Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Bioenergoterapia - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Magia, sekty i wszystko inne (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Bioenergoterapia (/showthread.php?tid=1002)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


- ddv - 24-08-2007 16:37

Incubare23 napisał(a):Ale z tym że macie monopol na sprawy duchowe zgodzić się nie mogę :diabelek:
A tymczasem to proste - Trudno bowiem by prawda była rozproszona.
A fakt, iż za wszelką cenę próbuje sie poważyć zasadność działania KRzK jest najlepszym dowodem na to iż pełnia prawdy znajduje się w Kościele założonym przez samego Chrystusa ( czyli - w Kościele Katolickim)


- Incubare23 - 24-08-2007 23:06

O to mógł bym sie spierać... Jest nawet taka opowiastka o pewnym bożku kłamstwa i głupich kawałów który sprawił właśnie czymś takim konflikt, że jedna i druga strona była pewna że ma racje...


- ddv - 26-08-2007 00:26

Często bywa tak iż to, co najbardziej oczywiste bywa przez niektóre osoby najtrudniejsze do zrozumienia.


- Incubare23 - 26-08-2007 22:16

Często bywa też w takich przypadkach że prawda jest subiektywna(albo to co nią sie wydaje) lub właściwie lepiej powiedzieć że każda z 2 stron zna tylko połowę prawdy...


- ddv - 28-08-2007 01:38

To można sprawdzić w oparciu o analizę wielu materiałów źródłowych i po próbie połączenia wszelkich argumentów w logiczna całość.


Beatyfikować bioenergoterapeutów - Anonymous - 01-10-2007 07:17

Leczenia można się nauczyć - robią to lekarze. Ale uzdrawianie to dar. Większość bioenergoterapeutow ma prawdziwe dowody, w tym również lekarskie (badania USG, tomografia komputerowa), na temat cudownego uzdrowienia. Dlatego trybunał pod
przewodnictwem abp. Alfonsa Nossola nie robiąć wyjątków, a zrobił to z Marią Luizą Merkert powinien natychmiast rozpocząć proces beatyfikacyjny bioenergoterapeutów. W Polsce jest bardzo dużo uczciwych uzdrowicieli, którzy bezpłatnie lub za symboliczną opłatą (muszą płacić ZUS, podatek) sprawiają, że ludzie odzyskują na długo zdrowie.


Re: Beatyfikować bioenergoterapeutów - heysel - 01-10-2007 10:35

Iwonka napisał(a):powinien natychmiast rozpocząć proces beatyfikacyjny bioenergoterapeutów.
POPIERAM ! :diabelek:


- Ks.Marek - 01-10-2007 19:45

Iwonka napisał(a):powinien natychmiast rozpocząć proces beatyfikacyjny bioenergoterapeutów.
Dobrze, że kobiet nie rządza w Kościele...


Beatyfikować bioenergoterapeutów - Anonymous - 01-10-2007 22:10

Za radą paru osób z forum udałam sią z synkiem po pomoc do księdza egzorcysty. Po spotkaniu delikatnie zapytałam o dowód wdzięczności, dostałam odpowiedz - co łaska, dałam 50 zł. Zauważyłam, że ksiądz lekko się skrzywił, dlatego już przez następne spotkania dawałam po 100zł, a było ich 7. Byłam pełna nadziei na poprawę w zachowaniu mojego synka, ale szybko się zawiodłam, bo stan psychiki i zachowanie syna się ciągle pogarszał, więc zrezygnowałam. Koleżanka z pracy dała mi adres do bioenergoterapeuty. Dziecko skorzystało tylko z 4 zabiegów, a za wizytę płaciłam po 20 zł. Problemy u dziecka ustąpiły już po pierwszej wizycie. Taki stan utrzymuje się już 6 tydzień, jestem mu wdzięczna za okazaną pomoc.
Myśle, że ten ksiądz egzorcysta nie ma daru, jest tylko wyuczonym specjalistą tak jak większość lekarzy. Duża część bioenergoterapeutow posiada ów dar od Boga.


- ddv - 01-10-2007 22:23

A ja się spytam krótko "Iwonko":
Byłaś u egzorcysty w realu czy wirtualnie ?
To samo u "energoterapeuty" ...

Mam ponadto jeszcze jedną prośbę - byś nie wypisywała na tym forum takich idiotyzmów jak te poprzednie.
Tak się składa że ja byłem 'energoterapeutą" i dobrze wiem z czym wiąże się wiara w "energoterapie".
Musiałem również skorzystać z pomocy Egzorcysty.
I mówię bez ogródek, że to co wypisujesz na temat Egzorcystów jest najprawdopodobniej zwykłym kłamstwem.
W ramach czystej uczciwości i dla sprawdzenia - bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska tego rzekomo "katolickiego" (jak rozumiem po treści poprzedniej wiadomości) kapłana - Egzorcysty oraz datę i miejsce spotkania.
Cóż - może się jednak okazać niezbędna wizyta u biskupa i cofniecie licencji ..
zatem - bardzo proszę o podanie wszelkich namiarów ...
Jeżeli to co piszesz jest zwykłym wymysłem to proszę o sprostowanie kłamstwa.


- Annnika - 01-10-2007 22:34

ddv napisał(a):mówię bez ogródek, że to co wypisujesz na temat Egzorcystów jest najprawdopodobniej zwykłym kłamstwem.

Dziwnym trafem moje kontakty z tym środowiskiem potwierdzają wersję ddv...

Przypadek :?: A nie mówię o jednym kapłanie.


- Ks.Marek - 01-10-2007 22:45

Iwonka napisał(a):Myśle, że ten ksiądz egzorcysta nie ma daru, jest tylko wyuczonym specjalistą tak jak większość lekarzy. Duża część bioenergoterapeutow posiada ów dar od Boga.
I myśl tak dalej. Tym samym zacznij też zbierać informacje na temat symonii. Z tym tylko, że to TY uprawiasz symonię, nie zaś ów kapłan. Człowiek to taka istotka, że słucha najczęsciej tego, czego chce słuchać, a nie co powinien. Przy okazji: Czas pokaże, ile naprawdę warte były seanse bioenergo.

[ Dodano: Pon 01 Paź, 2007 22:49 ]
ddv napisał(a):W ramach czystej uczciwości i dla sprawdzenia - bardzo proszę o podanie imienia i nazwiska tego rzekomo "katolickiego" (jak rozumiem po treści poprzedniej wiadomości) kapłana - Egzorcysty oraz datę i miejsce spotkania.
Cóż - może się jednak okazać niezbędna wizyta u biskupa i cofniecie licencji ..
zatem - bardzo proszę o podanie wszelkich namiarów ...
Jeżeli to co piszesz jest zwykłym wymysłem to proszę o sprostowanie kłamstwa.
DDV - respect for you. To się nazywa postawa godna katolika. Oby jak najwięcej takich głosów w Kościele. Choć nie do końca wiem, czemu sugerujesz ukaranie kapłana. Przecież z opisu Iwony nie wynika, by ksiądz cokolwiek źle zrobił. To jej ocena, iż się skrzywił gdy dawała mu 5 dych. To, że pojawiła się jakakolwiek reakcja w jego zachowaniu o niczym nie świadczy. Może mu po prostu coś do oka wpadło, albo nerw w policzku przeskoczył. To się zdarza kazdemu człowiekowi.


- Annnika - 01-10-2007 22:50

... ale nie dowiesz sie, do czego mogły doprowadzić modlitwy kapłana Smutny szybciej nie oznacza lepiej.


- Ks.Marek - 01-10-2007 22:50

A, i jeszcze jedno:
Iwonka napisał(a):Problemy u dziecka ustąpiły już po pierwszej wizycie. Taki stan utrzymuje się już 6 tydzień, jestem mu wdzięczna za okazaną pomoc.
W 9 przypadkach na 10 - co nagle, to po diable.


Re: Beatyfikować bioenergoterapeutów - heysel - 02-10-2007 02:12

Iwonka napisał(a):Duża część bioenergoterapeutow posiada ów dar od Boga.
A pozostali dostali ów dar od kogo ? :hm: