Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Telefony komórkowe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Telefony komórkowe (/showthread.php?tid=1033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Samael - 26-11-2005 15:10

Sprzedam Siemens`a C 65 Uśmiech
Ktoś chętny :hm:


- Jólka - 26-11-2005 22:09

ja kiedys bylam uzalezniona od swojej komorki, jak mam ja od ponad 4 lat na poczatku to w zasadzie draznilo mnie bo ze znajomycvh nikt prawie nie mial, a mialam ja do kontaktu z rodzina. pozniej nie moglam sie ruszyc bez telefonu, a teraz to nawet zapominam go z domu zabrac Duży uśmiech


- jagoda - 29-11-2005 22:25

ja zaczynałam z Siemensem C35 ... i nadal jestem mu wierna. ten telefonik przeszedł ze mna najbardziej burzliwe dni moich ostatnich 4 lat, 3 razy zdążyłam go utopić w basenie, raz w rzece pewnie X razy ladował na betonie a nadal mi słuzy Uśmiech)
Teraz kusi mnie jakaś Nokia ale ... zobaczymy po Mikołaju może jakiegos sponsora naciągne Uśmiech :diabelek:

Telefonu uzywam jednak bardzo zadko bo częsciej to mnie ktoś przesladuje i poszukuje Uśmiech 8)
Ostatnio zapomniałam wyłaczyć dzwonki i w czasie spowiedzi zaczął się ktoś do mnie "dobijać" ](*,) plama była na dłuższy czas :oops: teraz juz pamietam o wyciszaniu "smyczy elektronicznej" :hm:


- Offca - 29-11-2005 23:04

Cytat:Telefonu uzywam jednak bardzo zadko bo częsciej to mnie ktoś przesladuje i poszukuje Wesoły Cool
Ostatnio zapomniałam wyłaczyć dzwonki i w czasie spowiedzi zaczął się ktoś do mnie "dobijać" Ceglany mur plama była na dłuższy czas Zakłopotany teraz juz pamietam o wyciszaniu "smyczy elektronicznej" chytry

He he, to wyobraź sobie, że ja kiedyś zapomniałam też wyłączyć i stałam akurat w kolejce do spowiedzi i byłam blisko konfesjonału :mrgreen: Aż tu nagle na cały kościół zaczął się mój telefon wydzierać. Wstyd jak nie wiem, ludzie się oglądają... Musiałam wyjść na zewnątrz ;P


- jagoda - 30-11-2005 12:11

Offca napisał(a):Musiałam wyjść na zewnątrz
cóż ja miałam więcej szczęścia, spowiedź była "face to face" w bardzo wygodnym fotelu ale głupio mi i tak było Uśmiech ale w kościele sobie juz wyobrażam minę moich "babć" parafialnych, zabiłyby mnie wzrokiem Uśmiech.
a co do mojej sytuacji - komentarz od ksiedza i tak usłyszałam niezły Uśmiech i wyleczyłam się ze spowiedzi na dłuższy czas Smutny [narazie na 7miesięcy Smutny]. ALE I TAK TELEFONY SA FAJNEUśmiech Dzisiaj jak rozwaliłam samochód uratował mi mój Siemens zycie bo miałam jak wezwać karetkę i ojca coby mnie wyciągneli Smutny
Biedny maluszek ](*,) ;( :oops:


- Annnika - 30-11-2005 21:46

OT

Mam nadzieję że nic Ci sie nie stało Smutny :?:


- jagoda - 01-12-2005 16:06

nie narazie zyję - nawet pojechałam wieczorem do pracy Uśmiech
a samochód bedzie gotowy w sobote Uśmiech


- Anonymous - 02-12-2005 01:28

Nie miałem nigdy lepszej komórki niż stary Panasonic GD 30 miał następujące fkcje telefonowanie, książka tel, pisanie smsów i budzik- bez żadnych bajerów. Utonał w piwie ;( Smutny , niech spoczywa w (moim) pokoju. Nokie i motorole z grami, bajerami, dykltafonami to szajs.


- msg - 02-12-2005 09:29

Mam nokie, ma pewnie jakies gry i bajery, a uzywam nastepujacych funckji telefonowych: telefonowanie, sms-owanie, ksiazka telefoniczna, kalendarz i notatnik. Wiec nawet gdyby miala klimatyzacje, ABS i telewizje satelitarna, to i tak bym z tego niekorzystal Uśmiech


- Ravenloff - 02-12-2005 19:08

A ja mam Nokię 6600 i używam:
- telefonowania,
- SMSów,
- ksiązki adresowej z rozbudowanymi możliwościami edycji (np. kilka numerów do jednej osoby, dokładny adres, e-mail, data urodzeniaUśmiech, inny numer domyślny na rozmowy a inny na SMSa do tej samej osoby,
- aparatu fotograficznego,
- kamery,
- IrDA,
- JAVE (gry),
- Symbian OS (gry, aplikacje),
- przeglądarka grafiki (np. rozkłady jazdy PKS, mapy terenu, miast i lasów),
- odtwarzacz filmów XviD,
- odtwarzacz muzyki (wav, mp3),
- polifonicznych dzwonków, a raczej możliwości ustawienia sobie dowolnego pliku muzycznego wgranego z komputera jako dzwonek czy sygnał nadejścia SMSa,
- synchronizacji i archiwizacji danych karty SIM i pamięci telefonu z komputerem,
- dość intensywnie używam kalendarza/notatnika gdzie wpisuję sobie masę spraw do załatwienia (jestem bardzo zadololony z ergonomii jego obsługi, ilości opcji jak i sposobu jego działania).


- Offca - 02-12-2005 22:45

A ja używam dzwonienia, smsów, mmsów, budzika, notatnika, kalendarza, profili, czasami gier (np. na nudnym wykładzie) i dodatków takich jak kalkulator czy stoper.

Czy ktoś mi w końcu powie gdzie mogę ściągnąć gotowe powiatnia na pocztę gł. , które zadziałają w końcu na moim telefonie? ;(


- Harpoon - 26-12-2005 19:22

A co sądzicie o nokii 6230i :?:
Jest godna uwagi ?
Albo jaki telefon byście mi polecili ? Cena nie gra roli , bo na abonament Duży uśmiech
Ale musi być NOKIA Uśmiech


- Ravenloff - 26-12-2005 20:07

Wcale się nie dziwię, że musi to być Nokia. Bo nokie są najlepsze Duży uśmiech
Z telefonów to polecam Nokię 6230i. Jest to świetny aparacik z JAVĄ, mp3, Bluetooth, IR, radiem i kamerą. Żyć nie umierać. Do tego poręczny i lekki.
Jeszcze mogę polecić (w rozsądnej cenie) Nokię 6680, 6670 i 6630. Mają to samo co 6230i, ale i dodatkowo system SymbianOS i duży czytelny wyświetlacz. Ale i nie są za to tak poręczne, gdyż są dość pokaźnych gabarytów, nie mają też radia. No i są droższe.


- Offca - 26-12-2005 21:02

Ravenloff napisał(a):Wcale się nie dziwię, że musi to być Nokia. Bo nokie są najlepsze

Nareszcie ktoś się ze mną zgadza :mrgreen:
Harpoon, a chcesz koniecznie z jakimiś bajerami?


- Jólka - 26-12-2005 21:05

Ja tez mam NOKIE i poki co nie marzekam, ale mam ja nie całe pół roku, więc.. za to na swojego MITSUBISHI Trium Aria owszem, moge ponarzekac, chociaż w jego "towarzystwie" spędziłam jakies ponad 4 lata Uśmiech