Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Telefony komórkowe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: Telefony komórkowe (/showthread.php?tid=1033)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Annnika - 23-06-2006 14:51

Najlepiej zareklamować... może ona od początku była "walnięta" :?:


- Anonymous - 23-06-2006 14:59

Nowe telefony sa dosyc pradozerne, szczegolnie jak duzo sie nimi bawi i swieci wyswietlaczem.


- Anonymous - 23-06-2006 15:04

kempes ja mam identyczny telefon co Offca, duuużo rozmawiam, cały czas używam bezprzewodowego zestawu słuchawkowego po bluetooth i bateria trzyma mi do 5 dni nawet...


- Offca - 23-06-2006 15:07

Niby tak, ale zakładam, że jeśli jest napisane, że wytrzymuje 300h czuwania i tyleż samo rozmów to chyba powinien trzymać trochę dłużej niż 3 dni (3 dni czyli do kompletnego rozładowania się baterii). Użytkuję go noramlnie. Nie słucham ani radia ani mp3, zdjęcia bardzo rzadko nim robię. Wysyłam SMSY, czasami dzwonię. That's all. I tak szybko sie rozładowuje? Coś tu jest nie tak :coo:

[ Dodano: Pią 23 Cze, 2006 15:13 ]
Ostatnie 3 razy ładowałam go ponad 12h jak zalecił Gepard i co? Po 1,5 dnia już mi kreski spadają. Po jakiś 3 dniach bateria pada kompletnie. Wyświetlacz ma tu w sam raz mało do rzeczy bo włącza się zegar czyli oszczędzanie energii, kiedy nie używa się telefonu. Rozumiem, żebym używała tego telefonu nie wiem jak. Ja wysyłam tylko SMSy i czasami dzwonię :| I nie wiem teraz czy iść z tym do serwisu czy co...


- Anonymous - 23-06-2006 15:24

Najlepiej zapytac na jakims forum innych uzytkownikow tego telefonu, bo wizyta w serwisie moze sie okazac przetrzymaniem tam sprzetu przed 2 tyg. bez efektow. Natomiast czasy podawane przez producentow sa nieosiagalne w praktyce Uśmiech


- Jólka - 23-06-2006 23:47

ja tam sie nie znam, moj tez trzyma 3 dni, a brat mial taki sam mopdel pol roku wczesniej i jego do tej pory rzyma ok tygodnia.


- Offca - 15-09-2006 15:47

Kupiwszy sobie wreszcie lepszą kartę pamięci do telefonu, stwierdzam, iż słuchanie muzyki na moim telefonie jest sto razy przyjamniejsze niż na odtwarzaczu mp3 :mrgreen: Jakość nieporównywalnie lepsza =D> Gepardzie, miałeś rację Oczko