Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!! - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!! (/showthread.php?tid=1107)

Strony: 1 2 3 4


WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!!!!!!!! - Annnika - 17-12-2005 22:19

Kochani moi wszyscy mili - z okazji zbliżajacych się Świą t Narodzenia Pańskiego życzę Wam, aby Ten, którego narodziny wspominamy był zwsze obecny w Waszych sercach, aby rozpalał Was swym ogniem, obdarzał pokojem, miłością, życzliwiścią wokół Uśmiech

Niech Was Pan błogosławi i strzeże Uśmiech


- jagoda - 17-12-2005 22:36

AMEN Uśmiech

I NAWZAJEM : Przytulanie


- Offca - 17-12-2005 23:20

Pozwoliłam sobie przesunąć ten temat, coby nie było znowu przesadnego nabijania postów :wink:


- Annnika - 17-12-2005 23:36

Słusznie ,tylko mi się Hyde Park skojarzył nie wiedzieć czego z dowcipami Duży uśmiech i zrezygnowałam z tego działu, bo pierwotnie miało to tu być Szczęśliwy

Dzięki Offca :)


- Offca - 17-12-2005 23:39

Cytat:Dzięki Offca Uśmiech

Nie ma za co, płacą mi za to Oczko Żart of course Szczęśliwy


- ddv - 18-12-2005 00:04

Ja również dołączam się do tych życzeń Uśmiech
Zdrowych i pogodnych świąt Narodzenia Pańskiego w radosnej atmosferze rodzinnej
życzę wszystkim Forumowiczom Uśmiech


- Andr2ej - 18-12-2005 00:37

[Obrazek: emotka_3651.gif] A to moja kartka dla wszystkich forumowiczów.[Obrazek: emotka_3651.gif]

______[Obrazek: swrodz.jpg]______


- Harpoon - 18-12-2005 13:08

ehhh.... i zaczyna się... właśnie przez to między innymi tak bardzo nienawidzę świąt :/


- Offca - 18-12-2005 13:16

Harpoon napisał(a):właśnie przez to między innymi tak bardzo nienawidzę świąt

Ktoś Ci każe świętować? :hm:


- Daidoss - 18-12-2005 14:52

I ja pragnę wam wszystkim składać Wesołych Świąt, a narazie oczekiwania na przyjście JezusA Chrystusa.


- Wojtek37 - 18-12-2005 20:52

I by narodził się On w naszych sercach, które będą mogły ponieść Jego Miłość dalej. :jupi:


- Ravenloff - 22-12-2005 14:57

"...o nocy Święta nocy
płonąca rajem czarodziejskich bajek,
cudem rozjarzeń i tęczą rozzłoceń
jak śnieg cichutka, biała jak opłatek,
którym się dzielisz z całym światem —
O nocy, pod gwiazd milczeniem dalekim,
I wśród której Bóg się pobratał z człowiekiem..."
Niech te Święta Bożego Narodzeniabędą czasem miłości, zdrowia, dobroci i ufności.
Niech ta gwiazdka, co na niebie świeci będzie dobrą nowiną.
Niech to będzie czas gdzie spełniają się marzenia, gdzie gasną spory, goją się rany
Niech mały Jezus w sercach zagości, tak bardzo wyczekiwany...
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Ravenloff

A poniżej takie życzenia, troszkę luźniejsze :wink:
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Ravenloff


- Moniczka - 22-12-2005 16:03

Życzę Wam, aby Te Święta były naprawdę wyjątkowe... Aby Chrystus narodził się nie w jakiejś tam kolędzie, nie w jakiejś tam stajence, ale w stajence WASZEGO serca i aby z Niej popłynęła kolęda Miłości...


- Daidoss - 23-12-2005 10:54

Betlejemska Gwiazdo
Zwiastuję, że rodzi się Chrystus. On wiedzie nas do żłóbka gdzie bezbronne Dziecię owinięte w pieluszki leży na słomie.
Niech moc Narodzonego sprawi aby ta gwiazda świeciła nam przez cały rok i prowadziła nas do Chrystusa w drugim człowieku.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wiary, nadziei i miłości, by każdego dnia z radością pokonywać przeciwności losu.


- jswiec - 23-12-2005 16:31

Wszyskim szanownym forumowiczom z tego jak sympatycznego forum życzę przede wszystkim Mądrości Bożej, która przyszła na świat w tak niepozornej formie, ale której dzieci rozpoznały ją i przyjęły [Łk 7,35]. Szczególnie moderatorom życzę dużo wytrwałości, cierpliwości, ciągłego zapału do pokonywania coraz to nowych wyzwań i przyjmowania z pokorą i radością wszystkich, którzy tu zapukają...

Życzę, aby wszystkie poruszane tu problemy rozwiązały się i abyśmy przez następny rok wzrośli bardzo w poznawaniu Chrystusa i Jego Słowa.

Niech On nas obdarzy blaskiem swej chwały i uczyni nas synami na swój wzór!