Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Ruch Czystych Serc - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Inne wspólnoty (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Ruch Czystych Serc (/showthread.php?tid=1133)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Ruch Czystych Serc - kawazmlekiem - 27-12-2005 18:15

Zapraszam do rozmowy na temat tego Ruchu. Dla niezorientowanych stronka
http://www.rcs.org.pl

Może ktoś z Was należy??


- Offca - 27-12-2005 19:55

Ja nawet chciałam, ale w moim przypadku o zachowanie czystości jest bardzo ciężko. Dlatego jak najbardziej jestem za czystością, ale składanie deklaracji i przyżeczeń to nie dla mnie, bo wiem, że długo w tym nie wytrwam :|
Może kiedyś się zdecyduję, jeśli mój narzeczony zechce wstąpić w to razem ze mną Uśmiech We dwoje zawsze raźniej Oczko


- Daidoss - 28-12-2005 09:16

Z tego co wiem to ta wspólnota często w gazecie Miłujcie się jest reklamowana. Może nie reklamowana ale ma tam zawsze swoich parę kartek.


- Annnika - 28-12-2005 23:30

Bardzo pożyteczny i potrzebny ruch Uśmiech Oby więcej takich Uśmiech


- GMS - 30-12-2005 10:07

też tak myśle i droga Offco, na pewno nie dla "Pewniaków" nie jest zasadątworzenia jakich kolwiek tego typu ruchów, że już nigdy... a tylko , albo aż tyle, że pragnę iść tą drogą


- kawazmlekiem - 30-12-2005 11:54

GSM ten Ruch nie polega na tym, ze już nigdy. Przeczytaj sobie zasady. Jeśli upadniesz, masz po prostu zaraz iść do spowiedzi i walczyć. Ale nie dla samej walki. Tylko dla szczęścia, Boga i drugiej osoby, a poza tym nie chodiz tu o koncentrację na grzechu i walce z nim, ale raczej na przezwyciężaniu zła poprzez zajęcie, rozwój osobisty itd. No i świadomość wspólnoty.


- Daidoss - 30-12-2005 13:14

kawazmlekiem jesteś w tej wspólnocie :?:

Możesz cos powiedzieć od siebie, jak widzisz siebie w tej wspólnocie :?:


- kawazmlekiem - 01-01-2006 12:37

Nio, jestem.

Wspólnota ta nie ma, a przynajmniej ja o tym nic nie wiem, żadnych regularnych spotkań przy parafii, czy coś takiego. Są tylko rekolekcje letnie i jesienne. Na których z resztą nie byłam jeszcze...

Zapisałam się tam, bo to pomaga o tyle, ze jest ta świadomosć, ze nie tylko ja walczę i nie tylko ja wybieram życie po Bozemu w dziedzinie seksualności, co potrzebne jest kiedy wokoło... raczej to nie jest modne.


- Daidoss - 01-01-2006 13:16

A myślisz tak konkretnie cos z tym działać :?: Jakieś rekolekcje :?: Byłabys dobrym specjalista na naszym FORUM Uśmiech Przytulanie


- kawazmlekiem - 01-01-2006 18:14

Nie wiem...może pojadę, ale na razie chyba nie. Natomiast mogę się dzielić swoim doświadczeniem w walce ze złem na forum.


- Zygmunt - 15-01-2006 04:23

Offca napisał(a):Ja nawet chciałam, ale w moim przypadku o zachowanie czystości jest bardzo ciężko. Dlatego jak najbardziej jestem za czystością, ale składanie deklaracji i przyżeczeń to nie dla mnie, bo wiem, że długo w tym nie wytrwam :|
Może kiedyś się zdecyduję, jeśli mój narzeczony zechce wstąpić w to razem ze mną Uśmiech We dwoje zawsze raźniej Oczko

Twoja szczerosc jest godna pochwaly Offco Uśmiech


- kawazmlekiem - 19-02-2006 11:43

W poprzednim "Ozonie"- 09.-15.02. był artykuł na temat naszego ruchu -RCS. Polecam.

Polecma też przy okazji(nie na temat) stronę koleżanki:

http://www.apostolat.alleluja.pl


- Daidoss - 19-02-2006 13:28

Dużo także można dowiedzieć sie na ten temat z gazety "Milujcie się!" :aniol:


- kawazmlekiem - 20-02-2006 11:30

jasne Daidoss, chodzilo mi o to, zeby jednak powiedzieć ludziom, którzy nie mają z tą gazeta kontaktu, ze w "ozonie" też o nas pisali. Uśmiech


- Anonymous - 21-02-2006 22:49

Witam wszystkich... wiecie... mam problem i mam nadzieje że mi pomożecie... przystąpiłam do Ruchu Czystych Serc 2 lata temu ale teraz chciałabym sie "wypisac" czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy tak mozna?? Bardzo żałuje że obiecałam cos a wiem że tego nie dotrzymam ;(