Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Co słychać u was za oknem ? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Co słychać u was za oknem ? (/showthread.php?tid=1144)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Co słychać u was za oknem ? - Daidoss - 30-12-2005 13:21

U mnie śniegu FULL Uśmiech

Właśnie wróciłem ze spacerku z pieskiem. Obydwoje byliśmy unurani cali w śniegu. Jest super zima Uśmiech


- Swiderek - 30-12-2005 14:46

A ja przed chwilą wróciłam z szaleństwa na tym białym puchu i dziś to był zły pomysł Smutny
może pomysł był dobry ale ekipa się nie popisała Smutny Mam teraz do nich wielki żal Smutny


- Offca - 30-12-2005 16:15

A u mnie wciąż za mało śniegu Smutny Chociaż przed chwilą zapowiadali w radiu, że ma padać.


- Annnika - 30-12-2005 23:13

Mi przyjaciele (jedna przyjaciółka ze wspólnoty i nasz wspólnotowy pasterz) zafundowali ... 20 km cross pieszo przez śnieg w nieuczęszczanych lasach, nie drogami tylko na przełaj, śniegu miałam aż nadto, szczególnie w ubraniu Oczko

Było cudnie Uśmiech

Ale zakwasy mogą mi uniemożliwić szaleństwo jutro... ;(

To miała być zaprawa przed wyprawą w góry na ferie Duży uśmiech


- Harpoon - 31-12-2005 00:06

Śniegu mnostwo, jest cudownie Język
szkoda tylko, że na święta pogoda się za bardzo nie popisała Smutny
Ale teraz niech to trwa jak najdłużej Uśmiech


- Offca - 31-12-2005 15:20

Nareszcie zaczął sypać piękny śnieżek Duży uśmiech Mamy go już trochę w Olsztynie i dziś z przyjaciółmi urządzimy sobie w nocy bitwę na śnieżki Duży uśmiech Może nawet ulepimy bałwana :roll2:


- Cichociemny - 31-12-2005 15:54

Offca napisał(a):Nareszcie zaczął sypać piękny śnieżek Bardzo szczęśliwy Mamy go już trochę w Olsztynie i dziś z przyjaciółmi urządzimy sobie w nocy bitwę na śnieżki Bardzo szczęśliwy Może nawet ulepimy bałwana

Tylko się przed nim nie kłaniaj :diabelek: :hahaha:

Taki żarcik :-


- Offca - 31-12-2005 16:02

Bardzo niesmaczny :evil:


- Cichociemny - 31-12-2005 16:26

Offca napisał(a):Bardzo niesmaczny

No przepraszam :wink: nie bierz tego do siebie . Swoją drogą ciekawe skąd ta nazwa na chłopka ze śniegu .


- Daidoss - 01-01-2006 13:22

U nas jest w plusie i śnieg topnieje i jest chlapa :x buuuuuu


- Annnika - 01-01-2006 14:05

Ja też mogę pływać po wyjściu przed blok :krzywy:


- Moniczka - 01-01-2006 14:19

A u mnie biało Uśmiech Wczoraj musiałam odśnieżać bo do garażu się nie dało wjechać Uśmiech Ale frajda Oczko


- Gonzo - 03-01-2006 23:00

a ja powiem ze w Sulechowie jest malo sniegu w porownaniu do Zakopanego Duży uśmiech
tam kurde sie chodzi metr nd jezdnia czasami tyle sniegu na chodniku Duży uśmiechDuży uśmiech :diabelek:


- Annnika - 03-01-2006 23:11

Hihi - ja zaraz pod Gorzowem miałam zaspy tak około metra na drodze przed lasem Uśmiech

Łatwo było w nich utknąć Oczko


Ale super było - tylko nog ibolą i spodnie musiała m od kozaków odkuwać Duży uśmiech

A teraz za oknem mam odwilż, blee ;(


- Ela - 04-01-2006 03:46

Ja wlasnie wrocilam z Kuby, tam jest slonecznie i 28 stopni, woda w oceanie szmaragdowa i ciepla. maja tam piekne rafy koralowe. Mialam okazje byc tam na Pasterce, byl pelen kosciol wiernych.
W Toronto chlapa, ale jeszcze troche sniegu jest, choc niewiele.

Pozdrawiam :aniol: