Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Św. Tomasz z Akwinu, a prostytucja?. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Nasza wiara (/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Św. Tomasz z Akwinu, a prostytucja?. (/showthread.php?tid=1220)

Strony: 1 2 3 4 5


- ddv - 13-05-2007 14:41

narbukil napisał(a):Antykoncepcja to nie hazard
Nieprawda
narbukil napisał(a):A to ciekawe. Czasteczki powietrza są jeszcze mniejsze, ale jednak kondoma da się nadmuchać. Nowa fizyka?
ciekawe na jak długo .. :roll:
żadne szanujące się źródło nie poda ci że epidemii da się zapobiec przez kondomy - można ją tylko ograniczyć - do pewnego stopnia.
I to dość wątpliwe - z racji tego że wmawia sie dość powszechnie że kondom zapobiega epidemiom - niezgodnie zresztą z logiką jak i nauką ...
Zapobiec epidemii można tylko poprzez rygorystyczne zachowanie zasad czystości małżeńskiej - i to przez obydwoje Małżonków ...


- heysel - 13-05-2007 15:46

Offca napisał(a):Szanowny narbukil nie ma honoru, żeby się przyznać, że palnął jak łysy grzywką o parapet Oczko
No, ale w moich postach zawarta jest wiedza z ogólniaka ...

[ Dodano: Nie 13 Maj, 2007 15:48 ]
ddv napisał(a):
narbukil napisał(a):Antykoncepcja to nie hazard
Nieprawda
Hazard to po prostu za mocne słowo. Ale oczywiście nie ma żadnej metody antykoncepcji, która gwarantuje 100% skuteczność.


- narbukil - 13-05-2007 15:54

Offca napisał(a):Szanowny narbukil nie ma honoru, żeby się przyznać, że palnął jak łysy grzywką o parapet
Wy mi na honor nie wjeżdżajcie. Już raz przez honor miałem niezłe tarapaty.


- M. Ink. * - 13-05-2007 15:54

heysel napisał(a):
ddv napisał(a):
narbukil napisał(a):Antykoncepcja to nie hazard
Nieprawda
Hazard to po prostu za mocne słowo. Ale oczywiście nie ma żadnej metody antykoncepcji, która gwarantuje 100% skuteczność.
słowa "hazard" użyłem tu głównie w odniesieniu do chorób przenoszonych drogą płciową i rzekomego "całkowitego przed nimi zabezpieczenia", jakie miałaby dawać prezerwatywa


- Offca - 13-05-2007 15:56

narbukil napisał(a):Już raz przez honor miałem niezłe tarapaty.
Jak przez honor miałeś tarapaty, to najwidoczniej marny z niego honor.

EOT


- narbukil - 13-05-2007 15:58

Offca napisał(a):Jak przez honor miałeś tarapaty, to najwidoczniej marny z niego honor.
Nie Tobie mi w honor zaglądać


- Offca - 13-05-2007 16:02

Przynanie się do błędu nie jest niczym złym. Wcześniej nie chodziło o przyznanie się do błędu.


- Annnika - 13-05-2007 16:04

Spamujecie kochani Smutny


- narbukil - 13-05-2007 16:06

Offca napisał(a):Przynanie się do błędu nie jest niczym złym.
No to się przyznaję. Ale nie lubię jak mi ktoś wyjeżdża na honor. W swoim życiu zrobiłem taką rzecz, że nie jeden by wymiękł.

[ Komentarz dodany przez: Offca: Nie 13 Maj, 2007 16:22 ]
to niezły kozak z Ciebie Oczko


- M. Ink. * - 13-05-2007 16:13

narbukil napisał(a):No to się przyznaję. Ale nie lubię jak mi ktoś wyjeżdża na honor.
moim zdaniem przyznanie się do błędu jest jak najbardziej honorowe


- narbukil - 13-05-2007 16:17

Ale po co mam ię przyznawać skoro mój błąd był jak najbardziej oczywisty?


- ddv - 13-05-2007 17:56

W imię prawdy - i tego by pokazać swoją męskość.
Męskość to zaś nie długość przyrodzenia tylko szereg cech uznawanych za pozytywne" - w tym zdolność przyznania się do własnego popełnionego błędu ... :roll:


- Offca - 13-05-2007 21:25

ddv napisał(a):Męskość to zaś nie długość przyrodzenia tylko szereg cech uznawanych za pozytywne" - w tym zdolność przyznania się do własnego popełnionego błędu ... :roll:
Czy przyznawanie się do błędu i honor to cechy charakterystyczne wyłącznie dla mężczyzn?


- narbukil - 13-05-2007 21:27

Wiecie, nie znając siebie tak naprawde to możemy sobie tylko gdybać.


- ddv - 13-05-2007 22:20

Offca napisał(a):Czy przyznawanie się do błędu i honor to cechy charakterystyczne wyłącznie dla mężczyzn?
Żyjemy w takich dość dziwnych czasach gdy typowo "męskie" niegdyś cechy ulegają pewnego rodzaju zatarciu natomiast te "kobiece" stają sie coraz częściej udziałem mężczyzn ...
Tak i jednocześnie - nie, Offco - zdolność przyznania się do błędu pojęcie, postępowanie i podtrzymywanie pojęcia "honoru" zaliczam do typowo męskich cech - choć nie ukrywam, że i u Pań tego nigdy nie brakowało - zawsze jednak u mężczyzn było tego więcej widocznego ...