Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Skromny strój - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Skromny strój (/showthread.php?tid=1333)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Skromny strój - Moniczka - 08-04-2006 12:19

Jak byście zdefiniowali 'skromny strój' kobiety? Ja czasem myślę nad konkretnym ciuchem i trudno mi samej ocenić czy jest 'jeszcze' skromny czy 'już' nie.


- Annnika - 08-04-2006 22:15

Skromny... to chyba taki, który przecietnego mężczyznę nie pobudzi do przyspieszonego bicia serca :mrgreen: nierzucający sie w oczy, nie pstrokaty...

:| - faktycznie trudno zdefiniować...


- Anonymous - 09-04-2006 09:21

Masz tutaj cytat z fimu Kingsajz, pasuje idealnie:

- Taki nijaki?
- No, nijaki taki.

Duży uśmiech


- tendencja - 09-04-2006 10:52

kempes napisał(a):- Taki nijaki?
- No, nijaki taki.
Nie moze być lepszego komentarza:DExtraOczko


- Upiorzyca - 09-04-2006 13:05

definicja skromnosci stroju jest płynna. Umownie przyjmuje się że to taki, w którym nie zwraca się na siebie uwagi...Z drugiej strony jeżeli wśród ,,różowych lalek'' staniesz w czarnej bluzie to już się będziesz wyróżniać Uśmiech
Jednka wszyscy zgodnie twierdzą że micro-mini i dekolt do pępka to nie jest skromny strój Oczko

Annnika napisał(a):Skromny... to chyba taki, który przecietnego mężczyznę nie pobudzi do przyspieszonego bicia serca

Taaa..z tym że jednego mężczyne do przyspieszonego bicia serca doprowadzają błękitne obcisłe bluzeczki a drugiego czarne kiecki zapinane pod szyją Uśmiech i bądź tu człowieku mądry Oczko


- tendencja - 09-04-2006 13:29

Upiorzyca napisał(a):Taaa..z tym że jednego mężczyne do przyspieszonego bicia serca doprowadzają błękitne obcisłe bluzeczki a drugiego czarne kiecki zapinane pod szyją Uśmiech i bądź tu człowieku mądry
Święta racja. Czasami bardziej pobudza wyobraźnie to co zakryte!Ale to wcale nie znaczy,ze trzeba się rozbierać,żeby nie było złudzeńOczko!Cieżkie pytanieSmutny


- Anonymous - 09-04-2006 14:18

Skromny strój to :zgrzebna koszula nocna tkana z grubego materiału, zakrywająca kobitę od dolnej szczęki po podbicia pięt.


- Daidoss - 09-04-2006 14:21

semper_malus napisał(a):Skromny strój to :zgrzebna koszula nocna tkana z grubego materiału, zakrywająca kobitę od dolnej szczęki po podbicia pięt.
Chyba mówisz o worku Szczęśliwy :lol2:


- Annnika - 09-04-2006 14:30

Ni mniej więcej zdefiniowałeś semper tzw. abaję - strój muzułmanek Duży uśmiech


- Anonymous - 09-04-2006 14:35

po prostu takie mam skojarzenie na myśl o "skromnym stroju"


- Upiorzyca - 09-04-2006 15:55

nawiasem: dlaczego przy definiowaniu skromności stroju mówimy głównie o ubraniach kobiet? A panowie to co? Od macochy? Oczko


- Moniczka - 10-04-2006 19:18

semper_malus napisał(a):po prostu takie mam skojarzenie na myśl o "skromnym stroju"

No dobra semper, to powiedz proszę w jakim stroju zdecydowanie nie wypuściłbyś z domu swojej córki (ewentualnej oczywiście)


- Anonymous - 10-04-2006 21:16

W jakim wieku? W jakiej porze roku? Gdzie by miała wychodzić (szkoła, imoreza, czy rozmowa o pracę)?


Na tak zadane pytanie odpowiedzieć tylko mogę, że nie wypuściłbym bez majtek i biustonosza.


- tendencja - 10-04-2006 21:22

czemu?Bez biustonosza? Jak szeroki sweter i koszuka pod spodem to dla kobiety wygodniejUśmiech


- Offca - 10-04-2006 21:23

Chyba jak kto woli Oczko a raczej lubi.