Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Skromny strój - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Skromny strój (/showthread.php?tid=1333)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Helmutt - 05-01-2007 11:54

SEBASTIANO napisał(a):Słuchałem piosenkę Dody "Znak Pokoju" i wokalistka była tam całkowicie ubrana,jeszcze w długą suknię.Zupełnie inaczej słuchało się teledysku.Na piosenkarki w topless aż się nie chce patrzeć,a poza tym wzbudzają grzeszne myśli.Lepiej jak piosenkarki są ubrane.
Doda całkowicie ubrana???? A to zazdroszczę widoku, musiał to być ewnenement.
Kiedyś śmialiśmy się ze znajomymi, że ona nawet jak założy w zimie gruby kożuch, to wytnie sobie dziurę pośrodku aby odsłonić rowek między piersiami Duży uśmiech


- belarmin - 05-01-2007 12:03

A pomyśleć tylko jak to musiało być w raju. :aniol:
Nawet listka im brakowało i było całkiem OK.
A potem... grzech, wstyd i cała ta śmieszna dyskusja. Ale przecież o czymś trzeba rozmawiać - bo inaczej po co te forum? :roll2:


- Ks.Marek - 05-01-2007 12:34

to Ja :) napisał(a):gada ksiądz tak, jakby widząc kobietę/dziewczynę w grubszej sukience się tych szczegółów nie dopatrywali :hm: czyżby ksiądz nie chciał się do czegoś przyznać? :hm: ;P

Nie, nie chcę do niczego się przyznawać. Ale chcę powiedzieć, że w świątyni winien być strój skromny i wygodny, a nie wyzywający i modny 8)


- to Ja :) - 05-01-2007 12:41

Owszem, w świątyni tak jeśli chodzi o wyzywający ponieważ moda nie jest równa słowu "wyzywający". Można być modnie ale nie wyzywająco ubranym. Tylko ktoś tu już o tym pisał: niektórzy faceci uwielbiają jak kobieta jest pozakrywana bo mogą i uwielbiają sobie wyobrażać na temat tego co tam pod spodem tego stroju jest więc co z nimi?


- Ks.Marek - 05-01-2007 14:48

to Ja :) napisał(a):Tylko ktoś tu już o tym pisał: niektórzy faceci uwielbiają jak kobieta jest pozakrywana bo mogą i uwielbiają sobie wyobrażać na temat tego co tam pod spodem tego stroju jest więc co z nimi?
Chcessz Edyto powiedzieć, że lepiej aby kobiety nagie pomykały ulicami swych rodzinnych sadyb, i o zgrozo! do kościoła przychodziły w stroju Ewy? :mrgreen:


- Offca - 05-01-2007 16:11

Tia, wtedy dopiero kościoły pękały by w szwach... No i zdecydowanie więcej mężczyzn zaczęłoby chodzić do kościoła... :roll: Niezły haczyk.


- to Ja :) - 05-01-2007 16:47

Niech ksiądz nie przesadza :/


- Ks.Marek - 06-01-2007 00:15

Edyta napisał(a):Niech ksiądz nie przesadza
Jestem księdzem, a nie ogrodnikiem Duży uśmiech


- to Ja :) - 06-01-2007 01:00

:/


- ddv - 06-01-2007 12:46

Cytat:Tia, wtedy dopiero kościoły pękały by w szwach... No i zdecydowanie więcej mężczyzn zaczęłoby chodzić do kościoła...
Ta... tylko ciekawe co przyszliby oglądać i na czym by się "skupiali" ...
Nie róbmy bur..u z Domu Bożego - Bogu nie dziwne nasze ciala ...


- Offca - 06-01-2007 14:58

Burdel z Domu Bożego już nie raz zrobiono. Dziś słyszałam o amsterdamskiej dyskotece jaka funkcjonuje w jakimś starym kościele. Takich przypadków coraz więcej. EOT.


- Daisy - 07-01-2007 02:31

Ks.Marek napisał(a):Jestem księdzem, a nie ogrodnikiem Duży uśmiech
=D> humor jak zwykle imponujący
to Ja :) napisał(a)::/
popieram :/


- Ks.Marek - 08-01-2007 14:54

Jakieś odium straszliwe na księdza chcecie panienki rzucić :?: :mrgreen:


- to Ja :) - 08-01-2007 15:29

nie klątwe :hm: ;P Duży uśmiech


- Daisy - 08-01-2007 16:32

Cytat:Jakieś odium straszliwe na księdza chcecie panienki rzucić
bo my jesteśmy wredne baby jagi a że Inkwizytora nie ma to hulaj dusza stosu nie ma :hahaha: