Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Ataki na RM - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ciekawe Tematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Ataki na RM (/showthread.php?tid=1358)

Strony: 1 2 3


- Myszkunia - 28-03-2007 10:52

Ale co do samego radia, to nie mam do dziś zdania. Fakt,że dużo opinii się pałęta na ten temat - od b. pozytywnych do b. negatywnych. I fakt,że poparcie Rydzyka w niektórych kręgach jest spore.
Myśle,że trzeba po prostu wysłuchiwać tylko wybiórczo wartościowych programów tego radia , z reguły tych poświęconych modlitwie, a resztą sobie głowy nie zawracać.


- Ks.Marek - 29-03-2007 23:55

Myszkunia napisał(a):Myśle,że trzeba po prostu wysłuchiwać tylko wybiórczo wartościowych programów tego radia , z reguły tych poświęconych modlitwie, a resztą sobie głowy nie zawracać.
A ja myślę, że do wszystkiego trzeba podchodzić zawsze krytycznie. Nie dać się wodzić za nos.


- Annnika - 30-03-2007 13:30

Akurat przyznam, że jestem koszmarnie uprzedzona do tej stacji, ale nadali super audycję w środę o adopcji i aborcji Oczko

Fakt, że przerywnikami było coś w rodzaju jak mój kumpel okreśłil "kato polo" i totalnie bezsensownie wybierani telefoniczni rozmócy (zamiast mówienia na temat to wylewanie żalów na rząd, ludzi, i ludzkość całą), ale ogólnie fajne było Uśmiech


- Myszkunia - 31-03-2007 15:46

Ks.Marek napisał(a):ja myślę, że do wszystkiego trzeba podchodzić zawsze krytycznie. Nie dać się wodzić za nos.
poprę to zdanie.


- Polonium - 12-04-2007 13:31

Proszę moderację o zmianę tytułu tematu na tytuł:"Ataki na RM".Tytuł "siedziba szatana" może zniechęcać innych do korzystania z forum.Dziękuję.Sprawę zostawiam moderacji do przedyskutowania. :roll:


- Offca - 12-04-2007 13:33

Już.

SEBASTIANO napisał(a):Tytuł "siedziba szatana" może zniechęcać innych do korzystania z forum.
Albo wręcz przeciwnie: zachęcać :twisted: