Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Odnowa - pytania. - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Odnowa w Duchu Świętym (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Wątek: Odnowa - pytania. (/showthread.php?tid=1395)

Strony: 1 2


RE: Odnowa - pytania. - tendencja - 09-05-2006 14:09

Gonzo napisał(a):Takie sa działy:
Gonzo napisał(a):Ruch Odnowy w Duchu Świętym
Mozesz sprecyzować,o co dokladnie chodzi?


- Daidoss - 09-05-2006 17:00

tendencja napisał(a):Mozesz sprecyzować,o co dokladnie chodzi?
W tym dziale sa teksty na temat tej wspólnoty Uśmiech


- tendencja - 09-05-2006 17:24

Oki,ale co np. historia ruchu?cos w rodzaju jego "założen"?


- Gonzo - 09-05-2006 18:02

tendencja napisał(a):historia ruchu
pod tym adresem jest historia http://www.woda-zywa.pl/odnowa.php


tendencja napisał(a):cos w rodzaju jego "założen"?
http://www.woda-zywa.pl/czytelnia.php?kategoria=4&n=Ruch+Odnowy+w+Duchu+%A6wi%EAtym a pod tym mozesz poczytac pare tekstow zwiazanych Ruchem Odnowy w Duchu Świetym Uśmiech


wydzielilem osobny temat zeby nie robic balaganu Uśmiech


- tendencja - 09-05-2006 18:54

Oki spox. tylko wydzieliłeś tematy na które Annika mogłaby pisać jakieś teksty i zastanawialam się(mam troche materialow) w jakim znaczeniu chcesz by pisala o Odnowie. To wszystko:)PozdrawiamUśmiech


- Gonzo - 09-05-2006 19:05

Cytat:Takie sa działy:
-Czy warto żyć w czystości ?
-Zagrożenia Duchowe
-Katolickie spojrzenie na wiarę
-Ruch Odnowy w Duchu Świętym
-Nauczanie Kościoła
-Katechezy
-Ekumenizm

wymienilem tyle dzialow nie sprecyzowalem co ma byc dokladnie Oczko
nie chce jej ograniczac a pozatym sam nie wiem o czym Ona chce pisac Oczko

[ Dodano: Wto 09 Maj, 2006 19:05 ]
moze jak napiszesz swoja prace to tez bysmy to zamiescili za twoja zgoda Oczko


- tendencja - 09-05-2006 19:09

No problemUśmiech Tylko to może iść do druku,a wtedy to juz nie moja brochaSmutny ale mysle,ze jakieś fragmenty napewnoUśmiech PozdrawiamUśmiech


- Annnika - 09-05-2006 22:02

Spox tendencjo, dla mnie to będize też debiut, może też nie wejść do druku Język


- Gonzo - 09-05-2006 22:41

Annnika napisał(a):Spox tendencjo, dla mnie to będize też debiut, może też nie wejść do druku Język
ale tu chodzi o prace doktorska Tendencji Oczko
wiec tu o co innego chodzi troche a na Ciebie Anniko liczymy i wiem ze to co naskrobiesz sie pojaiw na stronce Oczko


- Annnika - 09-05-2006 22:51

UPS - nie zrozumiałam Duży uśmiech - sorki Oczko


- kredka198 - 08-01-2009 17:57

Mam pytanie czy ktoś orientuje się czy istnieje wspólnota Odnowy w Siedlcach? w tym roku wybieram się na studia i przyznam się szczerze iż wolałabym by w mieście w którym będę się uczyć była taka wspólnota.. w Google jak wpisywałam to strona wspólnoty nie działała więc nie wiem czy jest czy jej nie ma
nie wiem czy dobrze trafiłam w dział ,dopiero co się rozglądam po forum..więc wybaczcie jak nie za bardzo pytanie pasuje..Język


- Rachel - 09-01-2009 13:37

Jest w Siedlcach. Jak co napisz do mnie na gg .


- pturek30 - 13-07-2009 09:38

Chciałbym powiększyc swoją wiedzę na temat charyzmatów i innych kwiatków związanych własnie z odnową. Czy ktoś mógłby mi polecić jakieś porządne lektury związane z tym tematem? :?: #-o :coo:


- spioh - 13-07-2009 18:21

jak chcesz poczytać o odnowie i co ona mówi w różnych kwestiach (w tym i charyzmatów) to poczytaj sobie zeszyty odnowy (regularne czasopismo) oraz dzieła słynniejszych postaci związanych z odnową, np. E. Tardif, J. Verlinde, s. B.McKena (nie ręczę za poprawność pisowni nazwisk). a jak chcesz poznać naukę Kościoła o charyzmatach to raczej KK, podręcznik teol. dogmatycznej (dział charytologia), ewentualnie dokumenty z Malines itp.

ps. jesteś z mamre i nie masz obtrzaskanego tego tematu? dziffne...


- Eldian - 13-07-2009 18:59

Mógł niedawno dołączyć Uśmiech Np. po pierwszym turnusie ewangelizacyjnym, a jak tam, to poproszę o kontakt bo też byłem Język

Jeżeli podpasują ci też książki o samych charyzmatach, to polecałbym "Charyzmaty" Tokarskiego, wydawnictwo Calvarianum.
Ewentualnie F. A. Sullivan “Charyzmaty” (tego nie czytałem, ale podobno jedna z lepszych)