Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
www.kz.bedzin.pl - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Inne linki (/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: www.kz.bedzin.pl (/showthread.php?tid=1421)



www.kz.bedzin.pl - Cichociemny - 26-05-2006 14:09

Zapaszam na nowopowstałą (amatorską) stronę naszego zboru. Strona działa od paru dni więc proszę o wyrozumiałość :wink: , ale mamy pragnienie rozwijać się Szczęśliwy

http://www.kz.bedzin.pl


- Offca - 26-05-2006 14:47

Wiesz co Ci powiem? Jak mój kolega ze wspólnoty to zobaczy to wpadnie chyba w zachwyt :mrgreen: Mamy zamiar zmieniać szatę graficzną i strukturę strony naszej wspólnoty i on jest wręcz "fanatykiem" ;P stron tego typu jak wy macie: prosta, przejrzysta bez żadnych wielkich bajerów Uśmiech


- Cichociemny - 26-05-2006 17:11

:shock: wow dzięki za komplement :oops: tym bardziej że to moje skromne "dzieło" :oops:


- Gonzo - 26-05-2006 18:19

co do merytoryki to nie zaglebialem sie ale moge powiedziec ze strona jest OK Uśmiech
poza jedna wada jak dla mnie te logo nie powinno zsowac menu tak na dol bo w ten sposob utrudnione niepotrzebnie jest sterowanie strona Oczko


- Offca - 26-05-2006 21:58

Gonzo napisał(a):poza jedna wada jak dla mnie te logo nie powinno zsowac menu tak na dol bo w ten sposob utrudnione niepotrzebnie jest sterowanie strona
Że co proszę? ;P


- Gonzo - 26-05-2006 22:16

chodzi mi o to ze menu jest bardzo nisko i trzeba przejscw dol strony zeby mozna bylo serowac Smutny
to jest wada graficzna tej dtrony jak dla mnie Uśmiech


- Offca - 27-05-2006 12:25

Ale czy to też nie zależy od tego jaki ktoś ma monitor czy rozdzielczość ekranu?


- Gonzo - 27-05-2006 13:01

Offca napisał(a):Ale czy to też nie zależy od tego jaki ktoś ma monitor czy rozdzielczość ekranu?
ja mam rozdzielczosc 1024x768 wiec jesli u mnie sie nie miesci to juz jest lipa bo to jest obecnie najopowszechniejsza rozdzielczosc Uśmiech
poprostu te logo jest wybrane w zlym miejscu Smutny


- Cichociemny - 27-05-2006 13:25

Dzięki za wszystkie uwagi - nie ukrywam ,że jestem zupełnym amatorem w tej dziedzinie , a to moja pierwsza strona Duży uśmiech , wysłucham wszystkich uwag i chetnie je wprowadzę w przyszłej nowej wersji (nad którą juz powoli się zastanawiam) , ale najpierw muszę zapełnić treścią ten serwis
thx :mrgreen:


- Offca - 27-05-2006 14:24

Chętnie Ci pomożemy... Sama też z radością wysłucham uwag ekspertów ;P przyda mi się do zmiany wygladu strony Uśmiech


- msg - 02-06-2006 12:29

Gonzo napisał(a):ja mam rozdzielczosc 1024x768 wiec jesli u mnie sie nie miesci to juz jest lipa bo to jest obecnie najopowszechniejsza rozdzielczosc Uśmiech
poprostu te logo jest wybrane w zlym miejscu Smutny
u mnie 1280x1024 i wygląda ok, ale faktycznie, jak ktoś ma mniej to może nie widzieć menu. Stronka fajna, jeżeli chodzi o układ, ale jak dla mnie za mdła - te kolory mi do gustu nie przypadają