Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Najgłupsze filmy TVP - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Kultura (/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Wątek: Najgłupsze filmy TVP (/showthread.php?tid=1426)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Najgłupsze filmy TVP - Adam - 28-05-2006 14:03

Jakie was najbardziej wkurzają ?

Ja stawiam na Warto kochać , Mode na sukces i zastanawiam się nad Rancho chociaż z tym zastrzeżeniem, że widziałem tylko raz.


- Aslan - 28-05-2006 14:47

ja stawiam na wszystkie.

chociaż rekordy wszystkie niechlubne bije idiotyczna i po ludzku głupia 'plebania'.

nie oglądam telewizji głównie ze względu na seriale.


- Daisy - 28-05-2006 14:48

"Świat wg. Bundych"


- Ajfen - 28-05-2006 16:06

Zdecydowanie "Moda na sukces", ale i polskim serialom nie brakuje niczego.


- tendencja - 28-05-2006 19:37

"Klan":/


- Helmutt - 29-05-2006 07:36

"Złotopolscy" - świetny instruktaż "Jak na siłę komplikować losy bohaterów oraz udawać, że jest to smieszne?".
"Klan" - podtytuł "Fatum". Typowa polska rodzina służąca jako poligon doświadczalny dla coraz to nowych i wymyślnych klęsk zsyłanych na jej członków.
"Na dobre i na złe" - polskie medical-sience-fiction. Bez obcych wychodzących z brzuchów ofiar, bez predatorów, bez kosmitów atakujących ziemię - ale o ile bardziej emocjonujące.
"M jak miłość" - powinien służyć jako materiał szkoleniowy na temat "Jak z dobrego i pouczającego serialu zrobić durną i wtórną telenowelę"
"Niania" - kretyński chichot+sztuczne aktorstwo=przebój ekranowy?
"W11", "Detektywi"- reality show? - mniej reality więcej show...


Więcej grzechów nie pamiętam Oczko


- tendencja - 29-05-2006 12:33

DARTH_HELMUTH napisał(a):"Złotopolscy" - świetny instruktaż "Jak na siłę komplikować losy bohaterów oraz udawać, że jest to smieszne?".
"Klan" - podtytuł "Fatum". Typowa polska rodzina służąca jako poligon doświadczalny dla coraz to nowych i wymyślnych klęsk zsyłanych na jej członków.
"Na dobre i na złe" - polskie medical-sience-fiction. Bez obcych wychodzących z brzuchów ofiar, bez predatorów, bez kosmitów atakujących ziemię - ale o ile bardziej emocjonujące.
"M jak miłość" - powinien służyć jako materiał szkoleniowy na temat "Jak z dobrego i pouczającego serialu zrobić durną i wtórną telenowelę"
"Niania" - kretyński chichot+sztuczne aktorstwo=przebój ekranowy?
"W11", "Detektywi"- reality show? - mniej reality więcej show...
Ze wszystkim się zgadzam oprócz "Niani". Mi się ten serial podoba! Uwielbiam Dygant, Kota i FerencegoUśmiech


- Helmutt - 29-05-2006 13:01

tendencja napisał(a):
DARTH_HELMUTH napisał(a):"Złotopolscy" - świetny instruktaż "Jak na siłę komplikować losy bohaterów oraz udawać, że jest to smieszne?".
"Klan" - podtytuł "Fatum". Typowa polska rodzina służąca jako poligon doświadczalny dla coraz to nowych i wymyślnych klęsk zsyłanych na jej członków.
"Na dobre i na złe" - polskie medical-sience-fiction. Bez obcych wychodzących z brzuchów ofiar, bez predatorów, bez kosmitów atakujących ziemię - ale o ile bardziej emocjonujące.
"M jak miłość" - powinien służyć jako materiał szkoleniowy na temat "Jak z dobrego i pouczającego serialu zrobić durną i wtórną telenowelę"
"Niania" - kretyński chichot+sztuczne aktorstwo=przebój ekranowy?
"W11", "Detektywi"- reality show? - mniej reality więcej show...
Ze wszystkim się zgadzam oprócz "Niani". Mi się ten serial podoba! Uwielbiam Dygant, Kota i FerencegoUśmiech
Ferency to uznany aktor, Kot.....no..hmm..też, ale Dygant...... ta pani mnie po prostu drażni nie tylko jako niania-frania ale w swym całokształcieOczko
Poza tym, dzieciaki w tym serialu grają tak strasznie sztucznie, że aż odrzuca. Wiem, że to komedia, ale jak ta mała dziewczyka każda swoja kwestię deklamuje jak wierszyk na szkolnej akademii to chyba nie tędy droga.....


- Daisy - 29-05-2006 14:08

Cytat:"Na dobre i na złe" - polskie medical-sience-fiction. Bez obcych wychodzących z brzuchów ofiar, bez predatorów, bez kosmitów atakujących ziemię - ale o ile bardziej emocjonujące.
A ja ten akurat lubie :mrgreen:


- TOMASZ32-SANCTI - 29-05-2006 17:56

Dla mnie wszystkie tasiemce są wkurzające. Nie ma co oglądać.

Pozdrawiam


- tendencja - 29-05-2006 18:23

DARTH_HELMUTH napisał(a):Poza tym, dzieciaki w tym serialu grają tak strasznie sztucznie, że aż odrzuca. Wiem, że to komedia, ale jak ta mała dziewczyka każda swoja kwestię deklamuje jak wierszyk na szkolnej akademii to chyba nie tędy droga.....
Dzieciaki rzeczywiście...pewnie jakieś dzieci wysoko postawinychDuży uśmiech
Ale Dygant jest extraUśmiech


- Thomas - 29-05-2006 18:24

Wiadomosci....(to tez jakis rodziaj serialu Język ).... (i ogolnie wszystkie programy inforamacyjne serwowane przez nasze telewizje jak rowniez prywatne) ostanio obserwuje tendencje aby jak najszybciej dostarczyc informacje co nie zawsze znaczy merytorycznie....
pozatym to ze informacja ze Kod Davinci wchodzi do kin nie schodzila z czolowek prog. info. przez pare dni i robienie sztucznego szumu....itp. chyba niedlugo wymienie telewizor na toster bo bede miec z niego wiecej pozytku bo wszytkie informacje znajde w internecie albo w radiu bez tej calej otoczki....


- Ks.Marek - 29-05-2006 19:03

Obrady Sejmu RP - to ci dopiero lipny serial \Duży uśmiech/


- Thomas - 29-05-2006 21:16

Ks.Marek napisał(a):Obrady Sejmu RP - to ci dopiero lipny serial \Duży uśmiech/

dobre Szczęśliwy


- tendencja - 29-05-2006 22:08

Ks.Marek napisał(a):Obrady Sejmu RP - to ci dopiero lipny serial \Duży uśmiech/
ja tam lubieDuży uśmiech lepsze niż klaN!!!