Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Drugi zlot Forumowiczów - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: Drugi zlot Forumowiczów (/showthread.php?tid=1446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Annnika - 20-06-2006 20:19

Teraz juz wiem że na pewno sierpień, ewentualnie pierwszy weekend wrzesnia


- Ravenloff - 22-06-2006 17:47

Ja proponuję jakiś weekend sierpnia. Wrzesień odpada, bo niektórzy "lokalni" nie są jeszcze studentami i bym termin września utrudnił sprawę.

Znaczy się ja to widzę tak, że najfajniej by było jak by przyjezdni przyjechali w czwartek na wieczór (nocleg), ew. piątek rano.
Cały piątek i sobota by była do zaplanowania "integrowaniem" się na różne spodoby.
A w niedzielę po mszy "odjazd".

Komu podoba się taki scenariusz?
I pytanie do miejscowych o możliwości noclegowe, poświęcenie zawczasu czasu na przygotowania, aby wszystko wcześniej zaplanować, a nie że 2 osoby za wszystko odpowiadają.


- Jólka - 22-06-2006 18:03

jesli chodzi o mnie, to pewnie korzystajac z transportu PKP będzie tak jak ostatnio, czyli caly jeden dzie w jedna strone podróż, drugi cały, to powrót. Gdyby to było w lipcu, ułatwiałoby sprawę, ale skoro wam pasuje sierpien... to zobaczymy


- TOMASZ32-SANCTI - 22-06-2006 23:26

Annnika napisał(a):Tomeczku, zawsze możemy spróbować np. zią znowu albo na wiosnę, jak dzieciaki mają ferie Duży uśmiech

Annniko, moje dzieci cały czas mają wolne. To nie chodzi o to. Po prostu są za małe a my nie możemy ich zostawić, bo syn ma dopiero niecałe pół roku i jest karmiony piersią. Na zime czy wiosne narazie nic nie planuję, bo to odległy czas i nie wiem co będzie.

Pozdrawiam


- Annnika - 12-07-2006 21:46

To co, nie zlatujemy sie Smutny :?:

Cisza... cisza... cisza...

Doszedł nam pierwszy weekend września jako termin Uśmiech


- inis - 12-07-2006 22:07

Annnika napisał(a):Doszedł nam pierwszy weekend września jako termin Uśmiech

i znów w moje urodziny? Duży uśmiech


- Annnika - 12-07-2006 22:17

Szczęśliwy byłoby co świętować Duży uśmiech


- Ks.Marek - 12-07-2006 22:21

Beze mnie Smutny


- Annnika - 12-07-2006 22:45

Ojej, a dlaczego :?: Ech, trzeba pokombinować ten termin...


- Ks.Marek - 13-07-2006 00:26

Do 21 lipca mam urlop. Potem pozostaje mi tylko łączytć się z wami duchowo


- Ela - 13-07-2006 05:52

Fainie sobie planujecie, ale czy ktos pomyslal o tych ktorzy mieszkaja za "wielka woda"? Szkoda, ze nie jest ten zjazd planowany troche wczesniej. Ja bardzo chetnie bym przyjechala, ale w tym roku juz za pozno. Musze swoj urlop planowac duzo wczesniej. Mam wiec prosbe, moze by sie ustalilo date, albo choc przyblizony czas na taki zjazd (mowie o przyszlym roku) to ludziska mogli by sie jakos lepiej zorganizowac i byloby nas wiecej. Duży uśmiech


- Jólka - 14-07-2006 14:29

ostatnio "z zewnątrz" czyli spoza Sulka i okolic, czyli tzw. tubylców, było 4 sztuki. Wcześniej był temat poruszany, ale jak widać padł. Mnie pewnie tez nie będzie, bo licze na to, że jednak będe miec prace, więc wrzesień odpada.


- Annnika - 14-07-2006 15:11

A niech to, a tak sie cieszyłam Smutny


- Jólka - 14-07-2006 23:31

niestety dla mnie i wełniaka to jest 1 dzien podróż w jedna strone i 2 dzień na powrót, a zakładając scenariusz że będę mieć pracę, to niesety w piątek nie dostane wolnego żeby dojechać, pobyć w sobote i wracać rano w niedziele (o ile sie rozkład nie zmienił), a wtedy wyjezdzalysmy ok 10 czy 11 a dojechalysmy ok 19, wiec... raczej przewiduję, że nie dojadę. Inna kwestia, że zniżek mieć nie będę stąd też opcja tańszego dojazdu itp może okazac się dłuższa czasowo.


- Annnika - 15-07-2006 19:33

Kurczę a wygląda na to niestety że oprócz Julii, mnie i x Marka o zjeździe nikt wcześniej nie myśłał... dziwne :!: - mam na mysłi uczestników.