Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Drugi zlot Forumowiczów - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: Drugi zlot Forumowiczów (/showthread.php?tid=1446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Jólka - 15-07-2006 23:07

Annniko, wyglada na to że poza przyjezdnymi, nikt wiecej nie myslal o zlocie, bo oni maja siebie na codzień i nie jest problemem spotkac sie.
Zauważ, że poprzedni zlot sprowokowałyśmy z wełniaczkiem, o ile dobrze pamiętam w watku "Poznajmy się".


- Annnika - 15-07-2006 23:10

ech...
no to przepadło Smutny


- Jólka - 15-07-2006 23:12

Na to wygląda, bo ja raczej nie dam rady w tym roku we wrześniu i nie wiem nawet w tej chwili, czy w sierpniu jeszcze będę na bzrobociu, czy też znajdzie się dla mnei jakiś staż. Heh.


- Daisy - 15-07-2006 23:26

kurcze, rzeczywiście temat wymarł..... :/ szkoda :/


- Jólka - 15-07-2006 23:29

Też bardzo żałuhję, bo liczyłam na to, że w tym roku tez się spotkamy, a wygląda na to, że sie tak nie stanie. Ale skoro wyszło na to, że ludziom z daleka bardziej zależy niż gospodarzom, to troche mi przykro, ale niestety na to wychodzi.

[ Dodano: Sob 15 Lip, 2006 23:32 ]
Chociaż wiem, że takie stwierdzenie byłoby krzywdzące, bo nie wszyscy "tambylcy" czyli gospodarze nie byli i nie sa zainteresowani, bo wiem, że sa tacy, którzy chcieli tego spotkania, ale nie wyszlo.


- Anonymous - 16-07-2006 14:59

poprostu brak u nas w Sulku osoby charyzmatyczniej i zaradne, któa by o wszystkim pomyślała i zaplanowała Język ot co Język jak rok temu organizowaliśmy zlot mojego forum to 3 miechy wcześniej był ustalony termin i miejsce Język


- Gonzo - 16-07-2006 15:48

Julia napisał(a):Ale skoro wyszło na to, że ludziom z daleka bardziej zależy niż gospodarzom,
no tyle ze osoby na miejscu latwo moga sie dostosowac do wiekszej liczby terminow bo tam na weekend to dla nas nie jest problem to zawsze jest raczej pertraktacja osob przyjezdnych z terminem zeby kazdemu pasowalo z urlopami i zeby mogli przyjechac wiec prosze tak nie nalatywac na miejscowych Oczko

jak dla mnie narazie pasuje chyba kazdy weekend ale tu potrzebne sa konkrety a nie ciagle dywagacje


- Annnika - 16-07-2006 20:10

Uśmiech
mi tez kazdy wekened jak sie okazuje Język


- Jólka - 16-07-2006 21:12

a mnie jak sie okazuje byc moze juz zaden weekend nie pasuje, bo jesli bede miala szczescie i dostane sie chociaz na staz absolwencki, to niestety o wolnym piatku moge zapomniec, a w sobote na wieczor przyjechac zeby w niedziele rano wracac... to nie ma sensu.


- Ravenloff - 18-07-2006 11:45

Parę dni mnie nie było na Forum, a tu takie rzeczy się dzieją.

Dlatego uważam, jak napisał Gepard, że termin należało by np. ustalić ze 3 miesiące przed i się go twardo trzymać. Nigdy się wszystkim nie dopasuje. Dlatego jeden termin ustalony dużo wcześniej miał by rację bytu. Wtedy wszyscy mogą sobie z wyprzedzeniem planować urlopy, itp. Nie zapominajcie, że sporo z nas już pracuje.

Co do września, to ostatni tydzień sierpnia i pierwszy września odpada, bo część osób z Sulechowa po prostu wyjeżdża i mało by zostało tu osób, które mogły by się zlotem zająć.


- Jólka - 18-07-2006 13:15

wyglada na to, ze w tym roku sie nie spotkamy.


- baranka - 20-07-2006 21:29

..fajnie sie Was czyta...


- Jólka - 20-07-2006 21:36

a mnie sie plany zyciowe zmieniaja, wiec moze okaze sie mozliwe, ze bede mogla we wrzesniu sie ruszyc, bo z wawy to juz nie jest tak daleko, z baranka sie moze wybiore, co?


- Annnika - 20-07-2006 21:39

Hmm.. to moze podsumowanie małe kto by mógł :?: Bo ja się gubię Duży uśmiech


- Jólka - 20-07-2006 22:47

stanelo na tym, ze poki co nie ma zlotu, bo nie zostal ustalony termin, a teraz to juz prawie koniec wakacji i ludzie beda wracac do szkol czy z urlopow.