Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Drugi zlot Forumowiczów - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: Drugi zlot Forumowiczów (/showthread.php?tid=1446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Annnika - 20-07-2006 23:01

Aha, bo coś mi ktos źle przekazał :krzywy:


- Ravenloff - 26-07-2006 19:17

No to widzę, że zlot się raczej w tym roku nie odbędzie. A szkoda.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku się uda i że będzie mogło więcej osób się stawić. Tylko planować trzeba najpóźniej w marcu, a nie czerwcu.


- Annnika - 26-07-2006 21:34

Fakt, szkoda Smutny a zaczęliśmy w zeszłym roku fajną tradycję Szczęśliwy


- baranka - 27-07-2006 16:48

a ja wiem, co bedzie w przyszlym roku?! nie wiem nawet czy dożyję, ani Wy, nie planujmy wiec nic
no szkoda
ale mysle ze wszystko po prostu pokazuje pewna prawde, a tej nie powinnismy unikac


- Ravenloff - 10-08-2006 08:05

Jaką prawdę Baranko?


- Daisy - 10-08-2006 10:00

Ravenloff napisał(a):Jaką prawdę Baranko?
że bardziej zależy na zlocie ludzią z daleka niż tubylcą :wink:


- Offca - 09-02-2007 00:57

No i w końcu żeśmy się nie zlecieli ;P
Tak sobie pomyślałam, że skoro jest taki problem z noclegami, dojazdami i innymi pierdołami, to może w tym roku w wakacje, chętni forumowicze wspólnie wybraliby się np. na 7-9 dniowy urlopik w góry? Proponuję Tatry :krzywy: Możnaby się zakwaterować grupą w schronisku jakimś i przez kilka dni "pomelanżować" w naszych pięknych górach Oczko Myślę, że koszty wyniosłyby jakieś 500zł zakładając, że w schronisku takim jest żarcie zapewnione i że poszlibyśmy po najmniejszel linii oporu, czyli zakwaterowali się w pokoju grupowym, znaczy się np 10-osobowym, bo taki zawsze tańszy (np. w Dolinie 5-ciu Stawów 21zł za osobe za dobe; w mniej-osobowych pokojach do 25zł). Ale to też zależy ile osób by pojechało. Możnaby było połączyć wyjazd wakacyjny ze zjazdem forumowiczów. Dojazd co niektórzy mieliby zapewne czasowo niekomfortowy, gdyż długi (np. ci z północy Polski :krzywy: ), ale dla chcącego chyba nic trudnego Oczko
To taka propozycja bo i tak planowałam sobie wyjechać w Taterki latem Uśmiech


- Daidoss - 09-02-2007 12:13

Fajny pomysł z Gregorianem myślimy i tak o jakimś wypadzie w tatry można by to jakoś połączyć. Na krupówkach mamy fajne noclegi u sióstr Sercanek.


- Offca - 09-02-2007 15:52

Tylko, że z Zakopca będzie trzeba za każdym razem dojeżdżać do Parku Narodowego, a to ok 45 minut busem no i kosztuje 6 zł, plus wejściówki do Parku. Wcale tak blisko z Zakopanego to to nie jest niestety :| Dlatego myślałam o jakimś schronisku już w górach. No ale wszystko to kwestia zorientowania się w cenach.


- Annnika - 09-02-2007 23:20

Ja odpadam, o górach mogę zapomnieć...


- Offca - 09-02-2007 23:33

Ooo, a to dlaczego?


- Annnika - 10-02-2007 00:28

Problemy zdrowotne.


- Ravenloff - 10-02-2007 20:56

Pomysł super.
Ja i tak chciałem w wakacje z Gregoriono i innymi jechać do Zakopca, więc jak przy okazji możemy się spotkać, to by było super.
Mozna zrobić jeszcze inaczej: np. 4 dni w schronisku w Dolinie 5 Stawów i 4 dni na Krupówkach, aby trochę odpocząć i skorzystać z "miasta" i nie tylko Uśmiech Ew inne schronisko, bo 8 dni w jednym to już nie będzie gdzie chodzić Duży uśmiech


- Offca - 10-02-2007 20:59

Ravenloff napisał(a):bo 8 dni w jednym to już nie będzie gdzie chodzić
No chyba żartujesz! Tatry są... duże ;P Jest gdzie chodzić :mrgreen: Zawsze można pochodzić tam, gdzie zabronione ;P


- Zban - 10-02-2007 21:05

śmiejcie się ze mnie, ale ja nigdy nie byłem w Tatrach! Ba, nawet w Krakowie! (z czego pewien znajomy z Iranu się ze mnie śmiał) :cry:

No więc duże te Tatry? A sarenki też nie boją się samochodów? I czy są jakieś Gasthofy na wys. powyżej 1000 mnpm, gdzie w nocy włącza się nawet w sierpniu centralne ogrzewanie? :|