Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Drugi zlot Forumowiczów - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: Drugi zlot Forumowiczów (/showthread.php?tid=1446)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


- Annnika - 12-02-2007 21:17

W Zakopcu wspólnotowo mieszkaliśmy u urszulanek... poszukam może kontaktu i sie zorientuję Oczko


- Offca - 12-02-2007 21:18

O, fajnie by było Aniu. Daidoss coś mówił o sercankach?


- Annnika - 12-02-2007 21:23

Chyba. Zapytam kumpelę jak ją spotkam jakie tam warunki finanswe, bo ja płaciłam za całosć i niedrogo wyszło..

Mieszkaliśmy tma w lipcu, jedzenie bomba, domowe, kiedy decydowaliśmy się zjeść na mieście to odliczały nam niezjedzony posilek od kosztów pobytu pod warunkiem że zgłosiliśmy Uśmiech Msza codziennie - jest taka możłiwosć bezpośrednio na miejscu - całość oddalona ok. 20 minut od Krupówek Oczko


- krzysiek_enoch - 12-02-2007 21:49

Gdyby koś chciał zanocować grupką w Wiśle, to polecam ośrodek u Baptystów - "Oaza" w Dziechcince. 25zł za nocleg + 5zł. możliwość korzystania z kuchni (5zł za cały pobyt). Spędzałem tam z przyjaciółmi Święta Bożego Narodzenia - naprawdę polecam. Taniej w rozsądnych warunkach trudno w Wiśle znaleźć Uśmiech
No i w niedzielę blisko na nabożeństwo Uśmiech


- Rachel - 12-02-2007 22:14

Daisy napisał(a):kurcze szkoda ze nie morze...
nad morze to ja mam bardzo blisko , 1,5 h jazdy pociągiem Oczko
tylko że wakacje to dużo ludzi jedzie nad morze. Więc z zakwaterowaniem byłby problem.


- Offca - 12-02-2007 22:17

Ludzie, nad morzem nie ma co zwiedzać! Sama woda, wszędzie woda... Wolę sobie zrobić spacer w górskiej dziczy niż na zapchanej turystami plaży.


- angua - 13-02-2007 00:09

Znam jedno futrzaste, co by może wpadło do Was na jeden dzień w te Tatry Oczko Każdy pretekst dobry, żeby wpaść w Tatry! Zbana mogę nawet przeciągnąć przez Kraków, a co! Oczko


- Daidoss - 14-02-2007 13:18

Widzę, że cos sie kroi Uśmiech oby wakacje i nie w czasie praktyk ;P


- Offca - 14-02-2007 13:20

Daidoss napisał(a):i nie w czasie praktyk ;P
To popraktykujesz w górach Uśmiech


- Ravenloff - 14-02-2007 13:29

No tak. Offcę ciągnie na górskie pastwiska. Mnie też. Wyjazd nad morze odpada. W porównaniu z górami... nie ma czego porównywać :wink:
Nad morzem można tylko leżeć na plaży (woda za zimna) i jeść, jeść i jeszcze raz jeść.
Za to w górach... ja kocham góry Uśmiech


- Daisy - 14-02-2007 18:58

Ravenloff napisał(a):Nad morzem można tylko leżeć na plaży (woda za zimna) i jeść, jeść i jeszcze raz jeść.
Krzys ja nie komentuje twojego zamiłowania do gor ;P wiec nie baw sie w komentatora mojego ok :wink:


- Annnika - 14-02-2007 20:22

Ja góry strasznie lubię ale chodzić po nich nie mogę - stąd pierwotna rekacja. Morze też dość fajne, ale na krótko.

[ Dodano: Nie 18 Lut, 2007 16:24 ]
U urszulanek nie jest tak tanio jak mi się wydawało - jak sie jedzie po znajomości albo grupowo to 35 zł / nocleg z wyżywieniem, jak tak sobie to ok 40-45 Smutny


- Mskrzat - 18-02-2007 18:16

Widzę ,że piszecie o wypadzie w góry. Ja zeszłego roku byłem w Wierchomli to jest beskid sądzecki za 27 zł.Diiedziałem sie później ż emozna było za 15 bez obiadokolacji bo to z obiadokolacją bylo za 27 zł. Choć jechaliśmy z ludkami z mojeog forum to możemy zabrać innych by mozna było zwiekszyć liczbę ludzi i taniej jechać. co Wy na to i ile było by chętnych?. Pozdrawiam


- Offca - 18-02-2007 18:27

Annnika napisał(a):U urszulanek nie jest tak tanio jak mi się wydawało - jak sie jedzie po znajomości albo grupowo to 35 zł / nocleg z wyżywieniem, jak tak sobie to ok 40-45 Smutny
O rety :shock: Faktycznie drożyzna. To już w schronisku w samych górach jest grupowo taniej...

Mskrzat napisał(a):Choć jechaliśmy z ludkami z mojeog forum to możemy zabrać innych by mozna było zwiekszyć liczbę ludzi i taniej jechać. co Wy na to i ile było by chętnych?.
Póki co , to na razie plany księże, ale warto zacząć myśleć już teraz, bo potem na ostatnią chwilę ciężko miejsca znaleźć w "nocelgowniach" Oczko


- Mskrzat - 18-02-2007 19:30

Chcę dzwonić z początkiem marca tylko muszę określić ilu ludzi by jechało, więc pytam sie czy ktoś z Was byłby chętny.