Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Mundial po polsku - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Mundial po polsku (/showthread.php?tid=1454)

Strony: 1 2 3


- Palmer_Eldritch - 15-06-2006 13:35

Tak,mecz się dawał oglądać,faktycznie adrenalina skakała,ale ilez to ja juz widziałem takich meczów naszej reprezentacji.Niby dobrze grającej ale tracącej frajerskie bramki... :/ Konkluzja mnie taka nachodzi że jeśli na stałe chcemy wbić się do czołówki światowego futbolu (na co,uważam, mamy szansę ) to potrzebne są radykalne zmiany.Na początek Listkiewicz i jego banda won z PZPN-u ! Zaorać PZPN i zacząć wszystko z nowymi ludźmi od podstaw,od zera.Bo tak jak powiedział kiedyś Tomaszewski ,PZPN to jeden z ostatnich juz reliktów komuny.


- Offca - 15-06-2006 13:44

O co chodzi z tym Rasiakiem? Wszyscy się z niego brechtają, a ja nie wiem czemu ;P

Ososbiście mi się mecz podobał. Myślę, że Polacy mieli wielokrotnie mega fuksa Uśmiech Byłam prawie pewna, że będzie remis już do końca, ale cholera musieli oczywiście przedłużyć mecz o te 3 minuty i... pech :/ Kto w ogóle strzela gole po 90 minucie ;P


- Palmer_Eldritch - 15-06-2006 13:45

Offca napisał(a):Kto w ogóle strzela gole po 90 minucie

Niemcy :/
Nader często niestety...
A do Rasiaka

http://www.podbeskidzie.net/~szkocka/pelnosprawni%20w%20pracy.jpg


- Anonymous - 15-06-2006 14:00

Najbardziej dziwia mnie problemy, jakie maja nasi zawodnicy z precyzja zagran. Wiem, ze to trudna sprawa, ale przeciez jako zawodowcy powinni to trenowac do upadlego. Nie byloby wtedy takich sytuacji, ze pilka mija cel o kilka(-nascie) metrow. Inne druzyny jakos potrafia kopnac celnie...


- Tomek ptak - 16-06-2006 13:37

Cóż mimo naszej pezrgranej musze wam powiedzieć że warto było przejechać te 2000 km i chociaż przez kilka godzin być uczestnikem tego piłkarskiego święta. Atmosfera w mieście jak i na stadionie przednia :mrgreen: chociaż ta na stadionie tylko do 92 min. później ;(
C.... z wynikami Polacy jesteśmy z wami :!: :!: :!:


- Daisy - 10-07-2006 17:20

Co powiedział Materazzi Zidanowi, że on sie tak wnerwił?
"... że zostanie trenerem polskiej reprezentacji..." :hahaha: :hahaha: :hahaha:
to jest moja wersja Język kto wymysli lepszą Duży uśmiech