Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


- Offca - 14-07-2007 17:04

No, ale po co, skoro może być czytelniejszy? Jak się ktoś nowy loguje i ma blade pojęcie o funkcjonowaniu forum, to chyba lepiej, żeby domyślnym stylem by styl najbardziej czytelny i najprostszy, w którym wszystko widać jak na dłoni i każdy wtedy wie o co chodzi.


- Ks.Marek - 14-07-2007 17:12

Cytat:O matko jak jest taki problem ze znalezieniem opcji w domyślnym stylu forum, to może by zmienić obecny domyślny styl na inny? Np. FiSubIce? Ten jest chyba najbardziej przejrzysty i czytelny i nikt nie powinien mieć z nim problemu. Bo ten bahamut to taki sobie.
Kwestia kilku dni, by się zaprzyjaźnić z wybranym stylem


- Groniu - 14-07-2007 23:57

smokeustachy napisał(a):4. Nad nim jest drugi zmyłkowy pasek banerkow, nieczytelny.
Dla ciebie nieczytelny, dla mnie bardzo czytelny.
W zwykłym stylu masz sam tekst, a tu masz jeszcze obrazki.

smokeustachy napisał(a):Znajdujesz ten pierwszy, nie ma tam "szukaj" wyzej jest obrazek, nad nim juz tego drugiego nie chwytasz.
Wystarczy tylko ogarnąć wzrokiem i znajdziesz. Może jest nieco inaczej poustawiane niż w standardowym stylu subsilver, ale nie na tyle, żeby się kompletnie zagubić.

Offca napisał(a):O matko jak jest taki problem ze znalezieniem opcji w domyślnym stylu forum, to może by zmienić obecny domyślny styl na inny? Np. FiSubIce? Ten jest chyba najbardziej przejrzysty i czytelny i nikt nie powinien mieć z nim problemu. Bo ten bahamut to taki sobie.
Dla jednej osoby nie będę zmieniał podstawowego stylu, jak na razie nie widzę powodu. Jeżeli komuś ten styl nie odpowiada może zmienić na inny.

smokeustachy napisał(a):Eee. Zapytać się wystarczy i już. Z igły widły robisz.
Dokładnie, sam nie wiem po co ta dyskusja. Napisałeś swoje uwagi i przyjmuje je do wiadomości, jeżeli znajdzie się więcej głosów, aby coś zmienić to zapewne coś z tym zrobię, na razie kończymy tą dyskusje.

Ks.Marek napisał(a):Kwestia kilku dni, by się zaprzyjaźnić z wybranym stylem
Zapewniam, że to menu jest dość proste, a zwłaszcza opcje na tym forum. Inne skrypty bywają bardziej skomplikowane.


- Ks.Marek - 15-07-2007 00:02

Spokojnie, przeciez nikt o nic wojny nie robi. Prawda?

[ Komentarz dodany przez: Groniu: Nie 15 Lip, 2007 00:13 ]
Jestem bardzo spokojny Uśmiech Tylko ja nie lekceważę żadnych uwag i staram się odpowiadać Uśmiech


- nieania - 20-07-2007 23:30

A mi najbardziej pasuje obecny domyślny... :-k


- Offca - 20-07-2007 23:41

Oj dobra, czepiam się jak zwykle. Mea culpa. Nie było sprawy.


- Ks.Marek - 20-07-2007 23:42

Offca napisał(a):Oj dobra, czepiam się jak zwykle. Mea culpa. Nie było sprawy.

Forum styl jest jazzy Duży uśmiech


- Daidoss - 01-09-2007 13:52

Przeniesione z innego tematu :!:
meta napisał(a):Jako katolik= pełnoprawny gość w domu katolickim - jak należy sądzić z nazwy forum

wyrażam swoją negatywną opinię wobec sposobu odbierania głosu osobom tu dyskutującym.

Zamykanie pokoju zabaw na klucz,
gdy pani przedszkolanka uzna, że dzieci nie bawią się "na temat"

- no właśnie - tak może postąpić pani w przedszkolu.


Nie wypada traktować zaproszonych gości jak małych dzieci, i to w dodatku przez osobę niekoniecznie starszą czy bardziej uczoną bądź doświadczoną.

To co najmniej nietakt, ale właściwie afront.

Nigdy w życiu nie zdarzyło mi się nic podobnego.

Jeszcze nigdy w środowisku chrześcijan nikt mi podobnego afrontu nie zaserwował, (próbowano mi odebrać głos - czasem skutecznie - w środowiskach walczącym o inne niż chrześcijańskie ideały)
dlatego licząc na odpowiedzialność osób do tej odpowiedzialności się poczuwających, oczekuję na stosowną reakcję, zważywszy że zwykłe zasady savoir vivru nie pozwalają na niegrzeczne traktowanie kulturalnych gości, li tylko dlatego, że ktoś z rodziny/obsługi pana domu ma bliżej niesprecyzowane "ale" do zaproszonego gościa.

Chciałbym się zając tym problemem. Dlaczego czujesz się u nas źle :?: Myślę, że dobrze jest rozmawiać. Mówić o tym co nas boli.
Czy uważasz, że pilnowania porządku na forum to coś złego :?:


- Groniu - 01-09-2007 17:42

meta, ja proszę o konkrety następnym razem Uśmiech


- asperges - 01-09-2007 17:57

Dlaczego na tym forum toleruje się brak kultury ze strony Ks. Marka?
traktowanie kogoś jak gówniarza- kierowanie do kogoś tekstów w stylu "idź spać, co się tak gapisz na shout box,
bo ci literki do mysiej nory pouciekają" jest brakiem klasy oraz zwykłym grubiaństwem, nie jestem nastoletnią smarkulą
i nawet gdybym wówczas była na forum to zwracanie się do mnie w taki sposób jest nie na miejscu,
dziwna sprawa, że Ksiądz Marek "widział mnie" na forum kiedy mnie tam nie było, na moje pytanie o co mu chodzi nigdy nie
potrafił odpowiedzieć:
na moją Pw :" o co Księdzu chodzi z moim hasłem" odpisał:
" o co asperges chodzi z moim hasłem"
zastanawiam się czy mam do czynienia z osobą zrównoważoną psychicznie czy po prostu tak arogancką i podłą- co wydaje mi
się tym bardziej dziwne jak na zachowanie księdza!
zastanawiam się skąd bierze się takie traktowanie uczciwych, normalnych forumowiczów?
insynuowanie,że jestem hakerem i mam słabe hasło ( tak jakbym była taka głupiutka i nie
potrafiła wymyśleć dobrego hasła) - tak się składa że jestem administratorem na jednym forum i umiem wstawiać silne hasła.
Już jakiś czas temu zauważyłam że na tym forum jest kilka osób grzeszących pychą. Nie jest mi miło czytać takie rzeczy.


- Offca - 01-09-2007 18:01

Aspergenes wybacz, ale nie kompromituj się i nie rób burzy z czegoś, z czego nawet nie powinnaś. Następnym razem zalecam Ci dokładne przeczytanie tego, co się do Ciebie pisze w shoutbox, a mianowicie tego, co ja napisałam. Ks. Marek zastosował pewien forumowy trick, wpisując zamiast czyjegoś nicku kod "[ you ]", dzięki czemu każdy widzi swój własny nick. Ty widziałaś, swój, ja widziałam tam swój, Groniu widział swój itd. Zastanów się dziewczyno dobrze następnym razem, albo dopytaj/doczytaj, a nie wyzywasz zaraz wszystkich od debili! :evil:


- asperges - 01-09-2007 18:03

Offca napisał(a):Aspergenes wybacz, ale nie kompromituj się i nie rób burzy z czegoś, z czego nawet nie powinnaś. Następnym razem zalecam Ci dokładne przeczytanie tego, co się do Ciebie pisze w shoutbox, a mianowicie tego, co ja napisałam. Ks. Marek zastosował pewien forumowy trick, wpisując zamiast czyjegoś nicku kod "[ you ]", dzięki czemu każdy widzi swój własny nick. Ty widziałaś, swój, ja widziałam tam swój, Groniu widział swój itd. Zastanów się dziewczyno dobrze następnym razem, albo dopytaj/doczytaj, a nie wyzywasz zaraz wszystkich od debili! :evil:

nie mam ochoty na chore zabawy, DEBILNE


- Offca - 01-09-2007 18:04

asperges napisał(a):tak się składa że jestem administratorem na jednym forum i umiem wstawiać silne hasła.
No proszę. Jesteś administratorem, a nie orientujesz się w małych forumowych trickach?

Na moje oko to Ty postąpiłaś bardzo nieładnie wyzywając nas, wyzywając księdza i zachowując się jak rozwydrzona nastolatka, nie starając się nawet wyjaśnić, ani doczytać O CO CHODZI!

[ Dodano: Sob 01 Wrz, 2007 18:06 ]
Cytat:nie mam ochoty na chore zabawy, DEBILNE
No cóż, zaopatrz się następnym razem w większe poczucie humoru. "Nie bierzmy życia zbyt poważnie" i nie dajmy sie zwariować. Wyluzuj kobieto.


- asperges - 01-09-2007 18:06

Offca napisał(a):
asperges napisał(a):tak się składa że jestem administratorem na jednym forum i umiem wstawiać silne hasła.
No proszę. Jesteś administratorem, a nie orientujesz się w małych forumowych trickach?

Na moje oko to Ty postąpiłaś bardzo nieładnie wyzywając nas, wyzywając księdza i zachowując się jak rozwydrzona nastolatka, nie starając się nawet wyjaśnić, ani doczytać O CO CHODZI!
dziecinko, powinnaś wiedzieć że fora są różne a ja nie mam ochoty na chore zabawy, dziecinadę, przeczytałam w shot boxie to co przeczytałam, ksiądz miał czas i okazję aby mi to wyjaśnić a nie robić z siebie błazna brnąc w to dalej


- Offca - 01-09-2007 18:10

Widocznie komuś tu brakuje odrobiny poczucia humoru... Przewrażliwienie na własnym punkcie na zdrowie nie wychodzi. Wyluzuj po prostu. Przykre to, ze osoba uważajaca się za praktykującą katoliczkę wyzywa innych wierzących od debili. Jeszcze żeby był powód ;P ... Ale to sprawa Twojego już sumienia :krzywy: