Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


- Lapsi - 07-02-2008 01:19

Aż miło się czyta wypowiedzi tego typu.
Gonzo napisał(a):otóż wielu użytkowników oskarża x. Marka o takie a nie inne traktowanie, otóż on też jest człowiekiem i może czasem reagować nerwowo, też mi się to kiedyś nie podobało, ale x. Marek z czasem się zmienił
Znam gościa. Razem byliśmy w seminarium, wcześniej wspólnie podbijaliśmy do tych samych dziewczyn...
Może zbyt porywczy, ale ja bym to tłumaczył tym, iż facet skończy 30-stkę niebawem...
Ciekawe, czy to czytał :mrgreen:


- PS - 07-02-2008 01:56

@Gonzo: masz rację, tylko co to ma do nas (zrzęd, krytyujących niektóre posty Ks.Marka)?
1. kto się nie zgadza z zasadami forum?
2. Krytyka zachowań osoby duchownej nie jest brakiem szacunku dla niej. Poza tym punkt o szacunku wobec osób duchownych nie usprawiedliwia personalnych wycieczek osób duchownych
3. -
4. na razie wszystko co się wydarzyło było określane przez regulamin, tylko interpretacja moderatorów była stronnicza

Juz któryś raz pojawia się stwierdzenie w stylu: "nikt was tu nie trzyma". Chcecie się nas pozbyć? Użytkownikowi miasto dodatkowo pomagacie ostrzeżeniami.

Gonzo napisał(a):Oczekujemy tylko sensownej rozmowy albo jeśli nie mamy nic do powiedzenia to przemilczenie tematu a nie wysyłanie "suchych" postów.
"zbuntowani użytkownicy" oczekują od reszsty tego samego

Dziwi mnie, że jednocześnie stwierdza się nerwowość Ks.Marka, a jednocześnie się jej w odpowiednim miejscu (w wybranych postach) nie widzi


- ddv - 07-02-2008 22:34

A tak się sklada, ze jedna miarą bierzesz cięte uwagi ks. Marka i obraźliwe własne.
Może trochę więcej finezji (lub wiedzy) i będziesz potrafił równie celna riposta powstrzymać ks. Marka bez wykraczanie poza pewne granice ?


- Annnika - 08-02-2008 00:05

Ogłaszam wszem i wobec:

NIE MA OD TEJ PORY BANOWANIA SAMEGO SIEBIE NA ŻYCZENIE

bo zaczynam mieć dosyć ...


- Polonium - 08-02-2008 12:29

O.K. Czyli albo ktoś prosi o bana 40-dniowego albo wcale. Z tego,co wiem to wytrwanie 40 dni bez forum byłoby nie takie proste. To wnoszę wniosek by ban czasowy na życzenie użytkownika dotyczył 40 dni a nigdy mniej niż 40. Na razie się nie decyduję przez wzgląd na użytkowników, a jest tu o czym rozmawiać.


- Groniu - 08-02-2008 13:37

Proszę zgłaszać naruszenia regulaminu przez moderację na pw do któregoś z adminów z linkiem do konkretnego postu. Niepotrzebna ta cała kłótnia.

:rulez:

[ Dodano: Pią 08 Lut, 2008 12:40 ]
Odwoływać się od ostrzeżenia również na pw.


- Polonium - 08-02-2008 13:51

Dla mnie moderacja jest O.K. Nie rozumiem postawy części użytkowników. Spory na PW jak najbardziej. =D>


- Annnika - 08-02-2008 23:21

Groniu, chodzi mi o prośby o bany na samych zgłaszających się, forma ułatwienia sobie nie korzystania z forum. Raz że to bez sensu, ban to kara dyscyplinarna , a dwa potem będzie cyrk kogo kiedy odbanować.


- duszyczka - 09-02-2008 10:14

No tak x. Marek ostatnio zuwazyłam ze ignoruje ludzi. Na dodatek dotej pory niewiem czemu mam ten czerwnony paseczek bo ostrzeżenie dostałam 10 min po tym jak zmieniłam podpis na teraz widoczny. Na dodatek multum ludzi dostało ostrzeżenie za to ze powiedziało prawde?? Przeciez to jest dziwne forum jest po to żeby jednak powiedziec co sie myśli i jakie ma sie poglądy na dany temat. Już pewna osoba z tego forum była na mnie wielce obrazona i stroiła fochy czemy to ona dostała od x. Marka ostrzeżenie. Ja nie jestem pośrednikiem> biuro zamykam! Ludzie troszkę szacunku jeden dla drugiego. Zastanawiam sie dlaczego ksiadz nigdy nie dostał ostrzeżenia. Nieraz powinno mu się nalezyć!


- Groniu - 09-02-2008 10:23

Wszyscy święci OUśmiech tylko Ks. Marek zły i niedobry :diabelek: Dajcie już spokój, bo znaczne kasować posty Uśmiech
Duszyczka twoja kara była słuszna, osobiście Ci usuwałem obrazki z podpisu, a ty nadal robiłaś swoje Uśmiech
Jak masz jakieś wątpliwości proszę o pw Uśmiech


- duszyczka - 09-02-2008 10:43

Groniu napisał(a):Wszyscy święci OUśmiech tylko Ks. Marek zły i niedobry :diabelek:
Moim zdaniem nikt tu nie jest swiety xD
Nikt nie jest dobry.
Nikt nie jest zły.
Każdy jest wyjątkowy!
Każdy z nas ma w sobie dobro i zło!
No i jest WYJĄTKOWY!




p.s nikt mi obrazków nie usuwał ;P


- Anuszka - 09-02-2008 17:25

Cytat:Wszyscy święci OUśmiech tylko Ks. Marek zły i niedobry :diabelek: Dajcie już spokój, bo znaczne kasować posty

Zgadzam sie z Tobą Groniu żeby skończyć z tym, poza tym uważam że ks Marek nie zasłużył na te 3 ostrzeżenia i dobrze ze już ich nie ma


- ddv - 10-02-2008 01:37

A ja przyznam, że nie dziwią mnie te ostre ataki na ks. Marka. :-
Praktycznie każdy kto pisze na fora religijne i broni wiary w stanowczy sposób jest zwykle obiektem ataków.
Bardzo często niewybrednych.
I praktycznie każdej osobie broniącej Wiary próbuje się przypiąć łatkę szukając jej na silę.
Znamienne jak często przy tym osoby najostrzej atakujące innych - same siebie przedstawiają jako "nieewiniiiiątka" ... Skrzywdzone oczywiście ... :roll:
Powiedzmy wprost - te ataki które tu widać choć silne są i tak bardzo kulturalne. Z drobnym "ale" - ciekawe tylko czy gdyby pozwolono na więcej to nie byłyby one równie ostre jak na innych "forach" ?
Cóż- pozostaje to tylko w sferze niesprawdzalnych domysłów.
A ks. Marek ?
Ja sądzę, ze po prostu wykorzystał okazję i odsypia zarwane "dla idei" noce przy komputerze ...


- Offca - 12-02-2008 17:54

Oj już skończcie jechać po ks.Marku, bo zaczyna się to robić denerwujące, a wręcz irytujące. Już to raz kiedyś pisałam: jest kapłan na forum - źle, nie ma kapłana - też nie dobrze! Więc się zdecydujcie. Popatrzcie czasem na siebie samych, później bierzcie się za krytykowanie innych.


- PS - 12-02-2008 18:06

ale pie* glupoty. od kilku stron się żalicie i same Wasze posty są typu "skonczcie po nim jechać", zupelnie jak mocherowe berety.
btw: Zostawcie księdza Marka w spokoju, nawet warny mu zabraliście!