Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


- Ks.Marek - 15-08-2008 20:51

smokeustachy napisał(a):Dlatego żadam uprzejmie zastapienia jej inną - adekwatną.
No to wstaw w tamto miejsce inną, adekwatną wiadomość
smokeustachy napisał(a):Uważam, że pisanie o czyichs wypocinach "pierniczenie" nadaje się na ostrzeżenie.
Doprawdy? Jakoś nie widziałem żadnych PW od moderacji w tym względzie


- smokeustachy - 15-08-2008 22:49

Ks.Marek napisał(a):
smokeustachy napisał(a):Dlatego żadam uprzejmie zastapienia jej inną - adekwatną.
No to wstaw w tamto miejsce inną, adekwatną wiadomość
Nie ja wstawiłem ową inwektywę.
Cytat:
smokeustachy napisał(a):Uważam, że pisanie o czyichs wypocinach "pierniczenie" nadaje się na ostrzeżenie.
Doprawdy? Jakoś nie widziałem żadnych PW od moderacji w tym względzie

Jedyny wniosek\: moderacja niekompetentna i się nie zna


- Ks.Marek - 15-08-2008 23:45

smokeustachy napisał(a):moderacja niekompetentna i się nie zna
Powiedział smok, ziejąc ogniem świętego oburzenia.

Nawet jeśli użyłem złego słowa, to uwagi na ten temat powinny iść via PM, a nie prowokancko budować spam właśnie.


- smokeustachy - 16-08-2008 01:32

Ks.Marek napisał(a):
smokeustachy napisał(a):moderacja niekompetentna i się nie zna
Powiedział smok, ziejąc ogniem świętego oburzenia.

Nawet jeśli użyłem złego słowa, to uwagi na ten temat powinny iść via PM, a nie prowokancko budować spam właśnie.
Każdy orze jak może. Np smoki zieją. Natomiast zestawienie tego z uwagami moderatorskimi uczyniły z kwestii sprawę publiczną.


- Ks.Marek - 16-08-2008 06:54

Nie marnuj "papieru" i "tuszu" :twisted:


- Kyllyan - 18-08-2008 15:25

Marek MRB napisał(a):ALe dyskutował nie będę - bo i tak dyskusja na tym forum nie jest możliwa ze względu na sposób pojmowania moderacji
Ma chlop racje. Coraz mniej na tym forum powaznych dyskutantów. też uważam, że to wina moderacji w wykonaniu ks. Marka


- duszyczka - 18-08-2008 16:38

podpisuję się pod tymOczko Coraz mniej ciekawych tematów bo są zaraz zamykane


- Annnika - 18-08-2008 20:30

Wystarczy znać regulamin i nie zakładać tematów oklepanych, prowokacyjnych, niedyskusyjnych (napisał coś ktoś sobie i czort wie co z tym dalej), prowadzących do kłótni, zamiast dyskusji itp. Ja tam w obsłudze Iksa nie widzę nic podpadającego. A że się nigdy taki jeszcze nie narodził, co by każdemu dogodził...

Kyllyanowi moderka nigdzie nie pasuje. Przykładowo.

Zasadniczo to użytkownicy podpasowują się do obsługi. Nie odwrotnie.


- Jockey - 18-08-2008 21:09

Kyllyan napisał(a):Coraz mniej na tym forum powaznych dyskutantów. też uważam, że to wina moderacji w wykonaniu ks. Marka
skąd ja to znam :shock:


- heysel - 18-08-2008 21:12

Annnika napisał(a):Zasadniczo to użytkownicy podpasowują się do obsługi. Nie odwrotnie.
Błąd. Forum w głównej mierze tworzą jego użytkownicy, obsługa ma raczej im służyć niż nimi rządzić ...


- Annnika - 18-08-2008 21:15

Profil forum narzuca obsługa i przestrzeganie regulaminu też. Przy czym kierunek i profil administracja (ci, co powyżej mnie), porządek całe szczebelki.


- Ks.Marek - 18-08-2008 21:39

A ja tylko tyle:
Św. Augustyn napisał(a):Porządek jest rozmieszczeniem równych i nierównych rzeczy z wyznaczeniem odpowiedniego dla każdego z nich miejsca.

Mnie nie zależy na tym, by być "numero uno" dla westchnień zachwytu i cukrowania. Jeśli komu nie odpowiada poziom dyskusji, zawsze ma wybór działania.

Traf chciał, że jestem zdecydowanym ortodoksem, gdy idzie o sprawy wiary, liturgii, doktryny Kościoła. Tego będę bronił. Tu na forum i wszędzie.


- heysel - 18-08-2008 21:42

Annnika napisał(a):Profil forum narzuca obsługa i przestrzeganie regulaminu też.
Dobrze. Ale jest różnica pomiędzy pilnowaniem porządku a wykorzystywaniem swojej uprzywilejowanej pozycji.
Annnika napisał(a):Przy czym kierunek i profil administracja (ci, co powyżej mnie), porządek całe szczebelki.
Proszę Cię ... Tu nie jest wojsko ... Poza tym administracja pojawia się tutaj od czasu do czasu ... Jak jej nie ma to kto tu rządzi ? (pytanie retoryczne)


- Ks.Marek - 18-08-2008 21:47

heysel napisał(a):. Ale jest różnica pomiędzy pilnowaniem porządku a wykorzystywaniem swojej uprzywilejowanej pozycji.
A jakiś konkrecik?


- smokeustachy - 18-08-2008 23:29

Annnika napisał(a):Profil forum narzuca obsługa i przestrzeganie regulaminu też. Przy czym kierunek i profil administracja (ci, co powyżej mnie), porządek całe szczebelki.
I z takim podejściem daleko nie zajdziemy. jest to fundamentalne nieporozumienie sensu forumowości dramat.

[ Dodano: Pon 18 Sie, 2008 23:30 ]
Ks.Marek napisał(a):
heysel napisał(a):. Ale jest różnica pomiędzy pilnowaniem porządku a wykorzystywaniem swojej uprzywilejowanej pozycji.
A jakiś konkrecik?
A kto walnał że jestem spamer?
A na jakiej podstawie?
Że w miętkie trafiłem?