Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


- Annnika - 18-02-2009 23:56

Aga, od tego jest regulamin. I naprawdę nikogo nie skrzywdzi obejrzenie forum kilka minut przed zasypaniem dubletami kilku działów...


- Vika - 19-02-2009 00:03

PS napisał(a):Wystarczy, że nowi użytkownicy dostosują się do regulaminu

"Starych" forumowiczów chyba tymbardziej to dotyczy?

Annnika napisał(a):Mam dosyć "refrenowania" że nie jesteśmy tu od zastępowania wyszukiwarki
Anniko kochana, nie mam aż takich oczekiwań,
tylko wtedy jesli nie sprawi to kłopotu. Przecież widzę,że pracujecie czujnie jak mróweczki.Byłabym niesprawiedliwa nie doceniając tego. Ale tu naprawdę ciężko sprawdzić,czy taki temat
już był, bo tak,napiszę się coś i reprymenda - "TAKI temat juz był".
Fajnie,jesli nastąpi przesunięcie, gorzej jak temat się zamyka,przykro trochę. Smutny


- Annnika - 19-02-2009 00:05

Viko, to było do ogółu bo kilka osób się plumka o to samo regularnie Duży uśmiech - nie tylko "nowi" Oczko


- PS - 19-02-2009 00:22

Vika napisał(a):
Cytat:
Wystarczy, że nowi użytkownicy dostosują się do regulaminu
"Starych" forumowiczów chyba tymbardziej to dotyczy?
Nie tym bardziej tylko tak samo.
Ale co to ma do rzeczy, skoro burzą się tylko "nowi"?


- Vika - 19-02-2009 11:42

Ma, bo to nowym się "obrywa".
Podczas gdy" starzy" piszą juz dawno nie na temat i nic sie nie dzieje,gdy tylko nowy
napisze zdanie w odpowiedzi - natychmiast reakcja w rodzaju - :patrzy: ,albo :offtopic:
Ciekawe dlaczego?
Takie przygody mnie konkretnie spotkały, dlatego poruszyłam to zagadnienie.

Ponadto,skoro juz o tym mowa, od dłuższego czasu ciągnie sie dyskusja w Temacie:
Jaki jest Twój Bóg. Prosze popatrzeć co się tam dzieje, jak dyskusja ma się do tytułu tematu. Lepiej by było ,gdyby dyskutanci posłuchali dziś katechezy na temat Modlitwy
Pańskiej,albo po prostu uważnie,zdanie po zdaniu odmówili OJCZE NASZ!
Prosze zwrócić uwagę- NASZ! Nie mój, czy twój lecz Nasz.

Chociaż.......... ostatnia wypowiedż Violi - odnosi się rzeczywiście do tytułu tematu.
Bo cała prawie reszta zeszła na zupełnie cos innego,niezgodnego zupełnie z sensem.

Tak na koniec, nie są miłe podziały, odniosłam wrazenie jakby "nowi" nie byli mile widziani, jeszcze w dodatku nie posługujacy się j.angielskim,czy łaciną.
Proszę nie traktować tej mojej wypowiedzi jako pretensji, nie robię tego z jakąś
urazą, a dziele się po prostu swoimi uwagami.
Jeśli nie mam racji, przepraszam. Naprawdę doceniam pracę adminstratorów.
Pozdrawiam serdecznie.Szczęść Boże na dzisiejszy dzień.
Życzę mnóstwa pączków!


- PS - 19-02-2009 12:03

Vika napisał(a):Tak na koniec, nie są miłe podziały, odniosłam wrazenie jakby "nowi" nie byli mile widziani, jeszcze w dodatku nie posługujacy się j.angielskim,czy łaciną.
Też to zauważyłem - na początku moderacja była bardzo niemiła dla mnie i co drugi post do mnie był w rodzaju "nie musisz tu przebywać".
Co do używania obcego języka, to jeden użytkownik dostał ostrzeżenie za jego nadużywanie. A szpanowanie łaciną na razie było niekaralne.


- Annnika - 19-02-2009 23:05

PS napisał(a):A szpanowanie łaciną na razie było niekaralne.

Jakoś nie obserwuję tego zjawiska...

co do kwestii "tresury" nowych... na początku brak wielu dystansu do uwag. I z czasem ilość ich maleje z powodu wdrożenia w forum, jego zasady i rytm, a dwa - uczymy się dystansu - co jest uwagą do zachowania a co do osoby Uśmiech


- PS - 19-02-2009 23:32

Annnika napisał(a):
PS napisał(a):A szpanowanie łaciną na razie było niekaralne.
Jakoś nie obserwuję tego zjawiska...
za mało postów czytasz

Annnika napisał(a):co do kwestii "tresury" nowych... na początku brak wielu dystansu do uwag. I z czasem ilość ich maleje z powodu wdrożenia w forum, jego zasady i rytm, a dwa - uczymy się dystansu - co jest uwagą do zachowania a co do osoby Uśmiech
Gdybym teraz pyskował jak pyskowałem wcześniej nikt by mnie nie wypraszał.
Mam poszukać naszych dialogów?


- inkwizytor - 20-02-2009 00:14

Cytat:1. Uwagi do moderacji sa gdzie indziej
Na życzenie Annniki przechodzę tutaj.
Sprawa jak w poniższym:
http://forum.ewangelizacja.pl/viewtopic.php?t=4867
Cytat:2. Forma woła o omstę do nieba.
Wypadało by aby administratorzy i moderatorzy nie kaleczyli ojczystej mowy!
Cytat:3. Popieram Rachel - to nie jest forum o Trydencie itp - a namnożyłeś w krótkim czasie multum tematów podobnych. Zwykle o zapędach anty SVII.
Kolejna uczulona na tradycje. Może papież też Pani nie odpowiada bo wciąż jakieś dokumenty o trydentinie wydaje. Skoro namnożyłem to czemu nie ma żadnego poza tymi w koszu?


- Ks.Marek - 20-02-2009 00:19

inkwizytor napisał(a):Może papież też Pani nie odpowiada bo wciąż jakieś dokumenty o trydentinie wydaje
Ale nie tylko o niej. Więc proponowałby nie popadać w jednokierukowość i redukcjonizm. A poza tym, jak już coś chcesz dobrego zrobić, to się postaraj, a nie krzyczysz niemal i złościsz...


- Annnika - 20-02-2009 00:19

Inkwizytor, generalnie czepiasz się Język - literówka cię boli :?:


- Rachel - 20-02-2009 01:50

inkwizytor, mawiają, że w szczegółach diabeł tkwi, więc uważaj.Odnośnie mego stanowiska, to nie mam awersji. Wiem, że ciężko Ci to zrozumieć, ale jest regulamin i powielanie tematów nie jest wskazane. Tyle od minister cezury :diabelek:


- nadinn - 20-02-2009 16:50

Witam
Wszystkich Was zrozumie, sa zarty i zarciki, orietuje sie w tym temacie, ale no wlasnie,
ze nie jestem z Polski,i wiele tzw.zargonow nie rozumie, Wiem ze sa regulaminy, itp,
czy moze mi moderacja wytlumaczyc na czym polegha u was rozaniec. Ja od lat naleze do Matek Rozancowych, ale chocby,do was sie wpisac,poprostu nie rozumie na czym polega.


- inkwizytor - 20-02-2009 17:18

Cytat:Wiem, że ciężko Ci to zrozumieć, ale jest regulamin i powielanie tematów nie jest wskazane. Tyle od minister cezury :diabelek:

Proszę udowodnić mi powielanie tematów, albo wycofać się ze wszystkiego.
Nie widzę na forum żadnego aktywnego tematu o tej interesującej mnie i wielu forumowiczów tematyce.

[ Dodano: Pią 20 Lut, 2009 16:27 ]
Żeby nie rzucać słów na wiatr wynik wyszukiwania słowa "trydencka"
http://forum.ewangelizacja.pl/search.php?mode=results
I niech mi ktoś powie że administracja i moderatorzy nie są uczuleni na to zagadnienie.
Pytanie dlaczego tak boją się poruszania tego tematu?


- Annnika - 20-02-2009 22:42

inkwizytor napisał(a):I niech mi ktoś powie że administracja i moderatorzy nie są uczuleni na to zagadnienie.

Są uczuleni na agresję, pieniactwo, dublety, spam, flooding i wszytko inne wbrew regulaminowi. Niezależnie od światopoglądu i tematu Oczko

Nadinn, jest temat wyjaśniający działanie grupy różańcowej Oczko - teraz jestem przelotem, może ina osoba z obsługi znajdzie i poda albo sama znajdziesz Oczko