Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Forum (/forumdisplay.php?fid=23)
+-- Wątek: PYTANIA I UWAGI DO MODERATORÓW I OBSŁUGI FORUM (/showthread.php?tid=1518)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


- Offca - 08-01-2007 23:24

Gepard napisał(a):cóż, nie każdy musi być moderatorem...
Cóż, nie każdy musi być Gepardem.


- TOMASZ32-SANCTI - 09-01-2007 22:37

Gepard napisał(a):Moim celem jest to, żeby nikt na tym forum nie czuł się dyskryminowany bezpośrednio lub przez chołubienie wybranych innych użytkowników; aby kazdy był traktowany tak samo.

A czy coś takiego Gepardziku ma miejsce na tym forum?

Pozdrawiam


- Ela - 10-01-2007 03:32

Czytam ten temacik, i tak sobie mysle, ze wtrace moje male slowko, otoz chcialaby sie dowiedziec na jakiej zasadzie sa "zdejmowane" upomnienia?


- Annnika - 10-01-2007 16:19

Z tego co pamiętam, aczkolwiek nie jestem na ty mforum od początu, to np. zdjęcie ostrzeżenia z Offcy wynikało z tego, że została ona ewidentnie sprowokowana przez uytkownika, uniosła się, dostała ostrzeżenie, aczkolwiek gdyby jakakolwiek inna kobieta była takwyzywana od najgorszych to też pewnie niejedna by sie uniosła.

Sama wystąpiła o ostrzeżenie i je otrzymała, ponieważ był to jedyny incydent tegu typu, po kilku miesiacach ostrzeżenie zostało zdjęte.

W przypadku innych użytkownikow ostrzeżenie zostaje nadane po kilku "występach", upomnieniach najpierw na PW a potm na publicu i regularnym lub wielokrotnym łamaniu regulaminu, co w przypadku Offcy nie miało miejsca.

Powiedzmy że była to nietypowa sytuacja.

Takie jest moje zdanie na ten temat. Tyle wiem odkąd tu jestem Uśmiech

Zdaje się, że jeśli od jakiegoś upomnienia minęło parę miesięcy i ktoś udowodnił, że nadanie ostrzeżenia albo pomogło sie uspokoić lub był to zamknięty rozdział, komuś ostrzeżenie też będzie odjęte Oczko

Na razie nie było konkretnej rozmowy na ten temat.

Zreszta przeważajaca większość ostrzeżonych to szczerze mówiąc recydywiści :twisted: lub konsekwentnie obstajacy przy swoje nieco jedynie złagodzonej postawie.


- Offca - 10-01-2007 18:36

Nie jest to jedyny przypadek. Z tego, co pamiętam również Daidoss swego czasu miał na swoim koncie ostrzeżenie za niewłaściwe zachowanie. I to wtedy, kiedy był adminem - jeśli tak nie było, proszę mnie poprawić.


- Annnika - 10-01-2007 21:55

To nie za moich czasów Oczko


- Daisy - 11-01-2007 00:43

Cytat:A mi się podobają wypowiedzi ks.Marka.Dziękuję Ci Anni,że stanęłaś w obronie wypowiedzi księdza.
mi też sie podobaja ale czasami rzeczywiście X. przegina...
Cytat:Cóż, nie każdy musi być Gepardem.
:hahaha: lol jak dzieci...
Offca napisał(a):Nie jest to jedyny przypadek. Z tego, co pamiętam również Daidoss swego czasu miał na swoim koncie ostrzeżenie za niewłaściwe zachowanie.
fakt jest niestety jeden! Co poniektórzy admini...prócz Anniki reagują emocjami! Żądzą sie jak mogą... usuwaja posty nie wiadomo dlaczego! wnerw bierze i to nie mały! Ksiądz sie ostatnio zrobił nad wyraz bogary w sarkazmy i złośliwości, Offca wie wszystko najlepiej! a Odmiennośc zdaniowa wręcz kończy sie linczem!
Owszem nie mówie ze - maja zaslonić + bo tych drugich jest również sporo... ale bądzmy ludzmi i tolerujmy zdanie innych...
np. Ja i SEBASTIANO sie dogadaliśmy co do Irlandi i Indii :mrgreen: i jakoś problemu nie było! :arrow: kiss 4 SEBASTIANO


- Ks.Marek - 11-01-2007 01:04

Daisy napisał(a):Ksiądz sie ostatnio zrobił nad wyraz bogary w sarkazmy i złośliwości
Serio? A gdzie? A kiedy?
Nie będę robić za klakiera forumowego, Daisy.


- Anonymous - 11-01-2007 01:55

Offca napisał(a):
Gepard napisał(a):cóż, nie każdy musi być moderatorem...
Cóż, nie każdy musi być Gepardem.
Nie rozumiem co ma to oznaczać i co ma to do tematu, możesz wyjaśnić?
TOMASZ32 napisał(a):A czy coś takiego Gepardziku ma miejsce na tym forum?
Jak widać z powyższego przykładu niestety ma.


- Ela - 11-01-2007 05:38

Z tego co widze, to nie dostalam odpowiedzi na moje pytanie.
Dziwne, "duzo slow a malo tresci" w probie odpowiedzi. A pytanie jest bardzo proste. :-k


- Polonium - 11-01-2007 12:36

Elu,sądzę że Annika wyjaśniła kiedy zdejmuje się ostrzeżenia.
Cytat:Zdaje się, że jeśli od jakiegoś upomnienia minęło parę miesięcy i ktoś udowodnił, że nadanie ostrzeżenia albo pomogło sie uspokoić lub był to zamknięty rozdział, komuś ostrzeżenie też będzie odjęte

Pozdrawia Sebastian.


- Invader - 11-01-2007 13:47

AvE,

TOMASZ32 napisał(a):
Gepard napisał(a):Moim celem jest to, żeby nikt na tym forum nie czuł się dyskryminowany bezpośrednio lub przez chołubienie wybranych innych użytkowników; aby kazdy był traktowany tak samo.

A czy coś takiego Gepardziku ma miejsce na tym forum?

Pozdrawiam

Wystarczy spojrzeć tu: http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/viewtopic.php?p=59586#59586

Pytam po raz wtóry: czy takie zachowanie godne jest księdza? Moim zdaniem nie.

Pozdr.


- Ks.Marek - 11-01-2007 14:48

Invader napisał(a):AvE,
TOMASZ32 napisał(a):
Gepard napisał(a):Moim celem jest to, żeby nikt na tym forum nie czuł się dyskryminowany bezpośrednio lub przez chołubienie wybranych innych użytkowników; aby kazdy był traktowany tak samo.
A czy coś takiego Gepardziku ma miejsce na tym forum?
Pozdrawiam
Wystarczy spojrzeć tu: http://forum.ewangelizacja.sulechow.net/viewtopic.php?p=59586#59586
Pytam po raz wtóry: czy takie zachowanie godne jest księdza? Moim zdaniem nie.
Pozdr.
To jest na prawdę żenada :? Jak może nisko człowiek upaść ze swoimi refleksjami.
Panie Invader, ile Pan masz lat? 13?


- Offca - 11-01-2007 14:52

Daisy napisał(a):usuwaja posty nie wiadomo dlaczego!
Poczytaj regulamin, to będziesz wiedziała dlaczego.


- Daisy - 11-01-2007 15:33

Cytat:Poczytaj regulamin, to będziesz wiedziała dlaczego.
mu i innym "cenzurujesz i kasujesz" a Ty i X. to chulaj dusza i lehecie wode gdzie sie da!