Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Tragedia w Montrealu - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Ciekawe Tematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Tragedia w Montrealu (/showthread.php?tid=1593)



Tragedia w Montrealu - Ela - 14-09-2006 01:03

http://wiadomosci.onet.pl/1402666,12,1,0,120,686,item.html

co wy na to?


- M. Ink. * - 14-09-2006 05:53

mi nasuwa się jedno pytanie: 'dlaczego?'


- Helmutt - 14-09-2006 06:50

M. Ink. * napisał(a):mi nasuwa się jedno pytanie: 'dlaczego?'
No cóż, facet był ewidentnie niewinny..
Wszystkiemu winne są filmy,gry komputerowe, komiksy, telewizja, video, DVD, CD-ROM, CD-RW, społeczeństwo, gołębie, cykliści, żydokomunomasoni, pani Henia spod "szóstki" i wlele innych rzeczy.

:diabelek: :diabelek: :diabelek:


- Daisy - 14-09-2006 08:11

DARTH_HELMUTH napisał(a):Wszystkiemu winne są filmy,gry komputerowe, komiksy, telewizja, video, DVD, CD-ROM, CD-RW, społeczeństwo, gołębie, cykliści, żydokomunomasoni, pani Henia spod "szóstki" i wlele innych rzeczy.
jasne! Gościu miał beret spruty i to max... może żona mu "nie dała"?? Zostawiła go?? Pewnie to wina kobiety :wink: bo przeciez wszystko ich wina!!
A tak naprawde to szkoda, że są tacy ludzie na świecie co krzywdzą niewinnych :? Przykre to jest Smutny


- Ks.Marek - 14-09-2006 18:11

Cytat:Niezidentyfikowany mężczyzna wtargnął do stołówki Dawson College w centrum Montrealu i otworzył ogień raniąc 20 osób, w tym 6 ciężko, po czym popełnił samobójstwo - poinformowali świadkowie.
Według innych źródeł, jedna osoba poniosła śmierć, a napastnik został zastrzelony przez policjantów. Policja przeszukuje teren college'u w poszukiwaniu ewentualnych dalszych ofiar.

Moj Boże - wielkie halo! Po prostu życie i tyle. Każdego dnia zdażają się podobne historie. Przeciez gdyby ludzie nie umierali naturalnie/tragicznie to by na świecie przeludnienie było.

A tak na poważnie: Nikt nie może zrozumieć drugiego człowieka bez Chrystusa.


- Ela - 15-09-2006 00:47

M. Ink. * napisał(a):mi nasuwa się jedno pytanie: 'dlaczego?'


Nikt nie jest w stanie odpowiedziec na to pytanie, na pewno nie po tej stronie "kurtyny"


- M. Ink. * - 15-09-2006 06:36

ale podobno ten chłopak co strzelał miał irokeza ...