Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
typologia inkwizytorów - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: typologia inkwizytorów (/showthread.php?tid=1617)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


typologia inkwizytorów - M. Ink. * - 23-09-2006 14:04

.
.
.
w związku z kolejną prze-żartobliwą wypowiedzią jednego z uczestników forum:

krzysiek_enoch napisał(a):
Oliwka napisał(a):czy wiesz co sie stało z ink , moze ma sporo pracy?
Imć Inkwizytor obwieszcza w własnie swój powrót. Ciekawy jestem czym nas zaskoczy, pewnie rozpali jakiś stos, przynajmniej na to liczę :hahaha:
... dobrze zrobię [w celu uniknięcia nieporozumień] jeśli zamieszczę tu typologię inkwizytorów ...

mamy więc dwie podstawowe grupy inkwizytorów:
1. inkwizytorzy światła
2. inkwizytorzy ciemności

ci pierwsi to ci, którzy będąc wiernymi ideałom Inkwizycji "słuchają bardziej Boga niż ludzi"; natomiast ci drudzy, to ci, którzy słuchają przede wszystkim SIEBIE i swoich ciemnych żądz - być może nawet nie wierzący w Boga

obok tych dwóch podstawowych grup pojawił się niedawno trzeci typ inkwizytorów:

3. mroczni inkwizytorzy

inkwizytorzy ci są stowarzyszeni w nieformalnym zgromadzeniu nazwanym: Świętoszkowate Bractwo Mrocznych Inkwizytorów Od Poszukiwania Półprawd I Robienia Sobie Jaj Z Letniego Chrześcijaństwa; w skrócie ŚwiBra-MInkO-PóPrI-RoSoJa-ZLeCh; członkowie stowarzyszenia przyjmują zaszczytne imiona MInk'ów [nie mylić z Mu-MInkami], a dla odróżnienia się między sobą przyjmują kolejne numery [np. MInk nr 1; MInk nr 4839 ... itd]; ich działalność polega na rozpalaniu wirtualnych stosów, wywijaniu młotem na czarownice i dokuczaniu wszystkim wrogom swojej prze-świętoszkowatej Reguły [wyznaczanej przez założyciela]; jedynym mankamentem Bractwa jest to, że chwilowo jest ono dość nieliczne [jednosobowe], ale biorąc pod uwagę przepowiednie zapisane w najstarszych księgach należy się spodziewać, że niedługo opanujemy świat i wszędzie wszystko podporządkujemy naszej Regule; heretyków [przeciwników Reguły] spalimy na naszych wirtualnych stosach, aby mógł zapanować powszechny dobrobyt i szczęście na miarę najpiękniejszych snów Marksa i Engelsa;

Bene!


- krzysiek_enoch - 23-09-2006 15:55

M. Ink. * napisał(a):niedługo opanujemy świat i wszędzie wszystko podporządkujemy naszej Regule
Czy słynny Tomás de Torquemada jest też Twoim idolem? http://pl.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1s_de_Torquemada
http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkwizycja


- M. Ink. * - 23-09-2006 17:36

krzysiek_enoch napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):niedługo opanujemy świat i wszędzie wszystko podporządkujemy naszej Regule
Czy słynny Tomás de Torquemada jest też Twoim idolem? http://pl.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1s_de_Torquemada
http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkwizycja
biorąc pod uwagę moją wypowiedź winieneś wziąć również ten fragment:

M. Ink. * napisał(a):aby mógł zapanować powszechny dobrobyt i szczęście na miarę najpiękniejszych snów Marksa i Engelsa
wówczas pytanie byłoby pełne

niemniej w odpowiedzi na Twoje pytanie muszę stwierdzić:

krzysiek_enoch napisał(a):Czy słynny Tomás de Torquemada jest też Twoim idolem?
nie mam idoli, a Ty?

krzysiek_enoch napisał(a):http://pl.wikipedia.org/wiki/Tom%C3%A1s_de_Torquemada
http://pl.wikipedia.org/wiki/Inkwizycja
poza tym dzięki za linki, ale wolę "Czarne karty w historii Kościoła"; czytałeś?


- M. Ink. * - 26-09-2006 17:33

tak w ogóle to nie wiem czy wiecie, ale miotacze ognia zostały wynalezione przez ocalałych Mrocznych Inkwizytorów ...


- M. Ink. * - 13-10-2006 23:37

a osobom, które przeżywają ostatnie wachania przed wstąpieniem do naszego ŚwiBra-MInkO-PóPrI-RoSoJa-ZLeCh [jw], podszepnę tylko jedno:

polewka z letniego chrześcijaństwa to w rzeczy samej w dechę zabawa :arrow: :!:

\Duży uśmiech/
:-({|=
:hm:
:lol2:


- Oliwka - 25-10-2006 14:06

Mroczny-ink


3. mroczni inkwizytorzy

inkwizytorzy ci są stowarzyszeni w nieformalnym zgromadzeniu nazwanym: Świętoszkowate Bractwo Mrocznych Inkwizytorów Od Poszukiwania Półprawd I Robienia Sobie Jaj Z Letniego Chrześcijaństwa;

No niby w ten sposób też można ,tylko co chcesz osiagnac - WYSMIAĆ - iiii?



Cytat: ich działalność polega na rozpalaniu wirtualnych stosów, wywijaniu młotem na czarownice i dokuczaniu wszystkim wrogom swojej prze-świętoszkowatej Reguły
CZy ty wiesz czego chcesz?
Cytat:[jednosobowe], ale biorąc pod uwagę przepowiednie zapisane w najstarszych księgach należy się spodziewać, że niedługo opanujemy świat i wszędzie wszystko podporządkujemy naszej Regule; heretyków [przeciwników Reguły] spalimy na naszych wirtualnych stosach, aby mógł zapanować powszechny dobrobyt i szczęście na miarę najpiękniejszych snów Marksa i Engelsa;
Co masz wzamian?
jakiej regule ?
jaki dobrobyt.
snów czy SYNÓW?


- M. Ink. * - 25-10-2006 16:28

Oliwka napisał(a):No niby w ten sposób też można ,tylko co chcesz osiagnac - WYSMIAĆ - iiii?
to jeno droga do OSTATECZNEGO celu Oczko

Oliwka napisał(a):CZy ty wiesz czego chcesz?
może i 'nie wiem czy wiem' czego chcę, ale chcę i wiem czego Duży uśmiech

Oliwka napisał(a):
Cytat:aby mógł zapanować powszechny dobrobyt i szczęście na miarę najpiękniejszych snów Marksa i Engelsa;
Co masz wzamian?
na pewno nie komunizm Uśmiech

Oliwka napisał(a):jakiej regule ?
tej, o której mowa w pierwszym poście w tym temacie: "wyznaczanej przez założyciela" :lol2:

Oliwka napisał(a):jaki dobrobyt.
po prostu dobre bycie - niezmącone żadnymi herezjami :mrgreen:

Oliwka napisał(a):snów czy SYNÓW?
zdecydowanie snów, czyli marzeń :arrow: Pomysł


- Polonium - 11-01-2007 13:02

To dodajmy jeszcze grupę IV Euroinkwizytorzy.Polują na czarownice i namierzają adresy IP heretyków w całej Europie po czym wirtualnie wysyłają ich rakietą na Słońce - najgorętszy stos w całym Układzie Słonecznym.


- M. Ink. * - 15-04-2007 16:16

SEBASTIANO napisał(a):To dodajmy jeszcze grupę IV Euroinkwizytorzy
jestem za :mrgreen:


- Ks.Marek - 15-04-2007 16:49

[ Dodano: Nie 15 Kwi, 2007 16:50 ]
M. Ink. napisał(a):a tak na marginesie: może wstąpisz do ŚwiBra-MInkO-PóPrI-RoSoJa-ZLeCh
A co to za wynalazek z tym podpisem?


- M. Ink. * - 15-04-2007 22:33

Ks.Marek napisał(a):A co to za wynalazek z tym podpisem?
a to stare już: w pierwszym poście jest to wyraźnie wytłumaczone :krzywy:


- Rachel - 15-04-2007 22:34

M. Ink. * napisał(a):Świętoszkowate Bractwo Mrocznych Inkwizytorów Od Poszukiwania Półprawd I Robienia Sobie Jaj Z Letniego Chrześcijaństwa; w skrócie ŚwiBra-MInkO-PóPrI-RoSoJa-ZLeCh;



- M. Ink. * - 15-04-2007 22:51

o właśnie :roll2:


- Ks.Marek - 15-04-2007 23:37

rachel napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):Świętoszkowate Bractwo Mrocznych Inkwizytorów Od Poszukiwania Półprawd I Robienia Sobie Jaj Z Letniego Chrześcijaństwa; w skrócie ŚwiBra-MInkO-PóPrI-RoSoJa-ZLeCh;
Ha ha ha. O ja głupi, durnowaty :mrgreen: ...


- M. Ink. * - 16-04-2007 19:10

Ks.Marek napisał(a):Ha ha ha. O ja głupi, durnowaty ...
a co sobie Ksiądz wcześniej pomyślał? 8-[