Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Nie karmic trolla - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Nie karmic trolla (/showthread.php?tid=1743)

Strony: 1 2 3 4


Nie karmic trolla - Ks.Marek - 29-10-2006 23:27

[Obrazek: trolls.gif]

Idzie zima, czas trolli. Szwendają sieę tam i owam, tędy i owędy. My mówimy zdecydowane NIE trollom, prawda?


- Offca - 29-10-2006 23:31

Czy trolle wiedzą, że sa trollami?


- Annnika - 29-10-2006 23:34

Zazwyczaj ktoś im to mówi :mrgreen:


- Offca - 29-10-2006 23:38

No cóż, kiedy jednemu to zasugerowałam, napisał, że mi na mózg padło Uśmiech


- Ks.Marek - 29-10-2006 23:41

To może od dziś, będziemy jako moderacja wlepiać im w komentrazu link do tego wątku, i przenosić tu będziemy trolowaty syf?


- Annnika - 29-10-2006 23:55

Dopiero miszmasz-wątek wyjdzie Duży uśmiech


- M. Ink. * - 30-10-2006 00:03

a nie lepiej zamiast dawać bana zainstalować takiemu panu, jednemu z drugim, coś w rodzaju pojawiającej się przy każdym jego poście etykietki w stylu: "uwaga na trolla" albo "nie deptać trolli" albo właśnie "troll pod ochroną: nie dokarmiać"; jak się gość poprawi to można ją usunąć [tylko nie wiem czy techniczna strona forum daje takie możliwości...]

OUśmiech


- Ks.Marek - 30-10-2006 00:06

M. Ink. * napisał(a):a nie lepiej zamiast dawać bana zainstalować takiemu panu, jednemu z drugim, coś w rodzaju pojawiającej się przy każdym jego poście etykietki w stylu: "uwaga na trolla" albo "nie deptać trolli" albo właśnie "troll pod ochroną: nie dokarmiać"; jak się gość poprawi to można ją usunąć [tylko nie wiem czy techniczna strona forum daje takie możliwości...]

Uważam że to dobry pomysł. Wiem, że phb daje takie możliwości. Widziałem to na pewnym forum relatywistów Duży uśmiech


- M. Ink. * - 30-10-2006 00:14

Ks.Marek napisał(a):Widziałem to na pewnym forum relatywistów Duży uśmiech
no proszę... gdzie to xMarka nosi... :diabelek: czy to Ksiądz otrzymał taką 'etykietę' od tych relatywistów? :lol2:


- Ks.Marek - 30-10-2006 00:20

M. Ink. * napisał(a):
Ks.Marek napisał(a):Widziałem to na pewnym forum relatywistów Duży uśmiech
no proszę... gdzie to xMarka nosi... :diabelek: czy to Ksiądz otrzymał taką 'etykietę' od tych relatywistów? :lol2:

Na szczęście to nie ja, ponieważ w porę sam skapitulowałem. Ale czasem im wrzucę jakiś pikantny tekst rodem z Watykanu, spod pióra Bededykta 16 na przykład


- M. Ink. * - 30-10-2006 00:29

Ks.Marek napisał(a):Ale czasem im wrzucę jakiś pikantny tekst rodem z Watykanu, spod pióra Bededykta 16 na przykład
a co oni, biedactwa, zawinili....
że ich tak Księże katujesz?
:hm:


- to Ja :) - 30-10-2006 01:20

na tym obrazku jest troll?! to jakiś yeti brunatny a nie troll


- Ks.Marek - 30-10-2006 09:56

to Ja :) napisał(a):na tym obrazku jest troll?! to jakiś yeti brunatny a nie troll

Ha ha ha. Nigdy nie widziałem brunatnego yeti`ego. Istnieje w ogóle coś takiego?


- Offca - 30-10-2006 11:18

Cytat:na tym obrazku jest troll?! to jakiś yeti brunatny a nie troll
Ale to nie Władca Pierścieni Uśmiech


- to Ja :) - 30-10-2006 11:49

Offca sa jeszcze inne książki z działu ''fantastyka", w końcu z powodu jednej, trzytomowej trylogii nie stworzono by od razu osobnej nazwy gatunku literackiego.