Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Inkwizycja w szkole w wykonaniu księdza :D - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Inkwizycja w szkole w wykonaniu księdza :D (/showthread.php?tid=1746)

Strony: 1 2 3


- Ks.Marek - 02-11-2006 16:10

Cytat:Sposobem na to jest konsekwencja w drobnych, codziennych sprawach
Ewangelicznie zatem: kto wierny jest w niewielkich rzeczach...
Cytat:Jeżeli uczeń notorycznie łamie regulamin, spotyka go dodatkowa kara. Musi pracować na rzecz szkoły, np. wymyć ławki czy zamieść hol.
Greenpeace zaraz się dobierze do dyrekcji :-k . A tak na poważnie: widać dojrzałość Grona Pedagogicznego. Wielkie brawa =D> .
Cytat:Jeszcze inny sposób na rozwiązanie problemu trudnej młodzieży w szkołach mają policjanci z Działdowa. Uczniów klas szóstych podstawówek oraz klas pierwszych gimnazjów będą zapraszać na wycieczki do... placówek wychowawczych i poprawczaków. Tam będą mieli okazje osobiście przekonać się, co grozi za popełnianie czynów karalnych. Policjanci będą także brali udział w pogadankach w szkołach.
Tu bym nie był taki pewny.... Pewnie nie jeden raz będa swych kolegów w ten sposób odwiedzać...


- to Ja :) - 02-11-2006 21:43

krzysiek_enoch napisał:
Cytat:A ciekawe, czy chodzenie w butach na wysokich obcasach jest przyjemne a jednak dziewczyny w nich chodzą.
nie jest zbyt przyjmne ale dla osoby o wzroście 155 cm jest to jedyny sposób na to, żeby ją faceci zauważali oraz nie próbowali zadeptać, zdażyło mi się już odskakiwać na trawkę przy chodniku gdy 2 olbrzymich dryblasów (dla mnie przynajmniej) sobie szło chodniczkiem zagadanych i o mały włos a by mnie stratowali :?

[ Komentarz dodany przez: Offca: Czw 02 Lis, 2006 21:55 ]
Ale małe tyż jest piękne :mrgreen:


- Rachel - 02-11-2006 23:28

to Ja :) napisał(a):nie jest zbyt przyjmne ale dla osoby o wzroście 155 cm jest to jedyny sposób
jestem niższa i nie chodze w butach na wysokich obcasach.... :hm:

-----------------------------------------
to Ja Uśmiech odpisała na powyższy wątek:
Cytat:e rachel, nie wiem czy dobrze kojarze ale poruszasz się chyba o kulach, tak? a jak wiadomo nie jest to możlwie w tego typu przypadku, nad czym ubolewa moja koleżanka, która również porusza się o kulach.

re Offca, oczywiście i każdy to wie, że "MAŁE JEST PIĘKNE" Duży uśmiech (ależ jestem skromna.... :oops: )



- Offca - 02-11-2006 23:34

Halo! Robi się OFF Top Uśmiech

Offca czuwa. Proponuję zrobić porządek z tymi niuansami, w stylu: Małe jest bjuti Duży uśmiech

Jusz. Od tej chwili piszemy grzecznie na temat Oczko


- Ks.Marek - 14-12-2006 22:29

Wczoraj widziałem w TV policjanta, co na komendzie chłopaczków czyści z ... polskiego! Tak! Muszą mu zdawać relację z przeczytanej lektury. A jak który wtopi, to go wtedy potraktuje paragrafami...


- Jólka - 01-02-2007 01:35

w moim gimnazjum bylam swiadkiem jak nasz historyk (jeden ze staarszych nauczycieli i jeden z obecbnie 6 kolegow w kadrze) kazal uczennicy z klasy 1 przyjsc nastepnego dnia rano i pokazac mu ze przyszla ubrana (miala biodrowki i bluze nad pepek)


- Annnika - 01-02-2007 20:48

Ja też ścigam... chłopaków też Język co by nie było Oczko


- Jólka - 01-02-2007 20:55

mnie czasem szkoda tych moich uczennic, ze im sie ubranka pokurczyly, ale jakos nie bardzo jeszcze im om tym mowie, ale chyba trzeba bedzie zadbac o ich zdrowie


- Annnika - 01-02-2007 22:10

Ja się nei patyczkuje Język

Pytam czy sie po ciemku się ubierala albo mama w nocy pranie sortowała że jej sie ciuszki mlodszego rodzeństwa trafily :krzywy:


- Jólka - 01-02-2007 22:15

niezle, tylko wiesz katechetki sie tak powaznie nie traktuje jak innych nauczycieli... jeszcze mi jakas odpowie, ze jej zadrosdzcze albo ze tpo nie moaj sprawa.... heh


- Annnika - 01-02-2007 22:31

Oj ja pyskata jestem i bym odparowala Język

Np. że tak małego rodzeństwa to nie bo sie na niańke nie trudniłam Język
I bluzeczki też nie bo kolorowe obrazki to w bajkach poogladam Język