Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Jaka wspólnota - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Ankiety (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- Wątek: Jaka wspólnota (/showthread.php?tid=185)

Strony: 1 2 3 4 5


Jaka wspólnota - Daidoss - 31-10-2004 10:50

Interesuje mnie do jakiej wspólnoty nalezysz lub nie nalezysz Oczko


- Gonzo - 31-10-2004 14:52

w takim wypadku prosze zeby mozna bylo zaznaczyc wiecej niz jedna odpowiedz Szczęśliwy


- Swiderek - 31-10-2004 15:07

ja tez o to prosze bo kilka razy zaznaczac rozne wspolnoty to nie ma sensu Uśmiech


- Rafik - 31-10-2004 16:15

Głosować można tylko jeden, jedyny raz :!:

Wybierzcie grupę z którą jesteście najbardziej związani duchowo i emocjonalnie :!:



- Gerwaz - 31-10-2004 16:53

Ja nie zaznaczylem zadnej odpowiedzi, bo wlasciwie nie jestem nigdzie, ale czasem pojawiam sie na Oazie jako wolny strzelec (wbijam sie do dowolnej grupy i przychodze kiedy chce, a na rekolekcje i tak sie nie wybieram). Raczej nie identyfikuje sie z zadna wsponota i ruchem. OK - moze najblizej mi do oazy ze wzgledu na jakis sentyment, ale nie moge sie nazwaz oazowiczem, bo mnie juz tam nie ma, a moze kiedys sprobuje czegos innego. (A moze juz niczego)


- Swiderek - 31-10-2004 18:10

no wiec skoro mozna wybrac tylko jedno to wybieram wspolnote oazowa. naleze tam juz dobrych pare lat i naprawde moje zaangazowanie jest duze. oprocz tego naleze do scholi a raczej ja prowadze, no i czasem (jesli mi tylko czas pozwoli) uczestnicze w spotkaniach odnowy w Duchu Swietym. pozdrawiamUśmiech


- Gonzo - 31-10-2004 21:12

no tak i teraz mam wybierac miedzy ministrantura, w ktorej jestem od wielu wielu lat, a Odnowa. A to nie jest latwa decyzja, ministrantem jestem od lat ale teraz zaczelem bardziej zngazowac sie w drugiej wspulnocie wiec ja dalej opowiadem sie za tym by mozna bylo glosowac na wiecej niz jedna wspólnote :evil: :roll:


- Daidoss - 01-11-2004 09:33

Gonzo problem jest w tym, ze nie mozna zrobic tak, zebys glosowal na wiecej niz jedna wspolnote :!:

Nie da rady :!: sprawy techniczne a nie moja złośliwość przy zakładaniu Oczko

Tez bym zaznaczyl jeszce ministrantów. Bo ministarntem jestem z 9 lat a w Odnowie od 2. Ale Odnowa to jest moja prawdziwa wspolnota. Moj drugi dom.


- Rasta - 01-11-2004 10:45

No ja jestem w Odnowie. I we wspolnocie kosciola. Oczko

P.S. Widze, ze niektórym trzeba pisac wielkimi literami zeby zrozumieli, ze czasem gotowych kodow sie nie da przerobic Język


- Ravenloff - 02-11-2004 09:34

Ja zaznaczyłem Odnowę, w której jestem już trochę ponad rok. Obecnie z nią jestem najbardziej zżyty.
Ale chodzę też na Duszpasterstwo Akademickie, co czynię już od prawie 5 lat. Przez półtora roku byłem też w KSMie Akademickim.

Gdyby można prócz Odnowy zaznaczył bym jeszcze Duszpasterstwo Akademickie, o której to wspólnocie twórcy ankiety odziwo zapomnieli :?


- Lubsia - 02-11-2004 23:12

Ja zaznaczylam OAZE. Mimo iz ostatnio bardziej angazyje sie w zycie Odnowy to calym sercem jestem w Oazie i nie wyobrazam sobie mojego zycia bez tej wspolnoty.


- Rasta - 02-11-2004 23:25

"Ciągniesz" dwie wspolnoty. Wiem, ze to dla pana Boga. Ale nie jest Ci zbyt ciezko :?:


- Ravenloff - 04-11-2004 01:08

A ja czasem prócz Odnowy chodzę jeszcze na DA. Czyli ciągnę dwie wspólnoty.
Nie na każdym spotkaniu DA jestem. Ale będę chodził na pewno dopuki będe widział, że się na coś w DA przydaję i dopuki nie zauważę, że moje uczęszczanie na Odnowę na tym cierpi.
Narazie godzę jedno z drugim, więc jest dobrze.


- Lola - 04-11-2004 08:47

ja naturalnie zaznaczyłam Odnowę Szczęśliwy
wcześniej bywałam w innych grupach, ale dopiero w Odnowie odnalazłam Pana...a może On odnalazł mnie? no, w każdym razie chyba wreszcie pozwoliłam się Mu znaleźć... Duży uśmiech


- Futrzak - 05-11-2004 20:46

Ja się nie znam, ale czy nie można było zrobić możliwości wyboru więcej niż jednej wspólnoty? Bo ja na przykład należę do Odnowy w Duchu Świętym i do ministrantów. Zaznaczyłem to drugie, bo dłużej do tej wspólnoty należę, a poza tym mam sentyment...