Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Świtowe Dni Młodzieży Kolonia 15-21 sierpnia 2005 - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Imprezy (/forumdisplay.php?fid=31)
+--- Wątek: Świtowe Dni Młodzieży Kolonia 15-21 sierpnia 2005 (/showthread.php?tid=193)



Świtowe Dni Młodzieży Kolonia 15-21 sierpnia 2005 - Tomek ptak - 22-11-2004 12:09

Zjeżdżamy się z całego świata do Volkeroda-my, młodzi związani z katolickim ruchem Odnowyn w Duchu Świętym. Pragniemy przygotować się przed Światowymi dniami Młodzieży w Kolonii, by przeżyć w pełni spotkanie z papieżem. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH MŁODYCH DO WSPÓLNEJ DUCHOWEJ PRZYGODY.
Spotkanie przewiduje dwa etapy
1. Przygotowanie do spotkania z Ojcem Świętym ze Wspólnotą Chemin Neuf w miejscowości Volkenroda w dniach 10-15 sierpnia 2005
2. 15-21 sierpnia pobyt w Kolonii i spotkanie z Ojcem Świętym
Więcej informacji oraz pełną listę koordynatorów diecezjalnych wyjazdu znajdziecie na http://www.odnowa.opoka.org.pl/mlodzi/index.html


- Rasta - 22-11-2004 16:16

Taki wyjazd to niestety duze pieniadze. :cry:


- Ravenloff - 23-11-2004 01:04

Dokładnych kosztów nie mam, ale całość łącznie z własnymi wydatkami powinna się spokojnie zamknąć w kwocie ok 800-1000zł. Każdy wyjazd kosztuje, ale można już zacząć zbierać. W końcu to dopiero w sierpniu 2005.
Ja chcę jechać, ale jeszcze nie wiem jak to wyjdzie. Mam nadzieję, że pozytywnie Uśmiech


- Daidoss - 23-11-2004 08:06

Ja dostałem propozycje na ten wyjazd od ks. Andrzeje W. Naszego dawnego wikarego. On chce zorganizowac ten wyjazd. Ale cena jest jak dla mnie wysoka.
Jak mówi Kris, że juz mozna zbierać. To chyba odnosi się do osób, które zarabiają jakieś pieniadze. Nie sądze aby za swoje kieszonkowe można byłu tyle uzbierać.


- Tomek ptak - 25-11-2004 20:06

No tak koszty niestety nie są małe dlatego proponuje tym którzy nie pracują i nie zarabiają wszcząć intensywny markieting bezpośredni wsród rodziny Oczko no i intensywna modlitwę o jak najniższy kurs euro bo od tego zależy najbajdziej koszt wyjazdu. A zatem do roboty Uśmiech