Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Rekolekcje wielkopostne - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Istota Ewangelizacji (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: Rekolekcje wielkopostne (/showthread.php?tid=2085)



Rekolekcje wielkopostne - ddv - 08-03-2007 17:19

Czas świąt Wielkiej Nocy za pasem - w wielu parafiach rozpoczął się też czas rekolekcji wielkopostnych.
Rekolekcje - jak co roku - mają odnowić naszą Wiarę i przygotować nas do godnego przygotowania na te największe ze świąt.
Z samymi rekolekcjami - różnie bywa.
Raz są lepsze raz gorsze - bardzo dużo zależy od samego prwadzenia samych wykładów.
Mi najbardziej utkwiły w pamięci rekolekcje prowadzone przez ks. dr. T Jaklewicza (z redakcji "Gościa Niedzielnego) oraz te prowadzone przez ks. Andrzeja Zubera z chorowskiej Parafii św. Barbary.
Musze przyznać, że było to wręcz wielkie wydarzenie w parafii gromadzące wręcz rzadko spotykane "tłumy" wiernych.
Ja zaś proponuję by podzielić się nawzajem naszymi wrażeniami z przeżytych już (lub obecnych) rekolekcji ... Uśmiech


- Ks.Marek - 08-03-2007 17:25

U mnie w parafii głosić będzie rekolekcje Ks. Krzysztof Masiulanis
Może być ciekawie


- Bioman - 23-01-2008 13:27

ddv w temacie: [i]Najlepsze rekolekcje w Radiu Maryja![/i napisał(a):Słucham, lecz obstaję przy swoim ;P
A ja też obstaję przy swoim ;P , lepszych nie słyszałem i idzie ich jeszcze >>tutaj<< posłuchać.

Ks.Marek napisał(a):U mnie w parafii głosić będzie rekolekcje Ks. Krzysztof Masiulanis
Tego księdza, to ja chyba w TV widziałem na motorze Duży uśmiech
Ks.Marek napisał(a):Może być ciekawie
Będę ciekawski Duży uśmiech , więc spytam, jak było?