Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
co dobrego wydarzyło się ... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: co dobrego wydarzyło się ... (/showthread.php?tid=2216)



- Offca - 11-05-2007 12:16

Byłam wczoraj na bilardzie ;P

Helmutt napisał(a):A syn by się przydał w końcu, bo w rodzinie żony same "baby" na świat przychodzą od 20 lat...
No a poza tym to jedna z 3 najważniejszych rzeczy w życiu faceta. Spłodzić syna, wybudować dom i posadzić drzewo :diabelek:


- narbukil - 11-05-2007 12:47

Przedwczoraj, po długich przemyśleniach, doszedłem do wniosku, że jestem ateistą.


- Helmutt - 11-05-2007 13:25

narbukil napisał(a):Przedwczoraj, po długich przemyśleniach, doszedłem do wniosku, że jestem ateistą.
Ja do tego doszedlem po jakichs 20 latach....


- heysel - 11-05-2007 13:30

narbukil napisał(a):Przedwczoraj, po długich przemyśleniach, doszedłem do wniosku, że jestem ateistą.
Witamy w klubie. ;P
narbukil napisał(a):Ja do tego doszedlem po jakichs 20 latach....
A ja w ciągu 2 lat :mrgreen: .


- narbukil - 11-05-2007 13:33

heysel napisał(a):Witamy w klubie.
narbukil napisał/a:
Ja do tego doszedlem po jakichs 20 latach....
To Helmutt napisał, nie ja Uśmiech
Mi to zajęło z jakieś pięć lat...
Jak to mówią: najgorsza prawda jest lepsza od najsłodszego kłamstwa. Poza tym będąc ateistą jakoś bardziej doceniam życie...


- Offca - 11-05-2007 13:56

narbukil napisał(a):Poza tym będąc ateistą jakoś bardziej doceniam życie...
Faktycznie możesz dojść do takiego stwierdzenia będąc od 2 dni ateistą :hahaha:


- narbukil - 11-05-2007 14:00

Offca napisał(a):Faktycznie możesz dojść do takiego stwierdzenia będąc od 2 dni ateistą
Być może Cię to zdziwi ale tak jest. Uświadomiłem sobie, że mam tylko jedno życie. Teraz nawet jak spojrzę na zwykłe zielone drzewo to potrafię to jakoś docenić.
Az tymi dwoma dniami to tak oficjalnie, ale juz od dawna nosiłem się z takim przekonaniem.


- Offca - 11-05-2007 14:02

narbukil napisał(a):Być może Cię to zdziwi ale tak jest. Uświadomiłem sobie, że mam tylko jedno życie. Teraz nawet jak spojrzę na zwykłe zielone drzewo to potrafię to jakoś docenić.
Coś podobnego. Ja do takich stwierdzeń dochodzę nie będąc ateistką.

[ Dodano: Pią 11 Maj, 2007 14:03 ]
narbukil napisał(a):Az tymi dwoma dniami to tak oficjalnie, ale juz od dawna nosiłem się z takim przekonaniem.
To już zapomniałeś jak kilka tygodni temu deklarowałeś się jako agnostyk i byłeś wielce oburzony, jak określiłam Cię ateistą? :hm:


- Rachel - 11-05-2007 14:04

narbukil napisał(a):Uświadomiłem sobie, że mam tylko jedno życie. Teraz nawet jak spojrzę na zwykłe zielone drzewo to potrafię to jakoś docenić.
=D>

Dzieki Bogu również dostrzegam króchość zycia, otaczające piekno. Uśmiech
Każdy innymi drogami do tego jak wiadć dochodzi


- narbukil - 11-05-2007 14:07

Offca napisał(a):To już zapomniałeś jak kilka tygodni temu deklarowałeś się jako agnostyk i byłeś wielce oburzony, jak określiłam Cię ateistą
Fakt, ale zmieniłem zdanie. Bycie ateistą jest uczciwsze.
rachel napisał(a):Dzieki Bogu również dostrzegam króchość zycia, otaczające piekno.
Każdy innymi drogami do tego jak wiadć dochodzi
Być może na tym to wszystko polega?


- heysel - 11-05-2007 14:08

narbukil napisał(a):Az tymi dwoma dniami to tak oficjalnie, ale juz od dawna nosiłem się z takim przekonaniem.
Można być ateistą przez większą część życia nawet nie wiedząc o tym. Sam jestem tego przykładem.

[ Dodano: Pią 11 Maj, 2007 14:13 ]
narbukil napisał(a):
rachel napisał(a):Dzieki Bogu również dostrzegam króchość zycia, otaczające piekno.
Każdy innymi drogami do tego jak wiadć dochodzi
Być może na tym to wszystko polega?
Cóż, ktoś kto nie dostrzega otaczającego go piękna jest raczej dosyć dziwny. Czasami zbyt zajęci głupotami nie dostrzegamy, że "cuda" się dzieją dookoła nas.


- Offca - 11-05-2007 14:15

heysel napisał(a):Można być ateistą przez większą część życia nawet nie wiedząc o tym. Sam jestem tego przykładem.
Nie sądzę... Zresztą ten temat nie o tym. Możemy założyć nowy.


- heysel - 11-05-2007 14:20

Offca napisał(a):
heysel napisał(a):Można być ateistą przez większą część życia nawet nie wiedząc o tym. Sam jestem tego przykładem.
Nie sądzę... Zresztą ten temat nie o tym. Możemy założyć nowy.
To załóż, bo jestem ciekaw dlaczego "nie sądzisz". Nie słyszałaś nigdy o ateizmie praktycznym ?


- Jólka - 11-05-2007 14:47

mam weekend


- Myszkunia - 11-05-2007 14:53

2 dni urlopu! tego mi było trzeba!