Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
co dobrego wydarzyło się ... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: co dobrego wydarzyło się ... (/showthread.php?tid=2216)



- Sylwia - 11-06-2007 23:21

W sumie t fajni jestescie tak przygadywac komuś.To ja sie kłoce?Cały czas tylko ten ksiadz mnie łapie za słowka?Ma cos ksiadz do mnie?jezeli tak,to prosze powiedziec,moze ksiadz mnie nawet uderzyc w policzek,a napewno nie oddam,ale nastawie drugi.


- Annnika - 11-06-2007 23:24

Sylwia, ja patrzę z boku na to, nie uczestniczę w tym ale widzę że to Ty się zaperzasz. I proszę opanuj trochę niezdrowe emocje bo szkoda twoich nerwów.

***

Do tematu proszę Uśmiech


- Offca - 11-06-2007 23:26

Sylwia, spokojnie, nikt nie chce tu nikogo walić w policzek ani przygadywać. Nie obruszaj się tak.


- Ks.Marek - 11-06-2007 23:31

Sylwia napisał(a):Ja tak mysle,czy ksiadz jest ksiedzem,bo jakos w to wątpię.
Ja czasem też. Ale z pomoca przychodzi mi Pismo Święte:
Psalmista napisał(a):118,22 Kamień odrzucony przez budujących stał się kamieniem węgielnym.
118,23 Stało się to przez Pana: cudem jest w oczach naszych.



- Sylwia - 11-06-2007 23:34

fajnie.dziekuje bardzo,Jesteci bardzo mili.Naprawde.A czy ktos postawił sie w mojej sytuacji?Jak ja sie moge czuć tutaj?Nie.Wy sie znacie,to sie brobnicie nawzajem.Tak najlepiej. ;( ;(
Po prostu czuję sie tuitaj niemiło widziana.Szkoda,bo bardzo zalezało mi na tym forum.Ale ja nie bede sie pchała,Skoro pewna osoba mi ciagle cos dogaduje,to widocznie chce bym sie tutaj nie pokazywała.

[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Pon 11 Cze, 2007 23:46 ]
Sylwio, duszyczko droga: Relax, take it easy


- Offca - 11-06-2007 23:37

Nikt nikogo nie broni, daj spokój. Nie bierz sobie wszystkiego do serca, bo padniesz kiedyś na zawał dziewczyno. Przewietrz się, uspokój nerwy i wróć.


- Rachel - 11-06-2007 23:41

Sylwia, Przytulanie spokojnie.


- Annnika - 11-06-2007 23:41

KONIEC JUŻ GŁUPICH NEGATYWNYCH WYWODÓW WSZELAKIEJ MAŚCI.

Wracamy do POZYTYWNYCH RZECZY.

Sylwio, proszę zwracać baczniejszą uwagę na uwagi moderacji i administracji. Robienie z siebie pokrzywdzonego też dyskusji nie służy.

Koniec offtopa.


[ Komentarz dodany przez: Ks.Marek: Pon 11 Cze, 2007 23:47 ]
Aniu, daj mi prosze ostrzeżenie. Zasłużyłem sobie, ale mi jakoś nie chce klawiatura przyjąć jego treści xD


- Sylwia - 12-06-2007 12:53

Chciałam przeprosić Was za moje zachowanie.Może macie racej:biored o siebie wszytsko,ale juz taka jestem.Nie musi wam sie podobac moje zachowanie.Chcialam was poznac i dowiedziec sie o odnowie czegos.Poza tym chce ostatnio przebywac wsród ludzi wierzacych.
Lecz mysle,ze to nie ma sensu isc na spotkanie do Odnowy,to grupa zamknieta.

Przepraszam sznownego ksiedza tutaj,ale jak mam byc nparawde szczera,to nie przepadam za Wami.PO prostu,gdy był moment w moim zyciu,gdy go potrzebowałam,to on nie miał czasu dla mnie i dlatego jest jak jest.Nie mowie,ze ksiadz ten,co jest tutaj an forum jest taki.

Annnika jak chcesz to mozesz mi dac ostrzezenie za oftopa.W sumie zasłuzylam sobie na niego.Sama jestem modem,wiec wiem co to znaczy.
Sorka/

A zeby nie było w kolejnym poscie oftopa,to napisze cos do tematu.
Czy wydarzyło sie cos dobrego w moim zyciu dzisiaj?
Nie.Mam same kłopoty z praca,zyciem i ze soba.Nie udało mi sie załatwic nic.
Jedyna dobra rzeczy,to ta,ze mam Przyjaciela Tego u Góry.Bez niego Juz dawno bym oszalała.

[ Komentarz dodany przez: Groniu: Wto 12 Cze, 2007 15:11 ]
Ten dział to jeden wielki offtop, więc o ostrzeżeniu nie ma mowy xD


- Offca - 12-06-2007 15:23

Cytat:Lecz mysle,ze to nie ma sensu isc na spotkanie do Odnowy,to grupa zamknieta.
Zależy która :roll: Do mojej grupy może przyjść każdy z ulicy, więc nie sądzę, by była zamknięta :roll:

A co dobrego dzisiaj mnie spotakło? Dopiero mnie spotka, moja siostrzyczka mnie nawiedzi Uśmiech


- Rachel - 12-06-2007 16:10

Przepuścili mnie dziś abym nie musiała czekać na egzamin w kolejce :mrgreen:


- Jólka - 13-06-2007 10:29

zdalam kolejny egzamin


- Rachel - 13-06-2007 14:17

zdałam jedne z trudniejszych egzaminów na 4 Uśmiech


- Offca - 13-06-2007 15:44

Byłam na zakupach, kupiłam sobie fajną bluzkę ;P a przy okazji prezent dla kolegi, który będzie miał właśnie święcenia prezbiteratu, miałam jazdę z instruktorem, który mnie cały czas opieprzał, ale mimo to było sympatycznie ;P


- RySia :) - 13-06-2007 17:08

Oczko mam wakacje.. :jupi: