Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
co dobrego wydarzyło się ... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: co dobrego wydarzyło się ... (/showthread.php?tid=2216)



- Kinga93 - 18-01-2009 19:54

Zrobiłam wszystkie zadania konkursu Duży uśmiech (ciekawe czy dobrze Język )


- Rachel - 20-01-2009 22:29

Jestem już po operacji Uśmiech


- Annnika - 20-01-2009 22:51

Mimo grypy zwykłej i początków żołądkowej ułożyłam i powiedziałam nauczanie na spotkaniu wspólnotowym Duży uśmiech


- aga - 21-01-2009 00:49

Rachel napisał(a):Jestem już po operacji Uśmiech

Cieszę się Rachel razem z Tobą. Przytulanie

[ Dodano: Sob 24 Sty, 2009 20:22 ]
Byłam dzisiaj u spowiedzi.


- Rachel - 01-02-2009 21:36

Przyszedł dziś kapłan z Panem Jezusem i mogłam przyjąć Komunię Świętą :jupi:


- aga - 01-02-2009 22:52

Rachel napisał(a):Przyszedł dziś kapłan z Panem Jezusem i mogłam przyjąć Komunię Świętą :jupi:

To Ty, Marysiu nie możesz chodzić do kościoła? Znaczy dotrzeć tam?


- Rachel - 01-02-2009 22:58

aga napisał(a):To Ty, Marysiu nie możesz chodzić do kościoła? Znaczy dotrzeć tam?
Nie chodzę. A tutaj windy nie ma i cięzko na wózku zejść z drugie piętra :wink:
Więc tak się raduję, że udało się kwestię tę załatwić bezproblemowo. Teraz się modlić, abym chodziła wogóle [-o< .


- aga - 01-02-2009 23:10

Rozumiem, że przyjście księdza z Panem Jezusem to dla Ciebie wielka radość i święto Uśmiech


- Rachel - 01-02-2009 23:18

aga napisał(a):Rozumiem, że przyjście księdza z Panem Jezusem to dla Ciebie wielka radość i święto
Oczywiście. Czekałam na to dość długo. W szpitalu, przyjmowałam Pana Jezusa prawie codziennie. A to było zaskakujące jak dla mnie. Bo raz ks prawie uciekł, bo myślał że nie będę przystępowac. A po operacji dwa razy nie udzielał, i prosiłam Boga aby coś zrobił. I kolejnego dnia ksiądz wyskoczył, jest tu jedna osoba do Komunii. A ja zaskoczona. Następne dni też przystępowałam. Raz to ks mnie specjalnie obudził, choć wiem, że ksiądz nie budzi śpiących a tutaj niespodzianka. Więc Bóg troszczy się i teraz jak nie mogę chodzić, przychodzi kapłan abym mogła przyjąć Komunie Świętą.


- aga - 01-02-2009 23:24

Może w szpitalu pacjenci nie przyjmują tak powszechnie Komunię świętą to ksiądz był zaskoczony, że komuś naprawdę bardzo zależy i czeka na Pana Jezusa codziennie.


- Rachel - 01-02-2009 23:27

nie będę wnikać Duży uśmiech Raduję się Duży uśmiech Bardzo piękny dzień sie kończy Uśmiech


- aga - 01-02-2009 23:31

Ksiądz mówił dzisiaj katechezę o przykazaniu miłości do rodziców. Cieszę się, że przezwyciężyłam moją przeraźliwą fobię i poszłam Uśmiech Bo było warto.


- kredka198 - 01-02-2009 23:42

Uśmiech świetnie, Pan czuwa nad Tobą Uśmiech.. .

a u mnie : znowu z miłością i pokojem mogę rozmawiać z mamą Uśmiech


- aga - 02-02-2009 00:37

Martwiłam się, że nie będę miała jak wrócić do domu, gdyby się przedłużyło u księdza, a ktoś mnie odwiózł Uśmiech I jeszcze jedna osoba chciała mnie zawieźć. Uśmiech Chyba Bóg nade mną czuwa. Ja się nie dzieje to nie dzieje, a jak zaczyna to....hihi


- Rachel - 04-02-2009 02:33

Dziś była ciekawa sytuacja. Bo mogę po poruszać sie na terenie łóżko i kuchania, wc. A najmłodsze nasze, prawie 4 latka wiedząc że mam problem z chodzeniem to uważa jak nie jeden dorosły aby nie urazić chorej nogi. A jak zauważyła,że chce zejść z łóżka, odrazu mi kule podała, kapcie Duży uśmiech a póżniej poleciała do wc i otworzyła mi drzwi. Wielka radość poprostu. Widać postępy w jej rozwoju. Dziecko jest niesamowite. I to moja siostra :mrgreen: