Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
co dobrego wydarzyło się ... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: co dobrego wydarzyło się ... (/showthread.php?tid=2216)



- Paulincia89-16 - 05-09-2009 21:44

-Piękna wczorajsza adoracja... :oops:
-U spowiedzi byłam choć nie było to łatwe..
dziękuję Wam za modlitwę bo naprawdę było ją "czuć"
-"Pustynia jest łaską" choć trudno to bez Boga się po prostu nie da...
-Poza tym doszłam do wniosku, że w sumie to częściowo dobrze, że mogę grzeszyć <ale nie twierdzę, że grzech dobry jest !!! > bo mogę wrócić do niego taka brudna w błocie we wszystkim co złe a On i tak mnie Kocha mimo wszystko bezwarunkowo wylewa zdroje Swego miłosierdzia na mnie... :oops:
-I miałam dziś rozpoczęcie roku szkolnego i tylko rozpoczęcie lekcji dziś nie było Uśmiech
dzięki temu poszłam na warsztaty wokalne a później na warsztaty plastyczne i przeprowadzamy renowację figur z Szopki Betlejemskiej a w ramach warsztatów wokalnych będziemy tworzyć wszystko od początku i muzykę i słowa i wszystko wszystko wszystko <tzn najpierw trochę teorii > i będziemy nagrywać płytę z utworem i to jest piękne bo mogę się rozwijać w tym co naprawdę lubię jednak w moim mieście może dziać się coś dobrego i pożytecznego i bezpłatnie do tego Duży uśmiech
-I coraz bardziej rozważam zdawanie na maturze historii sztuki a co Uśmiech
-A wogóle to moja klasa nie jest aż taka straszna poza tym, że liczy 48 osób :mg: to znam z niej aż 5 osób a 2 bardzo dobrze 1 z mojej byłej szkoły i jedna z którą chodziłam do klasy i kiedyś do klasy a to już 6 osób znam no Duży uśmiech
Nie jest najgorzej..
-Poza tym Bóg powolutku maluczkimi kroczkami uzdrawia moją przeszłość...
-I jeszcze Oaza będzie Mszę Świętą piątkową wieczorną młodzieżową "obstawiać" :jupi: :oops:
-I ogólnie szykuje się wiele pozytywnych choć trudnych zmian.. Niech Bóg to wszystko prowadzi..
-No i nie powiem cieszy mnie to 3 miejsce w konkursie foto... :oops:
-I pokuj w sercu mam i z to wszystko Chwałą Panu =D>


- gossia - 08-09-2009 13:24

Skończyliśmy badania :jupi:
Teraz wyniki Duży uśmiech


- Myszkunia - 13-09-2009 21:30

wyszłam ze szpitala! Duży uśmiech


- gossia - 16-09-2009 20:03

Odebrałam wyniki Duży uśmiech


- Paulincia89-16 - 16-09-2009 21:13

A wogóle te ćwiczenia chórowe choć powalają z nóg ze śmiechu... Szczęśliwy Szczęśliwy
Niestety pisze to poważnie a aj jestem osobą która ma problem z powstrzymywaniem śmiechu... :oops:
to są naprawdę genialne :jupi: :jupi:
Nie mam problemów z gardłem tak częstych tu różne kaszle etc.
lepiej mi się oddycha i moja dykcja również się poprawia czuje to jak mówię
<bo ja seplenię... :oops: >
Jednakże słowo waciki nadal mi trudno wymówić wtajemniczeni wiedzą o co chodzi Język

No to będę grać na puzonie... :oops: :jupi:
O matko ja nie wiem czy z tego nauczyciela mam się Szczęśliwy czy :cry:
:mg:


- gossia - 21-09-2009 19:47

Przyznano mi miejsce w domu studenckim :jupi:


- Rachel - 21-09-2009 23:22

Kolejne postępy w pracy Uśmiech


- miXUE - 23-09-2009 18:08

Głośno powiedziałem "nie!".
Postępy w szkole.
Postępy na treningach Uśmiech


- aleksab - 23-09-2009 23:36

wczoraj byłam u spowiedzi xD
modlitwa na jutro juz gotowa xD


- Paulincia89-16 - 03-10-2009 17:20

Byłam wczoraj u spowiedzi i Mszy jej.. :zakochany
To nic, ze ludzie dziwie na mnie patrzyli jak odeszłam od konfesjonału <ja się spowiadałam tylko około 15 minut to na prawdę krótko Szczęśliwy > a to, ze ja mówię to gestykuluję to już nie moja wina Duży uśmiech
I prawie się rozjaśniła sprawa z grupą i Bóg to jest gość wie co robi choć momentami wolała bym inaczej :spoko:
Za chwilę wychodzę na imprezkę 18nastkową Sylwii
I się dowiedziałam dziś Paulinka dzwoniła do mnie do szkoły, że ma dla mnie nuty i, że będzie mnie uczyć i,że za tydzień gram z nią na dniu Papieskim Szczęśliwy to nic, że we wtorek minie 2 tygodnie kiedy gram na puzonie Duży uśmiech
Zmęczona ale szczęśliwa Uśmiech


- Manaika - 24-10-2009 11:47

Byłam na czuwaniu. Mówił ojciec pięknie o grzechu, o nas samych, o spowiedzi... Byłam u spowiedzi. Widziałam wiele uśmiechów i zobaczyłam wiele rzeczywistości Oczko Tak, to było dziś, po północy już Oczko W takie dni, po nieprzespanej nocy, chce mi się żyć!


- Nicol@ - 26-05-2010 17:03

Czemu by nie kontynuować wątku, bardzo fajny.
Ja mam dzisiaj do zrobienia jeszcze jedno dodatkowe badanie i czekam do 2.06 na konsultację lekarską. :roll:


- bashca - 26-05-2010 20:08

znalazłam moje świadectwo maturalne ,które zostawiłam ostatnio w tramwaju Duży uśmiech


- spioh - 26-05-2010 20:29

przebrnęłam bez większych obrażeń przez b. trudny dla mnie czas :-


- bashca - 27-05-2010 14:32

oddałam krew Duży uśmiech