Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
co dobrego wydarzyło się ... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Nasze zainteresowania :) (/forumdisplay.php?fid=40)
+--- Wątek: co dobrego wydarzyło się ... (/showthread.php?tid=2216)



- gossia - 03-06-2010 18:43

wyspałam się Duży uśmiech


- bashca - 12-06-2010 20:03

może nie dziś, ale wczoraj - Bóg niesamowitą niespodzianke mi zrobił w pracy Duży uśmiech

poszłam do pracy wyjątkowo byłam godzine wcześniej. Dziś miałam być na rondzie kaponiarze w Poznaniu, tam na witrynie jednego ze sklepów zauwarzyłam plakat na bristolu zrobiony własnoręcznie gdzie był fragment Biblii " Jezus tak umiłowal świat że Syna swego dał(...) " pod tym tekst że w świecie jest tyle kłamstwa, grzechu, zdrady idź pojednaj sie z Bogiem.pod tym tekst "jesli masz pytania pisz swiety4@vp.pl" myślałam na początku że to jacyś jehowi może, ale na szczęście nie, to byli chrześcijanie Oczko

ok 10 przyszli właściciele sklepu, facet z tatuażem na ręku i kobieta w ciąży.grali sobie w sklepie na gotarze " alleluja cos tam cos tam" na początku zastanawiałam się jak zacząć w końcu zagadałam do nich że super pomysł z plakatem, facet sie usmiechnął " wiesz ,ja kiedys nie wierzyłem w Boga, teraz wiem że jest ". Miał na imie Irek, jego żona Virdźinia na pięć tygodni ma rodzić będa mieli syna, Natana.

Kiedy przyszłam do nich na przerwę, siadłam z nimi Irek zaczął opowiada: " kiedys kradłem , wywoziłem ludzi, biłem ich, handlowałem narkotykami,brałem dragi, byłem w poprawczaku, potem trafiłem do więzienia. tam przyszedł do mnie Jezus, zacząłem czytac Biblię i odkryłem nowe życie.irek mówił o tym że nie mógł miec dzieci, długo sie starał. w miesiąc po slubie okazało sie że Virginia są w ciąży - to prawdziwy dar od Boga - mówiłUśmiech szkoda że przerwe miałam tylko 15 minut Uśmiech

potem na kartce Virdźinia napisała mi na kartce m.in link gdzie Irek składa świadectwo na youtubie piosenka z więzienia i ewidentny cud
http://www.irekj.terramail.pl

chwała Panu! :jupi


- aga - 24-08-2010 14:32

Byłam u mojej cioci i wujka i było fajnie Uśmiech


- gossia - 24-08-2010 23:21

mój pies do mnie powrócił po ponad godzinnej nieobecności


- aga - 03-09-2010 18:10

Wczoraj zdałam egzamin, byłam na spotkaniu mojej grupy modlitewnej. A dzisiaj zaliczyłam jeden przedmiot. I w ogóle było fajnie w Zielonej Górze :mrgreen:


RE: co dobrego wydarzyło się ... - human10 - 20-05-2015 13:03

Znalazłem prace!!!! Oczko Moja działka, którą się zajmuje to ślusarka aluminiowa Szczecin. Wcześniej było naprawdę ciężko.