Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Prośba o modlitwe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Prośba o modlitwe (/showthread.php?tid=2218)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


- piano - 03-10-2009 16:26

O dobrą spowiedź i o dar macierzyństwa dla mnie..


- TOMASZ32-SANCTI - 07-10-2009 23:38

Proszę o modlitwę za wszystkich, którzy proszą o dar życia, aby Bóg wysłuchaj ich prośb, aby obadrowywał tym darem wszystkich którzy o niego proszą.

No i proszę o modlitwę za admina TOMASZ32 o opamietanie i dar nawrócenia. Język
Jak pójdę do nieba - o ile Bóg zechce wziąć takiego grzesznika, to postaram się wynagrodzić wszystkim tą przysługę wstawiając się u Ojca za wszystkich,

[-o< :aniol:


- Sant - 08-10-2009 08:33

piano napisał(a):O dobrą spowiedź i o dar macierzyństwa dla mnie..
+++


- TOMASZ32-SANCTI - 15-10-2009 11:11

Myślę, że tutaj jest naprawde potrzebna pomoc Dominikowi, szczególnie modlitewna. Przyłączmy się do modlitwy i módlmy się zarówno za rodziców Dominika jak i za samego Dominika, aby Bóg pomógł rozwiązać jego problemy z rodzicami, aby wprowadził pokój do jego rodziny, aby rodzina Dominika mogła normalnie funkcjonować.

Poświęćmy choć jedną dowolną modlitwę w intencji Dominika.

Niech Bóg będzie z tobą i twoimi rodzicami Dominiku, niech leczy wszystkie chore sytuacje w waszej rodzinie, niech oświeca umysły rodziców na te wszystkie problemy, niech otwiera serca rodziców, aby mogli kochać ciebie tak, jak na to zasługujesz, aby uczył was przebaczać sobie wzajemnie.
Niech chroni was od złego i czuwa nad waszą rodziną, aby panował w niej pokój i miłość.


- riteczka - 15-10-2009 12:01

dominik_1983,

Myślę że modlitwa jest tu bardzo ważna ale ja osobiście zachęcam do rozmowy z dobrym i chrześcijańskim psychologiem,może znasz np o. jezuitów ale nie koniecznie.Oni mogą pomóc Tobie jak z Tym funkcjonować i jak postępować z rodzicami.

Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie.


- gossia - 16-10-2009 18:18

proszę o modlitwie abym się wreszcie wyspowiadała i o stałego spowiednika dla mnie


- Myszkunia - 17-10-2009 11:49

dominik_1983 napisał(a):W totalnej desperacji zamieszczam intencje o nawrócenie moich rodziców, którzy stosują wobec mnie (szczególnie od 8.10) przemoc psychiczną (groźby, zastraszanie, policja,).

I ta sytuacja z 8.10 - cytat mojego Ojca a w zasadzie gorsza jego część - "(...)Ja po prostu się bronię, się bronię przed tym żeby wymordował człowiek jeden (chodzi tutaj o mnie) całą rodzinę."

Czego nie mam zamiaru robić i bym nigdy nie zrobił...

A ta zacytowana wypowiedź ciągnie się za mną od 8.10 do dzisiaj.
Proszę, spróbuj iść na rozmowę do terapeuty, nie pozwól,aby trauma, która przezywasz, ciągnęla sie potem przez całe Twoje zycie!

[ Dodano: Sob 17 Paź, 2009 11:51 ]
Prosze o modlitwęę za mnie i za Pawła, aby uzyskał środki do życia, aby przestano się nad nim znęcać psychicznie i by w końcu uzyskał spokój i siłę do zycia w szcześciu!


- Annnika - 18-10-2009 22:44

A ja proszę o modlitwę o Boży czas narzeczeństwa i błogosławieństwo w przygotowaniach do ślubu Uśmiech


- TOMASZ32-SANCTI - 19-10-2009 11:38

Ja polecam modlitwie naszego byłego moderatora msg i jego rodzinę. Bardzo jest ona potrzebna.


- Sant - 19-10-2009 14:59

+++


- Myszkunia - 21-10-2009 21:34

Jeszcze wiecej modlitwy,zeby sie nam ulozylo i w koncu zebysmy troche przyjemnosci i spokoju mieli


- riteczka - 23-10-2009 15:55

O nawrócenie Marka- dziękuję


- aleksab - 24-10-2009 13:30

Prosimy o modlitwę za Anię i Mateusza,z warszawy którzy nie chcą, aby urodziło się ich dziecko. Aborcja planowana jest dziś. O cud Bożej Opatrzności i światło Ducha Świętego dla rodziców oraz ratunek dla ich dziecka.


- alicja - 25-10-2009 11:07

witam
prosze o modlitwę w mojej intencji o stałego spowiednika, kierownika duchowego ,abym napisała i obroniła mgr. O owocność terapii psychologicznej na której jestem. O potrzebne łaski dla Teresy, Magdy, Anety.


- Annnika - 26-10-2009 18:01

aleksab napisał(a):Prosimy o modlitwę za Anię i Mateusza,z warszawy którzy nie chcą, aby urodziło się ich dziecko. Aborcja planowana jest dziś. O cud Bożej Opatrzności i światło Ducha Świętego dla rodziców oraz ratunek dla ich dziecka.

Alekso to niestety było nabijanie sms-ów... co jakiś czas to chodzi :/ czasem jedno imię zmienią, ale jak dostaję z całej Polski identyko co do literki sms to nie wierzę, że nagle w ciągu godziny kilka milionów ludzi obleciało żeby z rożnych środowisk do mnie trafiać. Smutne Smutny

Coś jak ta akcja rzekomego szukania dawcy krwi...