Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Prośba o modlitwe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Prośba o modlitwe (/showthread.php?tid=2218)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


- jonasz 33 - 27-10-2009 10:23

Przekazujemy tą informację jako pilną prośbę modlitewną za pastora B.H. Clendennena, założyciela i prezesa Międzynarodowej Szkoły Chrystusa. Pastor Clendennen, w niedzielę 4 października, ogłosił zborowi, który założył - Victory Temple w Beaumont, w Teksasie, że dowiedział się iż ma raka. Poprosił, aby Boży lud modlił się i wierzył w cud.

Prosimy o dni modlitwy i postu, o czas kiedy wszyscy na całym świecie złączą się razem w jednym celu, dla dokonania cudu na ciele pastora Clendennena, przez Wszechmogącego Boga. Tak jak brat Clendennen niósł troskę kościołom, pastorom, biskupom i ludziom niewierzącym na całym świecie, tak my mamy teraz okazję by nieść ciężar jego potrzeby, prosząc o dotknięcie Boga i jego fizyczne uzdrowienie.

Jeśli chcecie się skontaktować z pastorem Clendennenem i zapewnić go o swoich modlitwach i trosce możecie do niego napisać:
Pastor B. H. Clendennen - P. O. Box 26001 - Beaumont, Texas 77720
E-mail: bhclendennen@gmail.com
Możesz obejrzeć i posłuchać oświadczenie pastora Clendennena w Victory Temple wchodząc na stronę: schoolofchristinternational.com


- aleksab - 27-10-2009 17:48

Annnika napisał(a):Alekso to niestety było nabijanie sms-ów... co jakiś czas to chodzi czasem jedno imię zmienią, ale jak dostaję z całej Polski identyko co do literki sms to nie wierzę, że nagle w ciągu godziny kilka milionów ludzi obleciało żeby z rożnych środowisk do mnie trafiać. Smutne

Coś jak ta akcja rzekomego szukania dawcy krwi...

Hmmm....... może i masz rację , ale miało to moim zdaniem swoje owoce ......
przecież to taki szturm na niebo był xD
na prawdę ludzie się za nich na prawdę modlili i na prawdę było to tysiące modlitw .


- magdzik - 27-10-2009 20:25

Ja prosze o modlitwę, żeby wreszcie rozwiązała sie sprawa z mieszkaniem


- piano - 28-10-2009 06:41

Kochani, jak wiecie staram się z mężem o dzieciątko, w poniedziałek mąż ma zbadać się na płodność, bardzo się boję wyniku, błagam was, pomódlcie się aby wynik był pomyślny Smutny


- Sant - 28-10-2009 08:44

+++


- Paulincia89-16 - 29-10-2009 12:27

++


- TOMASZ32-SANCTI - 30-10-2009 13:34

Ja proszę o modlitwę za mojego synka,najmłdoszego który jest w szpitalu.


- piano - 30-10-2009 20:44

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Ja proszę o modlitwę za mojego synka,najmłdoszego który jest w szpitalu.
Tomaszu, będę pamiętać..


- sdms - 31-10-2009 01:38

Za Orlenę, 16-letnią dziewczynę, która nosi pod sercem małe dziecko i rozważa możliwość zabicia tej istoty. Niech Dobry Bóg napełni ją swoim Duchem i otoczy miłością zsyłając jej odpowiednich ludzi i podtrzymując w chwilach szczególnie trudnych, aby mimo przeciwności losu miała odwagę i siłę, i aby ten mały człowiek mógł cieszyć się życiem.

Przez Chrystusa, Pana naszego...


- piano - 01-11-2009 12:19

[center]Za wszystkich, którzy odeszli do Boga - o wieczną radość dla nich, w tym dla mojego św. pamięci ojca...

Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie...[/center]

[center]
[Obrazek: candle1k.gif][/center]


- TOMASZ32-SANCTI - 02-11-2009 18:17

nasz admin sdms jest w szpitalu, prosił o modlitwę. Zatem polecam go modlitwie, aby Pan pomógł mu powrócić do zdrowia, aby mógł wrócić do nas i dalej służyć dziełu Ewangelizacji.


- Tiffany - 03-11-2009 18:16

Proszę o modlitwę w intencji mojego wroga... Wspomóżcie też mnie żebym była w stanie pomodlić się w tej samej intencji.


- Annnika - 03-11-2009 23:48

Proszę o modlitwę za dzieciątko Michała i Patrycji, ciąża zagrożona.


- riteczka - 04-11-2009 14:31

Za moją rodzinę i zmarłego mojego tatusia Antoniego.


- Rachel - 04-11-2009 18:14

Annnika napisał(a):aleksab napisał/a:
Prosimy o modlitwę za Anię i Mateusza,z warszawy którzy nie chcą, aby urodziło się ich dziecko. Aborcja planowana jest dziś. O cud Bożej Opatrzności i światło Ducha Świętego dla rodziców oraz ratunek dla ich dziecka.


Alekso to niestety było nabijanie sms-ów... co jakiś czas to chodzi czasem jedno imię zmienią, ale jak dostaję z całej Polski identyko co do literki sms to nie wierzę, że nagle w ciągu godziny kilka milionów ludzi obleciało żeby z rożnych środowisk do mnie trafiać. Smutne
Ja owe info mam od bliskich znajomych tych ludków. Poważnie.