Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Prośba o modlitwe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Prośba o modlitwe (/showthread.php?tid=2218)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


- Annnika - 24-11-2009 17:49

Proszę o modlitwę... za ś.p. Księdza Piotra. Odszedł w nocy.


*** ['] *** - omyk - 24-11-2009 20:35

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie...


- Bozy_Wariat - 25-11-2009 19:38

Przy okazji modlitwy za Ks. Piotra chciałabym Was prosić o modlitwę za Jego rodzinę. Oni na pewno to teraz bardzo przeżywają i potrzebują naszej modlitwy.


- piano - 26-11-2009 18:06

Annnika napisał(a):Proszę o modlitwę... za ś.p. Księdza Piotra. Odszedł w nocy.
Będę pamiętać... [*]

Wyniki moich badań wyszły pomyślnie, dziękuję Wam bardzo za modlitwę.. i proszę dalej o pamięć, o modlitwę w intencji daru macierzyństwa dla mnie i wszystkich kobiet, które pragną macierzyństwa..


- Anuszka - 26-11-2009 23:13

Annnika napisał(a):Proszę o modlitwę... za ś.p. Księdza Piotra. Odszedł w nocy.

Pomodlę się [*]


- Marta - 27-11-2009 20:44

Proszę Kochani- za mnie. O znalezienie pracy. Coś się ruszyło- oby wyszło z tego coś więcej. bardzo bardzo prosze was o wstawiennictwo modlitewne, sprawa pracy jest dla mnie bardzo wazna. no i w intencji spraw mieszkaniowych- o to, by i tu się udało. dzięki z góry!


- piano - 30-11-2009 07:36

Bardzo was proszę o modlitwę za bratową mojego męża, niedługo urodzi chłopczyka Uśmiech pomódlcie się proszę o pomyślne rozwiązanie dla niej :*


Witajcie Kochani - marita000 - 30-11-2009 09:20

Jestem tu od niedawna. Jestem mamą niepełnosprawnego Dominika. Bardzo proszę Was o modlitwę za zdrowie mojego dziecka oraz za mnie-abym miała silę dalej stawiać czoło przeciwnościom losu. Z góry dziękuję Uśmiech Marta


- piano - 02-12-2009 01:22

marita000, będę pamiętać o Dominiku..

Bardzo proszę o modlitwę za mojego ojca, dziś mija 37 lat od jego śmierci, bardzo proszę pomódlcie się o wieczną radość dla niego...

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.

Smutny


- Sant - 02-12-2009 10:05

+++


- sdms - 03-12-2009 12:07

Módlmy się o to, aby Prawda zajaśniała na całym świecie;
Módlmy się o to, aby wspólnoty chrześcijańskie pokonywały trudności na drodze do jedności;
Módlmy się o to, aby Ojciec Święty, który jest stróżem jedności wszystkich chrześcijan, zawsze był pełen Ducha Świętego;
Módlmy się o to, aby ci, którzy odeszli od jedności z Kościołem w mocy Ducha Świętego nieustannie odkrywali tę Prawdę, która została nam dana;
Módlmy się za odstępców od wiary i heretyków, szczególnie zaś za Świadków Jehowy, aby pouczeni przez Ducha Świętego odkryli Jezusa jako prawdziwego Boga i prawdziwego Człowieka;
Módlmy się za Żydów, aby studiując księgi Starego Testamentu odkrywali w nich zapowiedź Tego, w którym wszystko się wypełniło;
Módlmy się za niewierzących, aby nie ustawali w poszukiwaniu prawdy i otrzymali łaskę poznania Jedynej Prawdy.


- Myszkunia - 07-12-2009 19:05

Prosze o modlitwę za Pawła, aby juz nie doznawal krzywd i aby mu się ułożyło w zyciu.


- sdms - 10-12-2009 17:24

Proszę o modlitwę za Sabinę, która, jak się przed chwilą dowiedziałem, od roku "studiuje Biblię" ze Świadkami Jehowy. Niech Dobry Bóg udzieli jej swego Ducha, aby odkryła drogę prawdy i nie szła drogą kłamstwa, a mnie niech napełni Tym Duchem, Duchem Prawdy i Mądrości, aby w moich dyskusjach z nią nie zabrakło i jednej i drugiej, niech też postawi na jej drodze właściwych ludzi, którzy doprowadzą ją do poznania Jezusa Chrystusa jako Pana i Zbawiciela, Prawdziwego Boga.


- Paulincia89-16 - 13-12-2009 01:55

-Za Agatę i jej rodzinę Pan wie o co chodzi <prosiła mnie o nie "rozgłaśnianie konkretów" >
-Za moja siostrę Kasie która leży na neurologii ma robione badania o zdrowie dla niej i o to by się wszystko dobrze ułożyło, o nawrócenie dla niej
-za mnie o zaufani pełne Bogu powierzeniu mu po raz kolejny życia o nawrócenie o dobrą spowiedź aby nastapiła jak najszybciej.


- aleksab - 13-12-2009 21:41

Dwie Irakijki zostały skazane na śmierć za przejście na chrześcijaństwo. Najpierw jednak, zostaną zgwałcone, gdyż muzułmanie nie mogą zabijać dziewic. Módlmy się za nie.