Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Prośba o modlitwe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Prośba o modlitwe (/showthread.php?tid=2218)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


- sdms - 17-12-2009 23:27

Proszę o modlitwę o odnowienie obecności Boga w moim życiu i o rozwiązanie problemów zdrowotnych, osobistych i finansowych.


- Marta - 22-12-2009 18:11

Za dziecko mojego kuzyna i jego zony. Od samego początku ciaza jest zagrozona- prosze o wsparcie modlitewne- o to, by dziecko mogło rozwinać się i urodzić zdrowe.

[ Dodano: Wto 22 Gru, 2009 21:33 ]
A także za mnie- o to, by rozmowa kwalifikacyjna się powiodła, abym dostała pracę oraz zdążyła załatwić wszystkie formalności na czas- baaardzo proszę..


- piano - 23-12-2009 02:17

Ponownie proszę was o modlitwę za mnie i męża - o to abyśmy zostali rodzicami. Ze względu na mój wiek o pierwszą ciąże jest nam ciężko, proszę pomódlcie się o "skarb największy" dla nas....


- Annnika - 23-12-2009 20:10

Proszę o modlitwę w Bogu wiadomej intencji.

*********

Piano, czasem największym skarbem może być adoptowane dzieciątko. Może takie wasze powołanie.


- piano - 24-12-2009 15:40

Cytat:Piano, czasem największym skarbem może być adoptowane dzieciątko. Może takie wasze powołanie.
Dowidziałam się, że są duże wymagania dla małżeństw, które starają się o dziecko....

Staramy się jednak z mężem naturalnie i wierzę w cud.. cud poczęcia. Jaki ja mam problem? musze się odblokować psychicznie, pomódlcie się proszę za mnie Smutny



Bardzo proszę też o modlitwę za mamę mojego męża, leży w szpitalu w ciężkim stanie Smutny proszę o modlitwę za nią, o powrót do zdrowia..


- sdms - 24-12-2009 19:23

O Boże Narodzenie w sercach ludzi Uśmiech


*****


Piano czasem najlepszym wyjściem jest zaakceptowanie woli Bożej, a cud przyjdzie wtedy, kiedy będzie miał przyjść.


- omyk - 27-12-2009 18:05

Piano kochana, westchę do Pana Uśmiech Próbowaliście naprotechnologii? Uśmiech


- Annnika - 27-12-2009 23:29

Offtop leci. Dopowiem, że dla rodzin zastępczych wymagania są niższe. Trzeba dopytać a nie zgadywać Oczko

***************

Proszę o modlitwę w Bogu wiadomej intencji Uśmiech


- aleksab - 28-12-2009 22:09

Pomódlcie sie za mnie i za anie cobysmy spokijnie i bezpiecznie jutro o 6 dotarly do poznania i co by nam dzis w nocy dziś się nic w tym pociagu nie stało


- TOMASZ32-SANCTI - 01-01-2010 19:50

Fotoreporter Radia Podlasie - Paweł Terlikowski zginął w wypadku samochodowym 29 grudnia. Był naszym redakcyjnym kolegą. Paweł był w grupie osób współtworzących pierwszy zespół redakcyjny naszej rozgłośni. Przez kilka lat, w latach 90-tych, był kierownikiem Redakcji Katolickiego Radia Podlasie w Węgrowie. Tworzył, emitowany wówczas na antenie magazyn węgrowski. Współpracował jako fotoreporter z ogólnopolskimi agencjami informacyjnymi i fotograficznymi. Był także fotoreporterem prasowym - jego zdjęcia ukazywały się w ogólnopolskich pismach. W ubiegłym roku wznowił współpracę z nami, tym razem jako fotoreporter Regionalnego Portalu Informacyjnego http://www.radiopodlasie.pl.
W latach 1998 ? 2002 był Radnym Rady Miasta Węgrowa III kadencji.

Msza Św. żałobna za śp. Pawła Terlikowskiego zostanie odprawiona w sobotę 2 stycznia o godzinie 13.45 w Bazylice Mniejszej w Węgrowie. Pół godziny wcześniej ciało zostanie wystawione w kościele i odmawiany będzie różaniec.

Oczywiście Obsługa SANCTI i redakcja portalu składają najszersze wyraży współczucia i dołączają się do modlitwy za ś.p. Pawła Terlikowskiego.


Prosze wszystkich chętnych o modlitwę w intencji ś.p Pawła Terlikowskiego oraz jego rodziny.


- Rachel - 02-01-2010 15:47

TOMASZ32-SANCTI, dziękuję, że umieściłeś tę wiadomość tutaj. [*] Wieczny odpoczynek...
A dla żony i syna dużo sił [-o<


- piano - 04-01-2010 11:06

Annnika napisał(a):Offtop leci. Dopowiem, że dla rodzin zastępczych wymagania są niższe. Trzeba dopytać a nie zgadywać Oczko
Annniczko, ale wszystko zależy od mojego męża, on nie jst przychylny adopcji, wierzy że dzieciątko się nam pocznie i... oby tak było Smutny

................

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Fotoreporter Radia Podlasie - Paweł Terlikowski zginął w wypadku samochodowym 29 grudnia. Był naszym redakcyjnym kolegą. Paweł był w grupie osób współtworzących pierwszy zespół redakcyjny naszej rozgłośni. Przez kilka lat, w latach 90-tych, był kierownikiem Redakcji Katolickiego Radia Podlasie w Węgrowie. Tworzył, emitowany wówczas na antenie magazyn węgrowski. Współpracował jako fotoreporter z ogólnopolskimi agencjami informacyjnymi i fotograficznymi. Był także fotoreporterem prasowym - jego zdjęcia ukazywały się w ogólnopolskich pismach. W ubiegłym roku wznowił współpracę z nami, tym razem jako fotoreporter Regionalnego Portalu Informacyjnego http://www.radiopodlasie.pl.
W latach 1998 ? 2002 był Radnym Rady Miasta Węgrowa III kadencji.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. [*]


- Annnika - 04-01-2010 22:04

Proszę o modlitwę, Bóg wie o co chodzi bez zbędnych słów.


- Ania_Wawa - 05-01-2010 18:27

Ja - ze swej strony - będę pamiętać. Pozdrawiam Annnika Duży uśmiech


- piano - 06-01-2010 22:50

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Oczywiście Obsługa SANCTI i redakcja portalu składają najszersze wyraży współczucia i dołączają się do modlitwy za ś.p. Pawła Terlikowskiego.
a także i ja... Niech Dobry Bóg przyjmie go do Swego Królestwa..