Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Prośba o modlitwe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Prośba o modlitwe (/showthread.php?tid=2218)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


- omyk - 11-02-2010 15:52

Tak, modlimy się za Annnikę i jej przyszłego męża! Uśmiech A potem chyba zrobimy na forum jakąś wirtualną balangę Oczko


- piano - 12-02-2010 22:51

Bardzo proszę o modlitwę..

Jutro muszę dojechać do szpitala w Policach, na ważny zabieg; a warunki są u nas bardzo utrudnione; wciąż sypie śnieg i nie pamietam aby kiedykolwiek była taka zima.. nie wiem jak ja się dostanę; wziąwszy jeszcze pod uwagę że muszę się promem przeprawić najpierw, bo mieszkam w Świnoujściu.. nie wiem czy ja się dostanę i to mnie martwi.. Smutny podobno mają pociągi być odwołane, ale to jeszcze niepewne, więc zostałaby mi bus..

Błagam, pomódlcie się abym ja tam dojechała, aby nie było żadnych problemów; a także aby mąż dojechał do mnie bez problemów w niedzielę..

Błagam.. pomódlcie się o to a także o dar zostania przez nas rodzicami..


- aga - 13-02-2010 20:07

Proszę o modlitwę w intencji personeli i pacjentów oddziału X.


- piano - 15-02-2010 17:26

Kochani.. zabieg przebiegł pomyślnie, teraz wszystko w rękach Boga.. proszę o modlitwę za mnie - o dar macierzyństwa Uśmiech


- sdms - 27-02-2010 21:23

Za Anię - bardzo zagubioną dziewczynkę. Nie jestem ekspertem ale podejrzewam w tym wypadku interwencję złego ducha. Niestety sam poza modlitwą w tej kwestii niewiele mogę zrobić. Niech Dobry Bóg otoczy ją opieką i sprawi, by jej serce otworzyło się na Jego nieskończoną MIŁOŚĆ. A mnie, "poronionemu płodowi", niech nie pozwoli zepsuć Jego planów względem tej osoby.

[ Dodano: Nie 28 Lut, 2010 02:23 ]
a i za moją mamę o powrót do zdrowia...


- Vika - 28-02-2010 20:50

Bardzo proszę o modlitwę. Jestem bardzo schorowana, właściwie bez pomocy medycznej.
Bardzo cierpię. Jeszcze wiara trzyma mnie przy życiu.


- Obserwator - 01-03-2010 10:58

A ja prosiłbym o modlitwę za moją koleżankę Paulinę u której ostatnio stwierdzono ryzyko migotania przedsionków.


- Sant - 04-03-2010 09:51

++++
Przedstawiam ci Panie Jezu wszystkich z tego forum mających problemy i proszących o modlitwę.
W swoim miłosierdziu jeśli taka jest Twoja wola, wejdź w ich problemy i pomóż im w sposób dla nich najlepszy.
Ciebie prosimy Wysłuchaj nas Panie.


- sdms - 05-03-2010 02:50

Wspomnijcie o mnie. Ratujcie mnie i moją duszę...


- piano - 05-03-2010 11:09

sdms napisał(a):Wspomnijcie o mnie. Ratujcie mnie i moją duszę...
Będę pamiętać..

Proszę również o modlitwę za mnie - o dar macierzyństwa a także za wszystkie kobiety, które bardzo pragną dzieciątka, ale mają problemy zdrowotne.. proszę za mnie i za nie o modlitwę - o cud poczęcia..


- Nicol@ - 06-03-2010 21:17

sant napisał(a):++++
Przedstawiam ci Panie Jezu wszystkich z tego forum mających problemy i proszących o modlitwę.
W swoim miłosierdziu jeśli taka jest Twoja wola, wejdź w ich problemy i pomóż im w sposób dla nich najlepszy.
Ciebie prosimy Wysłuchaj nas Panie.
Bóg ci zapłać; nie wiesz, jak bardzo czekałam m.in. ja na te słowa. W tej właśnie chwili - "szperajac" w forum - natknęłam się na nie - nic tylko PAN mi zesłał ciebie i twoje słowa.


- piano - 11-03-2010 15:57

Bardzo proszę o modlitwę za mamę mojej koleżanki z pracy... mama koleżanki zmarła po długiej i ciężkiej walce z nowotworem.. dziś o 13:00 odbył się pogrzeb... módlmy się proszę o wieczną radość dla niej...
[center]
Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie..[/center]

[center][Obrazek: candleburninggif.gif] [/center]

P.S. Jej mama znała moją, razem kiedyś pracowały w zawodzie pielęgniarki..



- TOMASZ32-SANCTI - 20-03-2010 02:09

Ja polecam waszej modlitwie naszą administratorkę Annnikę - o pomoc w pokonaniu wszystkich problemów z którymi sobie nie radzi, które utrudniją jej życie, pracę i Ewangelizację..


- piano - 21-03-2010 12:53

Proszę o modlitwę za pewną dziewczynę, jest w czwartym miesiącu ciąży, proszę pomódlcie się aby wszystko przebiegło bez komplikacji, a także o szczęśliwe rozwiązanie..

Proszę też o modlitwę za mnie... jestem załamana z wiadomego Bogu powodu; proszę o modlitwę abym odzyskała radość i siły duchowe Smutny


- Placebo_Domingo - 21-03-2010 22:06

Wszelkie prośby można składać na naszej stronie, modlić się będą siostry nazaretanki z Krakowa.