Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Prośba o modlitwe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Prośba o modlitwe (/showthread.php?tid=2218)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


- piano - 27-09-2010 22:22

Módlmy się za ofiary wypadku polskiego autokaru w Niemczech. Wtorek jest dniem żałoby w woj. zachodniopomorskim... proszę pomódlmy się za wszystkie ofiary...

Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie... [*]

Pomódlmy się także za rodziny ofiar, aby Bóg ukoił ich ból...

Ciebie prosimy, wysłuchaj nas Panie.



- TOMASZ32-SANCTI - 01-10-2010 14:33

Módlmy się za wszystkich chorych na duszy i ciele użytkowników naszego forum, aby Bóg wyprowadzał ich z ciemności, z grzechu, aby chronił ich przed pokusami złego, aby otwierał im oczy na to wszystko co prowadzi do zbawienia, aby też potrafili dobrze rozpoznawać co jest dobre a co złe.

CIEBIE PROSIMY, WYSŁUCHAJ NAS PANIE. [-o< :ks:


- aga - 11-10-2010 17:49

Proszę o modlitwę za moje ostatnie zaliczenie na studiach, które mam w środę.


- Nicol@ - 12-10-2010 19:54

Oby było ostatnie i z pozytywnym wynikiem. Masz u mnie dziesiątkę różańca.
Aga 3mam kciuki - jutro :arrow: Szczęśliwy


- Annnika - 12-10-2010 22:38

Daj znać Aguniu jak poszło Uśmiech

Proszę o modlitwę za matki oczekujące narodzin Uśmiech


- piano - 13-10-2010 05:34

Proszę Cię Najświętsza Panienko, wyproś u Boga dla mnie dar poczęcia dzieciątka a także dla wszystkich kobiet, które mają problem z zajściem w ciąże...

Proszę Cię też Matuchno za osobami bezdomnymi, zbliża się powoli okres zimowy, a wtedy jest jeszcze trudniej, otocz troskliwą opieką te osoby Smutny


- aga - 15-10-2010 15:42

Nie zaliczyłam, a jednocześnie zaliczenie dostałam. Nie mam się z czego cieszyć, a jednocześnie dzięki temu, że nie zaliczyłam, zorientowałam się, że jestem chora i nie wiem na co. Proszę teraz o modlitwę, żebym się dowiedziała i żeby odpowiedni specjaliści mi pomogli.


- Nicol@ - 15-10-2010 16:50

Nie rozumiem, ale nie muszę zrozumieć, by się za ciebie aga pomodlić. Przytulanie


- TOMASZ32-SANCTI - 25-10-2010 11:30

aga napisał(a):Nie zaliczyłam, a jednocześnie zaliczenie dostałam. Nie mam się z czego cieszyć, a jednocześnie dzięki temu, że nie zaliczyłam, zorientowałam się, że jestem chora i nie wiem na co.

Cosik w tym musi być, ale może opiszesz tą chorobę a raczej jej objawy w innym temacie?
Co do tych dziwnych zdarzeń - różne dziwne rzeczy dzieja sie teraz na świecie, ale ważne jest aby nie tracić wiary. Pamietać jednak należy, że zło także działa i może przychodzić do nas jako przyjaciel a potem wszystko obraca się na przekór człowiekowi. Nie oznacza to, że twóje zaliczenie do dzieło złego, jednak lepiej modlić się i pytać o wolę Boga. I nie tylko inni mogą sie modlić za ciebie, ale ty także sama powinnaś się na modlitwie skupić. Bóg napewno ci odpowie. Może to być właśnie przypomnienie o sobie, abyś więcej uwagi poświęcała Bogu.

A ci, którzy chcą i moga to niech obejmą modlitwą naszą forumowiczkę Agę.


- aleksab - 25-10-2010 20:56

proszę o modlitwę za pewną relacje


- Ania_Wawa - 30-10-2010 22:52

W piątek (29.10) o godz. 20.38 do domu Ojca Niebieskiego powróciła Monika Brzoza z SNE Oikos w Warszawie - wielokrotna uczestniczka Przystanku Jezus, współtwórczyni portalu http://www.jezus.waw.pl i ewangelizacji ulicznej na Starówce. Odeszła do Pana po długiej i ciężkiej chorobie nowotworowej. Jej ostatnie słowa to: "Ja nie umieram, ja wchodzę w Miłość". Właśnie to się dokonało...

Osoby, które mogą uczestniczyć w pogrzebie, zapraszamy do Warszawy w środę (3.11), do parafii św. Jakuba na pl. Narutowicza. Msza św. rozpocznie się o godz. 9.40 uwielbieniem Boga, a następnie o 10.00 Mszy się przewodniczył będzie ks. Adam z SNE. Homilię wygłosi ks. Andrzej Grefkowicz z Magdalenki - koordynator warszawskiej Odnowy w Duchu Świętym. Zgodnie z ostatnią wolą Moniczki, prosimy wszystkich przybywających na uroczystości pogrzebowe o ubiór w kolorze białym lub jasnym.

Tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w pogrzebie, prosimy o modlitwę za ś.p. Monikę i jej rodzinę.

"Anielski orszak niech Twą duszę przyjmie
Uniesie z ziemi ku wyżynom nieba
A pieśń zbawionych niech ją zaprowadzi
Aż przed oblicze Boga Najwyższego"


- Paulincia89-16 - 05-11-2010 00:50

Jutro o 10 mam rozmowę kwalifikacyjną dlatego przypominam o sobie...
Strasznie się stresuję.. <ogólnie mam bardzo duży problem w radzeniu sobie ze stresem>




I jeszcze za spowiedź proszę...


- mike789 - 11-11-2010 19:53

Bardzo proszę o modlitwę w mojej intencji.
Jadę jutro na spotkanie modlitewne wspólnoty adonai w Warszawie.
Chciałbym zrobić kolejny krok i przybliżyć się do Jezusa. Bardzo zależy mi na tym, żeby to Duch święty poprowadził mnie w modlitwie.
Kto może niech się pomodli o dobre owoce tego spotkania.
Pozdrawiam Michał


- aleksab - 15-11-2010 00:17

1. Proszę o modlitwę w intencji 4-letniej Zuzi u której wykryto sepsę. W tym momencie dziewczynka przebywa w szpitalu i przetaczają jej krew. Westchnijcie do Najwyższego o łaskę zdrowia dla tej kruszynki
2. Proszę za Maćka, męża i ojca trójki dzieci, jedynego żywiciela rodziny. Od dwóch miesięcy jest bez pracy, o to by dobry Bóg obdarzył go darem zatrudnienia


- TOMASZ32-SANCTI - 15-11-2010 15:50

A ja w piątek mam wyjazd wspólknotowy i proszę o modlitwę, aby to była naprawdę dobra uczta pod względem słowa, aby ono rzeczywiście umocniło moje małżeńśtwo i mogło przynieść dobre owoce w mojej rodzinie a także tutaj na forum. To cięzki czas, więc wsparcie modlitewne napewno sie przyda.