Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Prośba o modlitwe - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Ewangelizacja (/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Dział: Ewangelizacyjna Pomoc (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Prośba o modlitwe (/showthread.php?tid=2218)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32


- piano - 21-04-2011 15:56

Andrew231, będę pamiętać...

+

[ Dodano: Sro 11 Maj, 2011 19:37 ]
Bardzo proszę o modlitwę za św. pamięci kolegę mojego męża z pracy, który zmarł po długiej i ciężkiej chorobie nowotworowej, dziś odbył się pogrzeb...

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niech mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.


- Annnika - 12-06-2011 09:07

Proszę o modlitwie za Wojtka i jego 2 córeczki, żeby mieli siły na poradzenie sobie ze stratą żony i matki. I za duszę Ani, która zmarła wczoraj wydając na świat drugą córkę.


- piano - 12-06-2011 12:38

Annnika napisał(a):Proszę o modlitwie za Wojtka i jego 2 córeczki, żeby mieli siły na poradzenie sobie ze stratą żony i matki. I za duszę Ani, która zmarła wczoraj wydając na świat drugą córkę.
Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie...

Będę pamiętać...


- Maria - 12-06-2011 20:17

proszę o modlitwę za mnie


- dorota89 - 26-06-2011 14:12

W intencji o.prymicjanta-o.Pawła W. SJ-Duchu Św.-prowadź Go w nadziei radości wędrowania po szlakach codzienności z Tobą, umacniaj na tej niełatwej drodze, zadań jakie przed Nim. Obdarzaj Swoimi łaskami każdego dnia, pozwól spotkać jeszcze wiele ludzkiej życzliwości, wdzięczności. Msza prymicyjna (dziś) była przepiękna.

Proszę też o modlitwę za powołania: kapłańskie, misyjne, zakonne, do życia w małżeństwie.

O siły, cierpliwość i dary Ducha Św dla mnie nauki na egzaminy poprawkowe z angielskiego-pierwsza cześć w lipcu, druga przed połową września-wynik będzie zbiorczy za obie części. P.S. Tak bardzo chciałabym pojechać na lipcowe rekolekcje 2 dni przed tą pierwszą poprawką się kończą w lipcu; więc mam dylemat. Poza tym nie wiem jak z funduszami u mnie i miejscami tam.


- piano - 28-06-2011 16:34

Proszę jak zawsze, o modlitwę za mnie, o dar macierzyństwa i za wszystkie małżeństwa, które pragną zostać rodzicami.


- Nicol@ - 28-06-2011 18:49

piano, niech miłościwy Bóg cię wysłucha.

Modlitwa do św. Dominika Savio

Boże - Stwórco i Dawco wszelkiego życia - błagamy o Twoje hojne błogosławieństwo dla małżeństw, które proszą o upragnione potomstwo. Uświęć ich oczekiwanie, błogosław cichą nadzieję, przemień cierpienie w radość i spraw, by owoc ich ludzkiej miłości objawił się w łasce i darze nowego życia. Przez Chrystusa, Twego Boskiego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego, Bóg przez wszystkie wieki wieków. Amen.
Święty Dominiku Savio. Módl się za nami.



- Kejti - 30-07-2011 20:38

Jutro o godz.19.30 rozpoczynamy Przystanek Jezus. Proszę o modlitwę za nas ewangelizatorów, byśmy potrafili wsłuchać się w Pana i służyć Mu przynosząc owoce, a takze za ludzi z Przystanku Woodstock, którzy staną na naszej drodze, by doświadczyli Bożej Miłości w swoim życiu, by Pan poruszył ich serca...


- piano - 31-07-2011 16:42

Kochani bracia i siostry, bardzo was proszę o modlitwę za mojego brata z Kanady... 22 lipca po długiej i ciężkiej chorobie odszedł do Boga, miał 56 lat; błagam pomódlcie się za niego o wieczną radość...

Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie... [*]



;( ;( ;( ;( ;(


- TOMASZ32-SANCTI - 02-08-2011 22:13

Prosiłbym o używanie słów a nie znaków, które nie wiele mówią. Myślę, że to jedno zdanie zawsze można napisać.


- Annnika - 03-08-2011 21:58

Proszę po protu zwracać baczniejszą uwagę na cele tematu. Podajemy intencje, nie ma potrzeby nabijać tutaj postów. Zgadzać się z Tomaszem nie masz obowiązku, z regulaminem - owszem Oczko


- Maria - 05-08-2011 15:53

Proszę o modlitwę w intencji Michała który szuka Boga.


- TOMASZ32-SANCTI - 08-08-2011 03:07

Ja polecam waszej modlitwie mojego ojca, który obecnie jest w szpitalu. Mam nadzieję, że to nic powaznego, chociaż jego stan zdrowia nie jest dobry i w każdej chwili może przyjść ten krytyczny moment - liczę się z tym, ale mam nadzieję, że Bóg pozwoli jeszcze mu zyć i da ojcu łaskę zdrowia.


RE: Prośba o modlitwe - gossia - 01-09-2011 18:48

Proszę o modlitwę w intencji Michała, niech dobry Bóg pomoże mu "pozbierać się" po śmierci żony.


RE: Prośba o modlitwe - Annnika - 01-09-2011 22:41

Proszę o modlitwę za moich przyjaciół. Dzisiaj umarło ich nienarodzone Dzieciątko.