Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wspomnienia maszynisty - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Chrześcijanie w Internecie (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Inne linki (/forumdisplay.php?fid=46)
+--- Wątek: Wspomnienia maszynisty (/showthread.php?tid=2278)



Wspomnienia maszynisty - Helmutt - 30-04-2007 07:50

http://www.maszynista.cal.pl/czytaj_pl.html
Naprawdę warto przeczytać. Może wtedy przestaniemy przeklinać maszynistę gdy opóźni się pociąg.....


- Rachel - 30-04-2007 08:33

Mojego profesora od powszechnej tylko dziwi że zima jeżdzą ok a jak zaczyna się robić ciepło ciągle się spóźniają.
Nam ogólnie to na rękę bo zawsze spóżnia się na wykład.

Helmutt, czasem w Wenecji jest muzeum związanego z tego typu maszynami?


- Helmutt - 30-04-2007 08:47

rachel napisał(a):Mojego profesora od powszechnej tylko dziwi że zima jeżdzą ok a jak zaczyna się robić ciepło ciągle się spóźniają.
Nam ogólnie to na rękę bo zawsze spóżnia się na wykład.

Helmutt, czasem w Wenecji jest muzeum związanego z tego typu maszynami?
Nie tylko w Wenecji - w Wenecji sa maszny waskotorowe tylko. W Warszawie jest Muzeum Kolejnictwa na ul. Towarowej.


- Rachel - 30-04-2007 09:16

Tylko kojarze Wenecje. Jak jeszcze byłam w podstawówce to po drodze do Biskupina , w planach wycieczki było muzeum w Wenecji.


- Jólka - 01-05-2007 18:03

ja jezdze z domu do rodziców tylko PKP, ponieważ autobusy PKS nie jezdza na tej trasie, a do Wawy nie specjalnie mi sie uśmiecha jechac, bo to i czas i koszty. a opóźnienia pociągów? no cóż, ja mam takie szczeście, ze wtedy gdy wiem, ze wpadne "na styk" na dworzec i pociag mógłby sie spoznic, zawsze wtedy przyjezdza przed czasem, a jak zalezy mi zeby sie nie spoznil, to wtedy ma opoznienie. ciekawe skad sie to bierze?


- Helmutt - 02-05-2007 06:52

Pewnie demony kolejowej Czasoprzestrzeni Cię nie lubią, musiałas podpaść...


- Jólka - 02-05-2007 07:47

pewnie tak, mopzliwe ze tak jest Helmutt, a jak przemieszczam sie w okolicach świąt czy innych dni wolnych, to zazwyczaj stoje na korytartzxu w niewygodnej pozycji z plecakiem na plechach, ktorego nei ma jak zdjac i gdzie postawic, taki jest tlok. heh


- Jólka - 03-05-2007 15:43

Helmutt napisał(a):Pewnie demony kolejowej Czasoprzestrzeni Cię nie lubią, musiałas podpaść...

ja pewnie tak, ale za to nasza kochana rachel ma jakieś tajemne układy z duszkami kolejowymi, bo na nią poiciąg wczoraj poczekał, a raczej specjalnie sie spóźnił. hihihi


- Rachel - 03-05-2007 18:44

Mnie to bardzo lubią xD