Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Przedszkolaki ofiarami włoskich satanistek - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Przedszkolaki ofiarami włoskich satanistek (/showthread.php?tid=2282)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


- Ks.Marek - 08-06-2007 16:57

Świnia napisał(a):Bo w naturze słabi giną. I samo urodzenie nie daje żadnych praw. Słabych można zabijać. W majestacie "prawa".
Więc pozwól, że ja cię zdekapituję, co? xD :twisted:


- heysel - 08-06-2007 17:57

Ks.Marek napisał(a):Więc pozwól, że ja cię zdekapituję, co? xD :twisted:
To uważaj, bo ruszę mu z odsieczą i będziesz miał do czynienia z nami oboma :twisted: .


- Offca - 08-06-2007 18:02

heysel napisał(a):To uważaj, bo ruszę mu z odsieczą i będziesz miał do czynienia z nami oboma :twisted: .
Z tym, że katolików na tym forum jest więcej niż ateuszy :twisted:


- heysel - 08-06-2007 18:28

Offca napisał(a):Z tym, że katolików na tym forum jest więcej niż ateuszy
No i co z tego skoro obowiązuje Was prawda. Sami ustaliliście regulamin tego forum i dopóki ateusz się go trzyma i tylko "tańczy słowami", to wyrzucenie go z forum czy danie ostrzeżenia za nic jest zaprzeczeniem prawdzie. A w realu obowiązuję Was słowa Nazarejczyka "zło dobrem zwyciężaj" i "miłuj bliźniego swego jak siebie samego". Jeżeli ateusz nie zagraża Wam bezpośrednio w jakiś sposób to jest nietykalny.


- Świnia - 09-06-2007 00:53

Ja dysponuje bronią palną. Ale jakoś nie mam zamiaru z niej do ludzi strzelać.... A która głowę będzie się ścinać? :twisted: Mam 3. Z czego jedna wytatuowana :]


A co do:

Ks.Marek napisał(a):Więc pozwól, że ja cię zdekapituję, co?

fajnie, że pytasz. Nie pozwolę 8)

heysel napisał(a):No i co z tego skoro obowiązuje Was prawda. Sami ustaliliście regulamin tego forum i dopóki ateusz się go trzyma i tylko "tańczy słowami", to wyrzucenie go z forum czy danie ostrzeżenia za nic jest zaprzeczeniem prawdzie. A w realu obowiązuję Was słowa Nazarejczyka "zło dobrem zwyciężaj" i "miłuj bliźniego swego jak siebie samego". Jeżeli ateusz nie zagraża Wam bezpośrednio w jakiś sposób to jest nietykalny.

o - jakże prawdziwe Duży uśmiech

Ale odeszliśmy chyba od meritum sprawy. Biedne Włoszki zapewne chcą się dowiedzieć, co o nich myślimy, a my tu dywagujemy nad istotą prawa etc.