Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Witam - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Witam (/showthread.php?tid=254)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


- marysia - 27-02-2005 18:10

witaj Thomku Oczko


- Lola - 28-02-2005 11:13

no fakt, ten temat nabija posty hehehhe, no ale co tam:)taki jego chyba cel 8)

witam wszystkich których nie powitałam :wink:


- Harpoon - 28-02-2005 11:24

Lola a jakże, pewnie, że trzeba sobie ponabijać trochję postówOczko)))

No ja też witam wszystkich których nie witałam, bo na razie tylko Thomas ma ode mnie powitanieOczko


- Daidoss - 28-02-2005 12:40

Nie ogarniam już Język hehe więc nie pozostało mi nic jak tylko nabić sobie post Duży uśmiech


- Harpoon - 28-02-2005 12:43

Jeeee... Daidoss biorę sobie z Ciebie przykładOczko
HiehiehieDuży uśmiech >Uśmiech<


- Offca - 28-02-2005 14:50

Witam wszystkich z którymi się dziś jeszcze nie witałam :mrgreen:
Może zmienimy nazwę postu? 'Witam - nabijalnia postów' :roll:
Przystopujmy trochę, bo się z tego tematu śmieć zrobi...


- Harpoon - 28-02-2005 16:09

Taaa.... Offca zmiana tematu byłaby wskazana Oczko
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: >Uśmiech<


- Daidoss - 28-02-2005 16:27

O głupotach piszemy Kliknij TUTAJ

Ten post pozostawymy tym, którzy chcą się witać. Ja zresztą bym scalił te dwa tematy razem. Bo sa o podobnej tematyce i nie widze sensu dwuch tych samych teraz.

Ale pytam was :?: Jak chcecie :?:



- Offca - 28-02-2005 16:31

Ja proponuję, żeby ten temat zostawić. Tylko nie róbmy z niego śmietnika.


- Harpoon - 28-02-2005 16:32

Hmm... Daidoss... Nie wiem jak inni, ale ja bym wolała, żeby tych tematów nie scalać...
Dla mnie tak wygodniej,, zapoznałam się już z każdym z osobna i wolę, by pozostało tak jak teraz.
Ale i tak zrobicie jak chcecieOczko


- Daidoss - 28-02-2005 17:44

Dobrze nie będe już czekał na dalsze głosy czy temat zostawić czy dołączyć do juz istniejącego. Dlatyego prosze juz tu nic nie pisać na ten temat. Temat zostawiam :!:

Alee.... proszę trzeymać się tematu Oczko



- Rafik - 01-03-2005 00:22

A więc ja napisze ogólne zasady tego tematu:

1. Wolno wpisywać się tylko nowym użytkowniką :!:
2. Nie wolno pisać postu o treści: "Witam Cię...." (mniej więcej) -karane banem - bede konsekwenty nawet dla moderatorów :!:
3. Każda nowa osoba powinna się przedstawić, powitać nas wszystkich i zmykać do innego tematu :!: Uznajmy ten temat jako nabijanie dla naszych młodych użytkowników np. aby mieli swój pierwszy post :!: :wink:


P.S. Niezły śmietnik się zrobił :!: Dobrze że mam dobry humor bo inaczej tego tematu by za chwilke nie było :!: :x :x :x :x


- Harpoon - 01-03-2005 00:53

Skoro Gepardzik może to ja też powiem co o tym myśle.
Uwazam , że nic się nie stanie jeśli tu, w tym temacie będzie syf. Przecież i tak od początku do konca syf jest...
ehhh....


- Offca - 01-03-2005 01:01

Więc nie róbcie większego! Rafik ma rację. Najpierw Gepardzik się wścieka, że ktoś naibja sobie posty i że to wielce karalne, a potem sam to robi. Gepardzik, trochę dyscypliny [-X Załóżcie sobie najlepiej oddzielny temat gdzie będzie można pisać o pierdołach, a ten już zostawcie dla nowych użytkowników.


- Offca - 01-03-2005 12:54

Wniosłeś w temat i każdy poszedł w Twoje ślady :!: O ile pamiętam tez mi zwróiłeś uwagę, że nabijam posty, kiedy ZA KRÓTKO wyraziłam swoją opinię, a tak się słada, że pisanie (jak w powyższym temacie) bzdetów też jest nabijaniem. Masz ochotę ponabijać posty? Załóż oddzielny temat! Dlatego Kochani, proszę, żeby wpisywali się tu tylko nowi użytkownicy! Koniec dyskusji [-X