Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Pytanie - Odpowiedź - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Hyde Park (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Wątek: Pytanie - Odpowiedź (/showthread.php?tid=2595)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


- riteczka - 31-07-2009 10:34

czy według Ciebie cierpienie Jezusa jest głupotą? Jezus poprzez swoje cierpienie nadaje naszemu cierpieniu sens. Czy według Ciebie cierpienie Jezusowe pozbawione jest sensu? Myślę,że to pytanie postawione przez Ciebie jest bez sensu ,ponieważ odpowiedz na to pytanie niczego nie zmienia w naszym życiu. Może spróbuj odpowiedzieć na moje pytanie. CZY TY JESTEŚ SZCZĘŚLIWY? NA CZYM TO SZCZĘŚCIE OPIERASZ? Uśmiech


- beczka - 31-07-2009 11:10

czyli twoim zdaniem mamy cierpieć?mamy prawo do szczęścia,ale oczywiście być może według waszej religii jest inaczej..........no cóż,okultyści i religie wschodu mają inne poglądy na ten temat..............
ale dobra zadam kolejne pytanie i temat będzie się ciągnął dalej Uśmiech
czy grasz w gry komputerowe?


- riteczka - 31-07-2009 11:58

Cierpienie pozostaje tajemnicą i wszystkie próby zgłębienia sensu cierpienia, tajemnicy cierpienia są niewystrczające,bo cierpienie często przeżywane jest indywidualnie i dlatego wymaga osobistej refleksji i osobistego poszukiwania sensu cierpienia. Myślę,że największym dramatem człowieka nie jest to,że cierpi,ale,że cierpi bezsensu. Na kartach PISMA ŚW mamy wiele prób przeżywania cierpienia.Zachęcam Cię do studiowania tej LEKTURY. Okultyzm,religie wschodu? co Ty masz ztym wspólnego? Nie odpowiedziałeś na moje pytania.


- duszyczka - 29-08-2009 23:16

Odnówmy
Tak jestem happy.
Czy kiedykolwiek zwątpiłeś w swoją wiarę?


- Annnika - 31-08-2009 21:47

Wyjaśnij "zwątpienie w wiarę"


- duszyczka - 12-11-2009 12:57

Annnika napisał(a):Wyjaśnij "zwątpienie w wiarę"
Że na myśl nie przyszła myśl o innej religi.


- Nicol@ - 07-06-2010 19:02

Ciągnąc temat dalej odpowiadam na pyt. czy kiedykolwiek zwątpiłam w swoją wiarę?
(Nielogicznie postawione pytanie, ale..)
Nie zwątpiłam, trzymam się jej, bo daje mi siłę do życia i motywuje do działania.
I jest KTOS, komu bezwarunkowo ufam.
Pyt.
Jeśli miałbyś wybierać między Europą (konkretnie Polską), a Stanami Zjednoczonymi to które miejsce na ziemi wybrał byś? I dlaczego?


RE: Pytanie - Odpowiedź - Vika - 01-02-2014 19:35

[undefined=undefined]Pyt.
Jeśli miałbyś wybierać między Europą (konkretnie Polską), a Stanami Zjednoczonymi to które miejsce na ziemi wybrał byś? I dlaczego?

Trochę za zimno mi w Polsce,a teraz i nieciekawie,
ale porzucić Ojczyznę? Nie.Tylko Polska,to jest mój kraj.


RE: Pytanie - Odpowiedź - gossia - 02-02-2014 18:07

Vika a pytanie?