Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Wegetarianizm...czyli inny sposób życia... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Inne tematy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Wolne forum (/forumdisplay.php?fid=20)
+--- Wątek: Wegetarianizm...czyli inny sposób życia... (/showthread.php?tid=2599)

Strony: 1 2 3 4 5


- aga - 15-12-2008 13:04

Dla mnie cały ten wegetarianizm, weganizm to zboczenie jakieś. :roll:


- Chadkeren - 15-12-2008 13:45

aga napisał(a):Dla mnie cały ten wegetarianizm, weganizm to zboczenie jakieś. :roll:
Bardzo głęboka myśl


- Annnika - 15-12-2008 23:24

Człowiek jest z natury samej zwierzakiem wszystkożernym, odstępstwo nazywa się zboczeniem... z kursu, od normy Oczko


- Chadkeren - 16-12-2008 11:23

Cytat:Człowiek jest z natury samej zwierzakiem wszystkożernym
Ale ma prawo wyboru. Człowiek może jeść nawet swoje odchody, ale czy to robi?
To tak jak z wiarą, człowiek może wierzyć we wszystko, ale czy to jest dla niego dobre?
To pi pierwsze, a po drugie jeśli chodzi o naturę czlowieka jako wszystkożernego, to nie byłabym tego taka pewna.


- aga - 16-12-2008 11:31

No ja nie zmuszę nikogo do jedzenia "padlinki" i nadal uważam, że to jest sprzeczne z naturą człowieka (czyli zboczone :mrgreen: ).


- batmanatma - 16-12-2008 13:57

Annnika napisał(a):Człowiek jest z natury samej zwierzakiem wszystkożernym, odstępstwo nazywa się zboczeniem... z kursu, od normy
nie.nie jedzenie mięsa nie jest odstępstwem,bo człowiek decydujący że nie będzie jadł miesa,korzysta właśnie z opcji że jest wszystkożerny i decyduje że bedzie jadł co innego, nie mieso.jest to tylko odstępstwo od jedzenia mięsa.
wszystkożernosc u człowieka nie determinuje konieczności jedzenia mięsa,daje mu tylko wybór.


- omyk - 16-12-2008 16:53

Odchody człowieka są toksyczne kochana Chadkeren.
To, że zwierzę jest wszystkożerne, nie znaczy, że jada dosłownie wszystko. Kamieni nie jada. Odchodów m.in. również.


- batmanatma - 16-12-2008 18:25

omyk napisał(a):To, że zwierzę jest wszystkożerne, nie znaczy, że jada dosłownie wszystko. Kamieni nie jada. Odchodów m.in. również.

jesli chodzi o jedzenie odchodów to sie mylisz ,świnie jedzą odchody.


- Milky Way - 16-12-2008 22:52

zdarza się też,że i psy...


- Rachel - 18-12-2008 23:42

Ja byłam wegetarianką przez jakiś czas. I nie zauważyłam aby mi się pogorszyło, robiłam regularnie badania i było ok. Jednak musiałam zrezygnować, ale cóż człowiek się zmiania , świat się zmienia Oczko


RE: Wegetarianizm...czyli inny sposób życia... - KKasia - 11-04-2016 21:57

Sama nie jestem wegetarianką, ale mam w rodzinie wegetarianina i nie ma jakichś odchyłów - normalny człowiek...


______________________
bmi dla dzieci


RE: Wegetarianizm...czyli inny sposób życia... - tomaszarabski - 12-04-2016 07:00

Bo to są normalni ludzie. Przecież to, że nie jedzą mięsa jakoś na ich psychikę nie wpływa.


RE: Wegetarianizm...czyli inny sposób życia... - adambober - 09-05-2016 06:51

Osobiście nie mam nic przeciwko, chociaż ja nie bardzo wyobrażam sobie jedzenie bez mięsa.


RE: Wegetarianizm...czyli inny sposób życia... - beataslowik - 17-05-2016 06:39

Ja nie jadam mięsa od roku i jakoś z tym żyję. Jestem też normalnaUśmiech


RE: Wegetarianizm...czyli inny sposób życia... - piotrbednarek - 24-05-2016 06:47

Nie robiłbym z tego jakiejś wielkiej ideologii. Nie chcą jeść to ich wybór i tyle.