Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Thule, Skull & Bones i inne cuda na kiju - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Magia, sekty i wszystko inne (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Thule, Skull & Bones i inne cuda na kiju (/showthread.php?tid=2672)



Thule, Skull & Bones i inne cuda na kiju - Ks.Marek - 23-08-2007 23:01

Obejrzałem dziś film pt "Sekta2". Prawdopodobnie inspiracją reżysera było tajne bractwo z uniwersytetu w Yale, >>Czaszka i Piszczele<< (S&B). Znalazłem trochę informacji w sieci, przpomniały mi się równiez publikacje z zakresu historii masonerii. Oto 2 odnośniki:
Ideowe i ezoteryczne źródła nazizmu - jest tam mowa również o organizacji "Thule"
Zakon iluminatów, gdzie można zapoznać się z kilkoma informacjami n/t Skulls & Bones.
Co wy o tym sądzicie? Ma ktoś może jakieś szersze zakresowo materiały dotyczące niniejszego wątku?


- Scott - 25-08-2007 09:49

Ks.Marek napisał(a):Ideowe i ezoteryczne źródła nazizmu - jest tam mowa również o organizacji "Thule"
Zakon iluminatów, gdzie można zapoznać się z kilkoma informacjami n/t Skulls & Bones.
Ja tak od siebie dodam coś. Widać tu doskonale destruktywność działań demonicznych i to że ich jedynym nadrzędnym celem jest walka z człowiekiem. O co mi chodzi- powiedzmy voo-doo którym szkodzi się białym[min Aryjczykom] i demon który pomaga w walce z czarnymi itp.


Ks.Marek napisał(a):Co wy o tym sądzicie? Ma ktoś może jakieś szersze zakresowo materiały dotyczące niniejszego wątku?
Częściowo ks. Posacki "Egzorcyzmy, opętania, demony" mocna książka, bardzo... Autor pisze w niej o tym iż są powody aby przypuszczać że we wszechświecie istnieją imperia demoniczne na wzór których zostały zbudowane nasze systemy totalitarne.


- M. Ink. * - 26-08-2007 02:34

Scott napisał(a):Autor pisze w niej o tym iż są powody aby przypuszczać że we wszechświecie istnieją imperia demoniczne na wzór których zostały zbudowane nasze systemy totalitarne.
przyznam, że przypomina to obraz z Trylogii Międzyplanetarnej C.S. Lewisa...


- Scott - 28-09-2007 22:13

M. Ink. * napisał(a):Scott napisał/a:
Autor pisze w niej o tym iż są powody aby przypuszczać że we wszechświecie istnieją imperia demoniczne na wzór których zostały zbudowane nasze systemy totalitarne.

przyznam, że przypomina to obraz z Trylogii Międzyplanetarnej C.S. Lewisa...
Jak dla mnie to wystarczy książkę do historii przeczytać żeby zobaczyć działanie.. Złego...


- Ks.Marek - 28-09-2007 22:21

Scott napisał(a):Jak dla mnie to wystarczy książkę do historii przeczytać żeby zobaczyć działanie.. Złego...
Dokładnie. Albo "Katyń" Wajdy zobaczyć, aby wprost doświadczyć demonizmu dwu totalitarnych imperiów zła...


- Polonium - 29-09-2007 14:54

Cytat:Weishaupt doszedł do wniosku, że bez odebrania człowiekowi Boga trudno będzie zrealizować plan budowy rządu władającego całym światem. Dlatego też z takim zapałem przystąpiono wówczas do walki z religią chrześcijańską, rodziną i nakazami moralnymi. Wedle Iluminatów człowiek pozbawiony Boga, w swej dezorientacji skłonny będzie oddać pokłon każdemu kogo mu się wskaże na władcę wszechświata - nawet szatanowi, który obiecuje przecież ludziom także "królestwo" , tyle , że czysto "ziemskie". Zaczęto więc nauczać, że religia powinna być stopniowo wyeliminowana i zastąpiona kultem rozumu. Aby przyciągnąć do iluminizmu także chrześcijan i uwiarygodnić swój Zakon , Weishaupt uciekł się do podstępu , próbując uzasadnić jego tajność w kategoriach chrześcijańskich

A zatem ci masoni chcą zdewaluować wszystkie wartości, by nami z łatwością manipulować.A więc to prawda.Zatem zignorujmy tych fałszywych proroków,co przepowiadają dobrobyt za cenę porzucenia religii i moralności.

Cytat:Zaczęto więc nauczać, że religia powinna być stopniowo wyeliminowana i zastąpiona kultem rozumu.

Tak powstał właśnie niebezpieczny dla naszej wiary ateizm.Właśnie komunistyczny reżim realizował to,co masoni mu narzucali.Szok.

Źródło cytatów: http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar.html


- Ks.Marek - 29-09-2007 18:32

A propos:
webmaster napisał(a):Cele B’nai B’rith opisane są jak następuje w konstytucji:

„B’nai B’rith jest międzynarodową organizacją żydowską, która poświęca się bezpieczeństwu i trwałości narodu żydowskiego i państwa Izrael, obronie praw człowieka, zwalczaniu antysemityzmu,bigoterii i ignorancji, tudzież okazywaniu usług społeczności na zasadzie najszerzej pojętych zasad humanitarnych. Jej zadaniem jest zjednoczyć osoby pochodzenia żydowskiego i uwydatnić tożsamość żydowską za pośrednictwem wzmacniania żydowskiego życia rodzinnego i wychowania i kształcenia młodzieży, szeroko pojętych usług dla osób starszych, oraz obrony Żydów i działalności na ich korzyść na całym świecie.”

Czyżby Judaizm Oświecony? Wolność, równość i braterstwo? A fuj!

[ Dodano: Sob 29 Wrz, 2007 18:33 ]
http://www.jewish.org.pl/index.php?Itemid=59&id=625&option=com_content&task=view


- Polonium - 29-09-2007 20:42

Z tego artykułu wynika,że Polska,Europa Zachodnia i Nowy Świat są już od dawna tą działalnością objęte.Jest użyte słowo "masoni",ale w sensie pozytywnym,gdzie zatem czai się zagrożenie? A może z tą masonerią utworzono już dawno jakąś teorię spiskową i nie wiemy o co biega? Ale o zagrożeniu jednak też się mówi wiele.Kiedyś się natknąłem na informację o masonerii we "Franciszkańskim Świecie" i pisało właśnie o działalności humanitarnej i jakiejś organizacji YMCA z tego co zapamiętałem.


- Ks.Marek - 29-09-2007 20:50

Polonium napisał(a):Jest użyte słowo "masoni",ale w sensie pozytywnym,gdzie zatem czai się zagrożenie?
Nie ma tu mowy o jakimkolwiek pozytywnym znaczeniu tego słowa