Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Skąd się tu wziąłeś Boży człowieku? - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Pogaduchy na LUZIE (/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Dział: Poznajmy się (/forumdisplay.php?fid=52)
+--- Wątek: Skąd się tu wziąłeś Boży człowieku? (/showthread.php?tid=2694)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


acha...=) - Anonymous - 04-10-2007 14:50

jakaś dziś nieogarnięta jestem!=)
A dowiedziałam się o tym forum ze strony sne.bielsko.pl
=) =) =)
a o SNE dowiedziałam się z zeszlo wekeendowych rekolekcji w pogórzu!=) było cudownie- CHWAŁA PANU!=)


- ddv - 04-10-2007 18:35

A mnie "przywiało" tymczasem, Biomanie również z forum.wiara za Daidossem Uśmiech
Na "katoliku" bywam rzadko - na "wierze" dość sporadycznie ;-)
Najczęściej (przynajmniej ostatnio) to chyba jestem tutaj i na Forum Apologetycznym ...


- Daidoss - 05-10-2007 10:13

Witam Was i cieszę się, że jesteście Uśmiech


- Anonymous - 09-10-2007 16:07

na początku chciałabym serdecznie wszystkich powitać! Mam na imię Patrycja i szukając w 'googlach' wiadomości o Nowej Ewangelizacji, natrafiłam na to forum.

Ps. Od razu zapowiadam, ze zamierzam zostać z Wami na dłużej :wink:


- Polonium - 09-10-2007 19:13

Witaj ChasingClouds. Przytulanie fajny nick.Z chmurami na niebie się kojarzy. W końcu "clouds" znaczy "chmury". :aniol:


- Marek_G - 09-10-2007 22:28

Witam wszystkich gorąco,

Ja dowiedziałem się o Was z forum Radia Józef dzięki informacji zamieszczonej przez Kyllyana. Dzięki Kyllyan za informację.

Pozdrawiam,
Marek


- Annnika - 09-10-2007 23:05

Witaj chmurko i witaj Marku Uśmiech


- Amon(Rafał) - 14-10-2007 20:49

Kiedyś uczestniczyłem w sportkaniach .No ale życie rzuciło mnie na tor boczny.Brakuje czegoś .No i znalazłem może swoje miejsce .Po prostu jestem.Znikąd. :twisted:


- ddv - 14-10-2007 22:14

Amon(Rafał) napisał(a):No i znalazłem może swoje miejsce
ChasingClouds napisał(a):Ps. Od razu zapowiadam, ze zamierzam zostać z Wami na dłużej
Zapraszamy zatem na dłużej Chmurko i Rafale Uśmiech
Obyś to miejsce zagrzał sobie na dłużej i znalazł na tym miejscu niezbędnych informacji - i byście znalezeźli ludzi którzy zaprowadzą Cię do Boga lub utrwalą Waszą Wiarę

Szczęść Boże Uśmiech


- Anonymous - 22-10-2007 00:27

Heh. To ja przebiję wszystkich :diabelek: Dostałem siętu całkiem przez przypadek - szukałem w internecie czegoś o "spoczynku w Panu" i tak oto wylądowałem tutaj. Wylądowałem na dobre (zarejestrowałem się) i jak narazie nie zamierzam opuszczać Was \Duży uśmiech/


- TOMASZ32-SANCTI - 22-10-2007 02:05

No tak, szukałeś czegoś o "spoczynku w Panu" a sam znalazłeś odpoczynek na forum. Szczęśliwy \Duży uśmiech/ =D> Bardzo dobra forma odpoczynku i zarazem mozna poewangelizować. [-o< :forum: :gitarka:


- karolcia - 29-10-2007 14:23

Ja również trafiłam tutaj przypadkiem, choć teraz myślę, że to nie był przypadekUśmiech Szukałam czegoś więcej o bierzmowaniu i Duch Św. skierował mnie właśnie tutaj :jupi:


- nieania - 03-11-2007 15:11

A moja historia jest zupełnie inna. Szukałam księdza z którym mogłabym porozmawiać na gg. Potrzebna mi była pomoc. Weszłam w google i szukałam chrześcijańskich portali, for na których mogliby być księża. I znalazłam to forum. Zarejestrowałam się żeby mieć dostęp do listy użytkowników... A że tematy mnie wciągnęły zostałam.... Potem stąd odeszłam, ale duszyczka mnie ściągnęła z powrotem. :lapa:


- Anonymous - 03-11-2007 18:07

znajomy kiedyś miał opis na swoim gg więc mnie to zainspirowało, więc wlazłam i jesteUśmiech Duży uśmiech


- duszyczka - 03-11-2007 18:15

Mnie zachecił ks MarekOczko I mu bardzo za to dziękuję pomoglisie mi tu na tym forum;)dzięki wam za toOczko!!!!!!!



nieania napisał(a):ale duszyczka mnie ściągnęła z powrotem. :lapa:


niema za co!!!