Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net
Opatrzność Boża zaprowadziła mnie do... - Wersja do druku

+- Forum Ewangelizacyjne e-SANCTI.net (http://e-sancti.net/forum)
+-- Dział: Religia w Świecie (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Pozostałe (/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Opatrzność Boża zaprowadziła mnie do... (/showthread.php?tid=2720)

Strony: 1 2


- Myszkunia - 20-05-2008 15:57

Ks.Marek napisał(a):Pewnie sobie boki ze śmiechu zrywa, że jakiś człeczek się szamocze z samym sobą...
Sorki za spóźniony komentarz.
Ale myślę,że racja. Boki zrywa, zamiast pomóc. Chyba że jest zdania,że człowiek jest bardzo głupi i nic nie mysli i się nie stara. To wtedy owszem, boki zrywa...
A głupi człowiek rzeczywiście jest głupi, bo zbliżył się już do Niego i chciał być jeszcze bliżej, myślał i myślał, zaczął poznawać swoją istotę... A On mu to zabrał swoim działaniem i śmiechem...
Niech zrywa boki, ale człowiek juz się przestanie starac i wręcz przestanie z Nim współpracować.
I wtedy człowiek będzie nieszczęśliwy, a Bóg - będzie boki zrywać...


- Polonium - 20-05-2008 16:09

Myszkunia napisała:
Cytat:Ale myślę,że racja. Boki zrywa, zamiast pomóc. Chyba że jest zdania,że człowiek jest bardzo głupi i nic nie mysli i się nie stara. To wtedy owszem, boki zrywa...

Spokojnie. Bóg nie jest surowy i ma ku nam wielkie miłosierdzie. Zna nasze problemy lepiej niż my sami i pragnie zbawienia dla naszej duszy. Nie trwóżmy się i nie buntujmy. Pax. <><


- Myszkunia - 21-05-2008 15:22

Polonium napisał(a):Spokojnie. Bóg nie jest surowy i ma ku nam wielkie miłosierdzie. Zna nasze problemy lepiej niż my sami i pragnie zbawienia dla naszej duszy. Nie trwóżmy się i nie buntujmy. Pax.
ŁAdne słowa, ale... :-#


- Annnika - 21-05-2008 19:37

Polonium - wybacz ale utarte frazesy są po prostu puste. Śliczne lukrowane słowa.